Kas yra geriausias šampūnas be sulfatų rinkoje šiandien?

parašė , 2014-02-15 10:25

Geriausio Šampūno Be sulfatų pasirinkimas

Geriausio šampūno be sulfatų pasirinkimas galėjo reikšti skirtingą daiktą skirtingiems žmonėms. Pasirinkimai keistųsi pagal skirtingus plaukų tipus ir pirmenybę. Geriausias produktas tiems, kas dėvi juosteles pastoviai gali būti kitoks negu tie, kas laiko jų plaukus minkštose sklandžiose bangose su, kuris įrėminti jų veidus. Asmens su ilgais, aliejiniais plaukais prašymas gali baigtis į kitą pasirinkimą. Vadinasi, prašymas, kas geriausia, panėšėtų į prašymą 10 aklų žmonių ant to, kaip dramblys atrodo kaip. Vienas jo kojos lietimas, pasakytų, kad dramblys atrodo kaip medis. Kitas liečiantis ausį, pasakytų, kad ji atrodo kaip didelis aistruolis, drimbantis aplink. Kitas aklasis, kuris turėtų prisilietimą kamienai, nuspręs, kad dramblys atrodo kaip namas su savo plačiu rėmu, ir taip toliau ir taip toliau

Geriausias šampūnas be sulfatų tada, priklausytų nuo asmens plaukų tipo ir biudžeto. Kas yra geriausias šampūnas be sulfatų, sako, džiovina garbanotus plaukus su mažu 10$ biudžetu? Ar kas yra geriausias šampūnas be sulfatų, sako, nudažytas sausomis banguotomis garbanomis, su 100$ biudžetu? Kiekvieno specifinio asmens pasirinkimas duotų du skirtingus atsakymus. Kas geriausia vienam, galbūt nėra geriausias kitam.

Vadinasi, geriausias produkto pasirinkimas gali būti padalytas į kitas kategorijas. Geriausias šampūnas be sulfidų:

1. Tiesiai aliejiniai plaukai su biudžetu (a) 10$ + (b) $15-30 (c) virš 30$

2. Garbanoti sausi plaukai su biudžetu (a) 10$ + (b) $15-30 (c) virš 30$

3. Normalūs plaukai su biudžetu (a) 10$ + (b) $ 15 – 30 (c) virš 30$

Geriausias šampūnas be sulfidų viršutiniam diapazonui apytiksliai 30$ ir virš skliausto būtų:

* Pureology liniją – 30$ per 250 ml laiko viena iš brangiausių gaminių linijų rinkoje šiandien. Jie turi diapazoną produktų visiems plaukų tipams. Nuo spalvos padidinimo linijų į plaukų remontą ir detangling šampūną, kad džiovintų plaukų tipus. Jie neša produktų liniją, kuri gavo geras apžvalgas nuo rinkos neseniai.

* DermOrganic Argan Nafta, Be sulfatų – 33,50$ 1000 ml. Gaminių linijų gyrimasis šampūno, kuris atgaivina spalvą elgėsi su plaukais. Tai turi savyje marokiečių argan naftą, būtiną lipids, vitaminą E ir ryžių amino rūgštis tarp kitų. Gaminių linijų diapazonas nėra taip didelis kaip Pureology, bet šis produktas taip pat gavo geras apžvalgas neseniai.

* HerCut Normalus Sausas/Aliejinis Plaukų Šampūnas – 31$ per 300 ml. Valantis šampūnas visiems plaukų tipams. Jie turi produktus dažytiems elgtiems plaukams ir nepaprastai sausiems plaukų tipams.

* Kanapių Madingų drabužių modeliavimo ir siuvimo Drėkinančio Šampūnas – $ 50 – 63 per 750 ml. Vienas tarp aukštų galo produktų, kuris turi puikius drėkinančius gebėjimus, ir apsaugo plaukus nuo šiluminio pakenkimo dėl saulės neapsaugojimo.

2. Viduriniam kainų diapazonui 15$ į 30$, būtų:

* Kiehl Saulėgrąžos Spalva Išsaugojimas Šampūno – 25,50$ 250 ml. Kiehl turi platų diapazoną plaukų produktų šlubumui, sausiems plaukams į retinimą, šiurkštiems, nepaklusniems, sugadintiems ir pusbadžiams plaukams.

* John Masters Organics Vakaro Raktažolė Sausiems Plaukams – 22,60$ 250 ml. John Masters turi diapazoną produktų visiems plaukų tipams. Jie turi linijas tam, kad hidratuotų, drėkinti, papildydami, ir daug gaminių linijų yra be aromato.

* L’Oreal Paryžius Kada nors Grynas Apimties Šampūnas Be sulfatų – 17,00$ 250 ml. L’Oreal taip pat turi diapazoną produktų skirtingiems plaukų tipams. Jie yra specialiausiai efektyvūs spalvotame užlaikyme plaukams, nudažytiems raudoniems, slyva ir coppers.

* Tigi Bedhead Superstar Plaukų Rūpinimosi Linija – 17$ į 30$ per 250 ml. Tigi turi liniją produktų, kuriems tinkama kiekvienam plaukų tipui. Jie turi pasirinkimą spalvos plaukams, su kuriais elgiama, aliejiniams ir sausiems tipams. Sudedamosios dalys keičiasi pagal gaminių liniją ir diapazoną nuo žalios arbatos, goji uoga, guru kola ir daugelis kitų.

* Šiuolaikinis Organics Products Lemongrass Volume Šampūnas (puikiems plaukams) – 17,90$ per 300 ml. Apimtis, kelianti organinį šampūną, išimtinai padarytą sausas, šlubuokite ir ploni plaukai. Sudedamosios dalys yra organinis lemongrass, vaistinė ramunė ir kalendorius.

3. Žemesniam kainų diapazonui 10$ ir apačioje, būtų:

* Organinė Kanapės Patirtis – 10$ per 270 ml ir gyrimasis turėti organines sudedamąsias dalis kaip gliukozė ir betaine išvestiniai žodžiai taip pat kaip organinė kanapės nafta ir alavijas vera.

* Ramus Sulfatas – Laisvas Maistingas Šampūnas – 10$ per 405 ml probleminiams plaukams. Sudedamosios dalys yra guarana ir rusva ištrauka tam pridėtam papildomam blizgesiui. Valo švelniai be striping būtino aliejaus plaukus.

* Matricinis Biolage – atvyksta į mažus paketus, kainuojančius 9$. Švelnus šampūnas, padarytas iš uogos ir argan naftos ir, yra geriausiai panaudotas spalvos plaukams, su kuriais elgiama.

* Puretopia Drėgmės Remonto Maisto Šampūnas – 10$ išdėstė kainą. Su botanikos valikliais plius ceramide kompleksas ir B5 Vitaminas. Tai gerai, kad panaudotų spalvos plaukams, su kuriais elgiama.

Pagrįstas einamosiomis apžvalgomis ir grįžtamuoju ryšiu, padarytu iš kelių klientų anksčiau minėtų paminėtų produktų, populiariausio ir labai vertinamas, yra Pureology Plaukų Rūpinimosi Linija. Gaminių žurnalas iš įvairių internetinių šaltinių buvo puikus produkto kainos atžvilgiu. Kitos gaminių linijos kūrė teisingą akciją gaminių žurnalų, bet reikės daugiau produkto neapsaugojimo ir pakėlimo jiems, kad gautų tą patį laipsnį pritarimo kaip Pureology Plaukų Rūpinimosi Linija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *