Tapetai – kelias į prabangų interjerą

parašė , 2017-01-24 23:51

Į madą grįžo tapetai, ir niekas nesako, kad tai tik bobučių interjero detalė. Nuo šiol prabangus interjeras turi turėti tapetus. Tačiau ne kičą ir ne tokius, kokie rėkte rėktų – pažiūrėkite į mus. Tapetai turi būti stilingi ir gerai derėti savo aplinkoje, nebūtinai labai išsiskirti, kartais išlikti nematomais, o kartais turėti pagrindinę rolę. Keletas tapetų idėjų padės išsirinkti ir savus.

Tapetų kolekcija FAMILJ

Tai – pastelinių spalvų tapetai, imituojantys gėles ir augalus. Tokie švelnūs spalvoti tapetai gražiai derės šviesiame interjere. Jie gali tikti ir vaikų kambariui, ir jaukiai svetainei, ir kitai erdvei, kurioje norisi jaukumo, norisi, kad būtų malonu. Puikiai tiks ir miegamajam. Atsižvelgiant į tendenciją nuo šiol vonią įrengti kaip kambarį, galima eksperimentuoti ir juos netgi klijuoti vonios kambaryje.

Ryškūs tapetai

Gražūs tapetaiGerose interjero parduotuvėse tikrai rasite trokštamų ryškiaspalvių tapetų. Vieni ių jų gali būt DURBAR tapetai, tiesiog pulsuojantys tapybiniu grožiu. Šie nuostabūs tapetai sudaro mėlynų, violetinių ir radonų gėlių piešinį. Gėlės neturi aiškių formų, ta tarsi keliais teptukų brūkštelėjimais išpiešti bijūnai. Puikiai tiks į kambarį žmogui, žinančiam, kas yra saviraiškos laisvė. Kiti ryškiaspalviai tapetai LATEST AND GREATEST iš tiesų sukuria kažkokį prabangos įspūdį. Prabangus interjeras leidžia jaustis savo namuose kaip tvirtovėje, o tą įspūdį gali sukurti tiesiog tinkamai parinkti tapetai. Nuostabūs tapetai SCANDINAVIAN DESIGNERS II tapetai suteiks pojūtį, kad sėdite ne prie tapeto, o prie paveikslo. Tai tapetai, kurio raštų atsikartojimas nėra toks dažnas, todėl jis tikrai panašėja į nuostabų kunigaikščių gobeleną arba kažkokį paveikslą.

Klasikiniai

Mėgstantys klasiką turėtų išbandyti klasikinius juostuotus tapetus RAYURES – STRIPES. Prie jų puikiai tiks pastatyti minkšti, pagalvėlėmis apkrauti svetainės baldai. Taip pat ir tapetai BLOCK PRINT STRIPE suteiks nepaprastą elegancijos ir klasikos pojūtį. Nuostabu, kad tapetų pasirinkimas gali sukurti visiškai kitą pojūtį namuose.

Vaikiški

Vienas smagiausių užsiėmimų yra vaikiškų tapetų rinkimas. Tėvai iš tiesų taip pat mėgsta minimalistines formas ir dailius vaikiškus piešinius, tačiau ne visi leidžia sau patiems kažką dekoruoti vaikiškais raštais. Tad rinkdami tapetus vaikų kambariui, jie galės ir patys jais pasidžiaugti. Pavyzdžiui, žydro fono tapetai su gražiais lapių paveikslėliais puikiai tiks visiems, norintiems sukurti labai jaukų ir žaismingą vaikų kambarį. Nesivadovaujant jokiais šablonais, toks kambarys tiks ir mergaitei, ir berniukui, jis bus universalus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *