Vedęs Butaną: kaip viena moteris buvo prarasta, pasakė, kad "aš darau," ir surasta palaima

parašė , 2015-05-15 17:17

Nuostabus vaizdas šios mažos šalies, Butano, kuris yra paslėptas rytiniame gale Himalajų ir ribotas Kinijos ir Indijos. Nors ne pakerėjimas skaitė, autorius aprūpina mielą ir apsišvietusį žvilgsnį į Bhutanese ir jų kultūrą.

Laikas yra skirtingas šioje tolimoje šalyje. Mes gauname prasmę lėtesnės, sąmoningesnės kultūros, žmonės, kurie žino vertę gėrėtis momentu ir mėgautis gyvenimu be atributų ir malonumų, kuriais mes atvykome, kad pasitikėtume taip sunkiai čia JAV. Tuo laiku, kai daugelis mūsų bando gyventi paprastesnį gyvenimą, ši knyga rodo kultūrą, kuri turi sėkmingas, įvykdė tai. Tuo metu, kai autorius gali būti nedaug palenktas, kadangi jai gyvena šalyje ir yra susituokusi su menininku nuo Butano, skaitytojas jaučia, kad ji tiksliai vaizduoja, neromantizavimas, žmonės
Yra džiaugsmo, kuris sklinda nuo jos istorijos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Mirtis yra tema, mes neaptariame per daug Jungtinėse Valstijose, norėdami apsimesti, kad gyvenimas tik natūraliai nepasibaigia. Bhutanese, tačiau, supranta ciklus gyvenimo ir nebijo jų baigties. Daugelis pagyvenusiųjų įeina į apmąstymo centrus ir meldžiasi, kad padėtų pasiruošti mirčiai, ar jų kitai inkarnacijai kadangi dauguma jų yra budistas. Atrodo, tai yra sveikas jų baigiamojo etapo metodas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

" Yra daug, aš niekada nesuprasiu. Aš sužinojau, kad klausimų uždavimas, bandydamas surasti pagrindinę daiktų priežastį, yra dažniausiai tuščias," aiškina Leaming apie Butaną. Tai kieta daugeliui mūsų, ji atkreipia dėmesį, todėl, kad mes norime racionalaus pasaulio su specifiniais atsakymais. Galbūt mes turime būti šiek tiek daugiau spontaniški, ji pasisiūlo, ir tikėti magija kartais. Galbūt ji yra teisi. Ir galbūt kuris yra Butano žinutė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *