Viskas apie plaukų spalvas ir plaukų dažymą namie

parašė , 2015-04-29 13:57

Kiekviena moteris jaučia reikalingumą pakeisti jos plaukų spalvą kartais. Keli eina į saloną, kuriam, keli daro tai namie. Moterys, kurios turi iš tikrųjų ilgus plaukus nori nudažyti savo plaukus namie, todėl, kad iš tikrųjų ganėtinai brangu padaryti tai salone. Svarbu turėti galvoje, kad su pigia kaina jūs taip pat gaunate žemesnę kokybę. Tai reiškia plaukų dažus, kuriuos jūs perkate nuo prekybos centro, ketina pakenkti jūsų plaukams daug.

Jei jūs vis dar nusprendėte nupirkti plaukų dažus nuo prekybos centro, nueikite į iš tikrųjų didelę parduotuvę, kur jūs galite surasti didelius grožio skyrius. Yra didesnės galimybės surasti plaukų spalvą su geresne kokybe nuo ten. Mažos parduotuvės taip pat turi mažesnę skirtingų spalvų įvairovę, ir paprastai tie jie turi, yra iš tikrųjų pigūs ir todėl žemai geros kokybės

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Taip pat tam tikras patarimas kiekiui. Pabandykite svarstyti kiekį, kurio jums reikia. Jūs galite net konsultuotis su kažkuo, kas padarė tai anksčiau ar net profesionalas. Tai būtų ganėtinai baisu, jei jūs atrastumėte viduryje plaukų, dažančių tai, jūs iš tikrųjų neturite pakankamai daug, kad nudažytumėte juos visiškai.

Jei jūs manote, kad jūs suradote teisingą toną jums (visada renka tokį keli tonai lengviau, negu jūs manote, kad jūs norite, ir nepatikite paveikslu ant dėžės!) Skaitykite apie junginius. Jūs negalite tikėti, bet visi tie plaukai, dažantys su skirtingais dažais, gali atsidurti ganėtinai juokingas. Visada laikykite savo ankstesnės spalvos dėžes, kad palygintumėte junginius, todėl, kad kai kurie iš jų gali reaguoti kaip nors, jūs negalėtumėte mėgti. Jei jūs nesate įsitikinęs, kas galėtų įvykti, konsultuotis su padėjėju parduotuvėje ar paieškoje iš interneto.

Tada jūs turite apsispręsti, jei jūs norite nuolatinės ar nenuolatinės spalvos. Nenuolatinis yra manytas gautis su keli, maudosi, kurie yra pažymėti ant dėžės. Keli atitrūksta su 10, keli su daugiau maudosi. Turėkite galvoje, kad, jei jūs išsirenkate nenuolatinis, teisingas, tai gaunasi. Bet taip pat ir spalvoti pakeitimai. Jei pradinė spalva yra tamsiai ruda, keliuose maudosi, ji gali pasiversti bjaurus rausvas ir žino – tie dažai niekada neatvyksta visiškai. Jie visada palieka tam tikrą spalvos atspalvį.

Ne visada parinkite pigiausius plaukų dažus. Pabandykite padaryti kažkokį ankstesnį tyrinėjimą gamintojų, taip pat skaityti komentarus žmonių, kurie panaudojo jų produktus. Tai gali padėti jums geriausio gamintojo parinkimas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Vienas iš tikrųjų geras patarimas turi perskaityti dėžės instrukcijas. Tai yra nepakankamai, jei jūs turite gerus plaukų dažus, bet jūs esate kerėpliškas ir neturite iš tikrųjų jokios minties, kas padaryti. Apsaugokite savo odą ir drabužius ir padarykite alergijos testą, kad išvengtumėte išsipūsti nuo alergiškos reakcijos.

Išvadoje, aš patarčiau, kad jūs nueitumėte į plaukų saloną, todėl, kad, jei jūsų dažymas namie eina baisiai neteisingai (ir jūs būtumėte nustebintas, kaip dažnai tai daro), jūs turite užmokėti dažnai daugiau salone, kad gautumėte tai taisytas. Kad neminėtų pakenkimo, tai padarys į jūsų plaukus. Geriausias namie plaukų spalva, apie kurią jūs buvote taip laimingas, gali paversti jūsų vakarą į košmarą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *