Geriausi rinkoje esantys natūralūs plaukų dažai

parašė , 2022-08-27 23:39

Natūralių plaukų priežiūra – tai tendencija, kuri nesitraukia. Socialinės žiniasklaidos dėka dabar kaip niekad lengva įsitraukti į natūralių plaukų pasaulį ir visas nuostabias jų variacijas. Nuo afro ir kuodukų iki ilgų plaukų ir pynimų – išvaizdos įvairovė neįtikėtina. Net ir tie, kurie renkasi natūralius plaukus, gali sunkiai rasti jiems tinkamų produktų. Dauguma standartinių dažų yra pilni dirbtinių cheminių medžiagų, sulfatų, parabenų ir alkoholio. Šios sudedamosios dalys gali išsausinti plaukus arba net sukelti galvos odos sudirginimą ar alergines reakcijas. Geriausi natūralūs plaukų dažai pašalina šias chemines medžiagas, bet kartu suteikia nuostabią išvaizdą. Naturalus plauku dazai ir specialistės patarimai.

Kokosų aliejaus pagrindo dažai

Plauku dazaiKokosų aliejaus pagrindo dažai yra puikus būdas suteikti plaukams spalvą. Kokosų aliejumi padengiami plaukai, kurie vėliau tampa dažų audeklu. Po kelių plovimų dažų likučiai nuplaunami, todėl lieka laikina, bet spalvinga šukuosena. Kokosų aliejus yra puikus natūralus produktas, kurį galima derinti su kitais dažais ir taip sukurti unikalią spalvą. Be to, jį lengva naudoti, o dažai būna ryškių spalvų, pavyzdžiui, rožinės, mėlynos, violetinės ir raudonos. Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, vadovaukitės ant pakuotės pateiktomis instrukcijomis ir paruoškite plaukus. Šie dažai yra labai smagūs, tačiau jie nesuteiks pusiau ilgalaikės spalvos pokyčio, kurio galbūt ieškote.

Henna dažai

Henna yra vienas geriausių natūralių plaukų dažų. Hennos augalas šimtmečius naudojamas plaukams, odai ir nagams dažyti. Augalas pasižymi tamsiai raudona spalva, kuri reaguoja su žmogaus plaukuose esančiomis aminorūgštimis ir sukuria tamsiai raudoną spalvą. Henna yra dviejų etapų procesas. Pirmiausia reikia sumaišyti henną su vandeniu arba citrinos sultimis, kad gautųsi pasta. Tada šiuo mišiniu užtepkite ant plaukų ir palikite jį 2-3 valandoms. Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, rekomenduojama henną įvynioti į skarelę arba naudoti plastikinį maišelį. Po poros valandų turėsite išplauti heną iš plaukų. Henna yra puikus pasirinkimas, jei ieškote ilgai išliekančių plaukų dažų.

Natūralūs juodi dažai

Natūralūs juodi dažai puikiai tinka, jei turite labai tamsius plaukus. Juose naudojami tokie ingredientai kaip kava, dilgėlės ir arbata, kad sukurtų sodrią juodą spalvą. Natūralūs juodi dažai taip pat suteikia plaukams nuostabų kvapą. Jei turite labai tamsius plaukus, šie dažai yra puikus pasirinkimas, nes jie nebalina plaukų. Natūralius juodus dažus lengva naudoti. Prieš išplaudami juos šampūnu, turėsite palikti juos plaukuose 24-48 valandas. Šie dažai yra puikus pasirinkimas, jei turite labai tamsius plaukus. Jie nebalina plaukų ir sukuria sodrią juodą spalvą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *