3 natūralus gydymas dėl maisto polinkio

parašė , 2013-12-17 07:40

Maisto polinkis yra tikra ir rimta biocheminė problema smegenų, kurios paveikia elgesį ir reikia multisu smaigais gydymo metodo. Specifiniai dietos planai yra fondas terapijos, su abstinencija (užbaigtas tvarkingesnių maistų vengimas) būtinas. Nors natūralus gydymas be dietos maisto polinkiui gauna mažiau dėmesio, kelios strategijos gali padėti jums įveikti pradinę gydymo fazę.

Iš viso, kad pasiūlytų mintis, kurios galėtų padėti, svarbu galvoti apie biochemiją smegenų kelių, apimtų besivystančio troškimo ir patiriantis apdovanojimą. Keliai apima tai, ką pavadina mesolimbic sistema, kuri pasitiki iš dalies smegenų siųstuvu dopamine. Kiti neurotransmitters, kurie reguliuoja dopamine toje srityje apima glutamate (excitatory) ir (draudžiantį) GABA.
Be to, daug maistų skatina paleidimą natūralaus endorphins, panašius į morfijų peptide smegenų ir kūno hormonus. Endorphins gali prisidėti prie rimstančių padarinių tam tikrų labai praturtinančių maistų kaip saldumynai ir/ar riebalai. Pagaliau, žarna virškina baltymus nuo specifinių maistų kaip kviečio glitimas ar pieno kazeinas į panašius į morfijų peptide hormonus, pavadintus exorphins.

Su tuo fonu turint omenyje, pažiūrėkime į 3 natūralų gydymą be apribojančių dietų, kurios galėtų padėti žmonėms su maisto polinkiu grįžti jų valgymo elgesio kontrolėje:

1. Laukinis ženšenis – Laukinis ženšenis yra vaistinis augalas pasiekiamas perprekystalis, kuris parodė gebėjimą sumažinti ant morfijumi sukelto žiurkių sensitization.

Mokslininkai mano, kad sensitization, t.y., adaptyvūs pakeitimai funkcijos ląstelių, kurios reguliuoja dopamine paleidimą ir elgesio atsakymus prie mesolimbic kelių, prisideda prie daugelio skirtingos įprantamos medžiagos troškimo. Įprantama medžiaga apima vaistus kaip morfijus, kokainas ar amfetaminas ir maistai kaip stalo cukrus (sacharozė). Sensitization, tas pats stimulas, pakartotas protarpiais, priveda prie progresyvaus didinimo atsakymų dėl pakeitimų asmens, kuris gavo stimulą (ar narkotikas) ar skersinį jautrintą stimulą (ar narkotikas).

Be to, pabrėžkite save, gali skersinis darytis jautriam su kokainu ar amfetaminu, kas reiškia, kad, kai tik sensitization griebėsi, yra daug skirtinga, tariamai nesusiję faktoriai, kurie gali susprogdinti daiktus vėl.

Būdų radimas blokuoti išsivystymą ir/ar sensitization posakį gali padėti mažinti įprantamą potencialą vaistų ar maistų, kurie veikia tuos smegenų kelius. Atrodo, laukinis ženšenis yra efektyvesnis negu Panax ženšenis uždraudime biocheminių pakeitimų, jungtų su išvystymu sensitization į morfijų.

2. N-Acetyl-Cysteine (NAC) – NAC yra antioksidantas ir amino rūgštis pasiekiamas perprekystalis, kuris gali pakeisti pakeitimus, kuriuos stimuliuojantis narkotikas kaip kokainas gali sukelti mesolimbic keliams smegenų, apimtų sensitization. Šiuo atveju, NAC gali išlyginti padarinius kito smegenų biocheminio pavadinto glutamate, kuris yra excitatory amino rūgštis, apimta daugelio būtinų smegenų funkcijų. NAC negali sutrukdyti neatidėliotiniems įprantamos medžiagos padariniams, bet jis gali sumažinti ant progresyvaus vystymosi jautrinto atsakymo smegenyse ir elgesyje.

Be to, NAC kartu su bethanechol, paraužjaučiančia medžiaga, gali pamėgdžioti besimaitinančius signalus kūne ir pakeisti insulino pasipriešinimą, pamatytą diabetinių gyvūnų, kurie valgė aukštos sacharozės dietą.

3. Akupunktūra – Akupunktūra yra senovinė gydomoji technika, kuri apima įterpimą labai plonų adatų į specifinius punktus (akupunktūros punktai) kūno. Akupunktūros specialistai yra labai mokyti ekspertai, kurie žino kai, kur ir kaip paskatinti ar nuraminti punktą, kad pagamintų pageidaujamus terapinius padarinius.

Kinijos medicinos teorija mano, kad šita paprastai paviršutiniška akupunktūra parodo nukritimą palei kelius, pavadintus meridianais kaip sudėtingo, subtilaus tinklo dalis. Akupunktūros tinklas yra atskiras nuo nervų, kraujagyslių ar kitos fizinės struktūros kūne, nors jungiamasis audinys gali būti apimtas.

Meridianai, kuriems vadovaujama pažodžiui nuo galvos į kojos pirštą. Pažengę smegenų vaizdo gavimo testai parodė, kad įdėjimas adatų į specifinius akupunktūros punktus palei kūną gali pakeisti veiklą specifinių smegenų kelių, esančių fiziškai toli kūne nuo punkto, kur adata buvo įdėta.

Tyrinėjimas parodė, kad akupunktūra gali sumažinti ant kokainu jautrinto elgesio bendradarbiavime su smegenų dopamine apdovanojimo kelių pakeitimais. Akupunktūra specifiniame punkte gali taip pat sumažinti ant morfijaus ieškojimo elgesio ir prie morfijaus įjunktų gyvūnų abstinencijos sindromo. Smegenų siųstuvas GABA gali būti apimtas šio naudingo padarinių komplekto.

Iš viso, šitie 3 integrative metodai, paimti nuo alternatyvios medicinos, gali pasiūlyti kai kurias naudingas strategijas žmonėms, bandantiems įveikti maisto polinkį. Bet, kiekvieno asmens situacija yra unikali. Jūs turite visada konsultuotis su savo savu gydytoju, adatų terapeutu, ir/ar naturopathic gydytoju apie tai, kas gali ar galbūt nėra patartina ir saugu jums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *