Eidamas atstumas – makiažas, kuris trunka visą dieną

parašė , 2014-09-15 19:08

Mes visi pažįstame ją. Ji yra moteris, kuri atrodo taip elegantiška į 7:00pm, kadangi ji daro 9:00am. Jos makiažas yra subtilus dar nepriekaištingas, bet visada naujas.

Jei jūs kada nors norėjote žinoti, kaip ji daro tai, tai perskaitytas patarimai apačioje. Anksčiau, negu jūs žinosite tai, žmonės netrukus žavėsis jumis!

Pradžiamokslis

Svarbiausias kiekvieną kartą.

Makiažo pradžiamokslis dirba savo magija daug būdų. Pirma, tai prisipildo visose plonose linijose ir raukšlėse, kuriančiose iliuziją jaunesnės žiūrinčios odos ir aprūpinančiose lygų pagrindą.
Antra, pradžiamoksliai turi savyje sudedamąsias dalis, kad pagalba išlygina odos toną ir mažina pabėgimus.

Trečia, silikonas pradžiamokslio aktuose kaip rišamoji medžiaga, padėdamas jūsų fondui prikibti prie jūsų odos.

Pritaikykite pradžiamokslį savo visam veidui. Dauguma pradžiamokslių turi storą gelį kaip pastovumas, tokiu būdu jūs turėsite išleisti jį džiūti prieš jūsų fondo prašymą. Nepriklausomai nuo kurio fondo jūs norite (skystis, mineraliniai milteliai, crème ir taip toliau), jūsų pradžiamokslis dirbs stebuklai.

Permatomi Milteliai

Suvartokite permatomus miltelius, kad nustatytumėte jūsų fondą, sumažinti perteklių, švyti ir kuria antspaudą, kuris iš tikrųjų padeda jūsų fondui, paskutiniam visą dieną.

Teisingi permatomi milteliai yra balti. Tai gali atrodyti mažai keistu pirmiausia, bet tai prisitaikys be pėdsako.

Jei jūs matote miltelius – tvirtinantis būti permatomas – kuris atvyksta į įvairius atspalvius (šviesa, vidutinė ir tamsi, pavyzdžiui), yra labai apdairūs. Šitie milteliai nėra teisingi permatomi milteliai, ir jie pakeis jūsų fondo spalvą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Miltelių Formulės

Miltelių formulės kosmetikos priemonės, tokios kaip fondai, akių kosmetika ir paraudimas, truks ilgiau negu jų crème dublikatai.

Ypač, grynas pigmentas, turėtas savyje mineralinėse kosmetikos priemonėse, reiškia, kad jūs gaunate geresnį nušvietimą žiniasklaidoje su mažiau produkto.

Miltelių produktai turi didesnį ilgaamžiškumą ir yra mažiau palinkę susiraukšlėti ir išsitepti negu crèmes.

Sluoksnis

Layering jūsų lūpdažis yra tikra ugnis būdas garantuoti tai trunka daug ilgiau.

Linija ir spalva jūsų lūpos su jūsų lūpos laineriu. Užpildykite savo lūpas su lūpdažiu, tada susitepa su audiniu. Pritaikykite ploną paltą permatomų miltelių ir paskui pritaikykite kitą lūpdažio paltą.

Kuo daugiau matte jūsų lūpdažis, tuo ilgiau tai truks. Tačiau, jūs tikrai rizikuojate savo lūpdažio, atrodančio sausas ir įskeltas. Jūsų lūpos turi būti puikios būklės.

Spindintys lūpdažiai ir blizgesiai yra linkę netrukti kaip ilgai, bet jie tikrai priverčia jūsų lūpas atrodyti didesni dėl švytėjimo faktoriaus.

Laikykitės šitų patarimų, ir jūs atrodysite žavus visą dieną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *