Estetinis plombavimas Kaune

parašė , 2013-03-30 19:40

Bėgant metams, keičiasi ne tik kūno formos, bet ir dantų struktūra, taigi ją atstatyti gali padėti estetinis plombavimas Kaune. Toks plombavimas vizualiai sutvarko ėduonies pažeistus, nuskilusius, nudilusius dantis, padeda sumažinti tarpą tarp dantų ir kt. procedūros metu nesužalojami kiti dantys, nereikia invazijos į žandikaulį. Estetinis plombavimas – tai procedūra, kurios metu ant natūralaus danties keliais sluoksniais dedama tam tikros plombavimo medžiagos, kuri padeda atkurti danties struktūrą ir pirminę išvaizdą. Po estetinio plombavimo procedūros atnaujintasis dantis niekuo nesiskiria nuo kitų dantų tiek spalvos, tiek išvaizdos, tiek formos atžvilgiu.

Estetinis plombavimas Kaune

Estetinis plombavimas Kaune

Dėl nuskilusio, dėmelėmis nusėto ir sugedusio danties žmogui tenka kompleksuoti, tad jam į pagalbą skuba puiki ir visiškai neskausminga procedūra – estetinis plombavimas Kaune. Beje, estetinio plombavimo nereikėtų maišyti su implantacija ar protezavimu. Pastarosios procedūros atliekamos, kai nesveiko danties jau nebegalima išgelbėti. Tuo tarpu estetinis plombavimas pasirenkamas tada, kai natūralus dantis dar yra sveikas, tačiau jo išvaizda toli gražu nepanaši į sveiko danties. Estetinis plombavimas kaip alternatyva pasiūlomas žmonėms, ilgą laiką turėjusiems įdėtas sidabrines plombas. Šios dėl savo spalvos atrodo išties negražiai ir neprofesionaliai, ypač XXI amžiuje. Estetinis plombavimas tiks tiems žmonėms, kurių dantys stipriai nusidėvėję, tad dėl to atsiranda netaisyklingas sąkandis. Procedūros metu sugrąžinama prarasta danties forma ar dalis ir atkuriama natūrali spalva.

Daugelis žmonių baiminasi, kad labai greitai nei metams ar dviem nepraėjus, reikės kartoti estetinį plombavimą. Estetinis plombavimas Kaune, kaip ir visur kitus, kainuoja brangiau, nei kad tradicinis plombavimas, tad žmonių domėjimasis yra tikslingas. Specialistai teigia, kad šios plombos turėtų laikytis nuo 5 iki 15, o kartais ir dar daugiau metų. Norint, kad plombuotasis dantis (plombuotieji dantys) kuo ilgiau iškiltų toks, kaip po plombavimo procedūros, reikėtų laikytis tinkamos burnos higienos, saugoti dantis nuo aplinkos poveikio, vengti tam tikro maisto, pavyzdžiui, saulėgrąžų, nekąsti itin kietų produktų, nes visgi plombos nėra tokios tvirtos, kaip kad tikras dantis. Taip pat dantis reikėtų saugoti nuo smūgių ir sutrenkimų.

Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad estetinis plombavimas Kaune – ilga ir sudėtinga procedūra, taip anaiptol nėra. Ji yra pigesnė bei paprastesnė nei kad gaminant dantų vainikėlius ar keramines laminantes. Estetinio plombavimo metu odontologo kabinete užtruksite panašiai tiek, kiek ir įprasto vizito metu – nuo pusės valandos iki dviejų valandų taisant vieną dantį, priklausomai nuo jūsų atvejo sudėtingumo. Taigi baimintis, kad estetinis plombavimas nepavyks nereikėtų. Šiuolaikinės technologijos ir galimybės odontologams leidžia pataisyti įdėtąsias plombas, pakoreguoti jų spalvą, o procedūros kaina – daugeliui prieinama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *