Gėlės vyrui ir moteriai

parašė , 2016-06-29 22:55

Kokias rinktis?

Gėlės neatsiejama daugelio ar net kone kiekvienos šventės dalis. Nešini jomis skuba ne tik giminaičiai ar artimiausi draugai, tačiau ir kolegos ar bendramoksliai. Be gėlių vargiai pavyktų įsivaizduoti tiek didžiąsias gyvenimo šventes, tiek ir nedideles sukaktis ar ne tokias reikšmingas progas. Kartais jomis tiesiog stebinama mylimus žmones. Kad ir kaip būtų, gėles dovanoti įprasta ir jas teikiame ne tik moterims, tačiau ir vyrams. Tačiau neretai dėl to ir susiduriama su problema: ar ir vyrams, ir moterims galima dovanoti tokias pat gėles? Kokias iš gausybės galimų geriau pasirinkti? Keletas naudingų patarimų, kaip lengviau pasirinkti gėles pagal lytį.

Kokias gėles išrinkti moteriai

Gėlių pristatymas VilniujeGali pasirodyti, kad moterims išrinkti gėles yra pati lengviausia užduotis – juk joms tinka ir patinka visos. Galbūt tai tiesa, tačiau į keletą dalykų vis tiek reikėtų atsižvelgti. Pirmiausia čia daug reikšmės tenka spalvai. Be jokios abejonės, kad moterims labiau tinka švelnių atspalvių gėlės: rausvos, kreminės, abrikoso spalvos ir panašūs atspalviai. Žinoma, esama išimčių. Jei moteris gerai pažįstama ir žinoma, kad ji toli gražu ne švelni romantikė, o veikiau valdinga ir griežta, tuomet ir gėles galima rinktis sodresnių tonų. Tačiau su jau minėtais švelniais atspalviais taip pat neprašausite. Jei vis dėlto dvejojate – tuomet geriausias pasirinkimas yra įvairiaspalvių gėlių puokštė. Kalbant konkrečiai apie gėlių rūšis – moterims rekomenduojama rinktis gležnesnius žiedus. Tai gali būti eustomos, astromerijos, frezijos. Žinoma, rožė yra universalus sprendimas, kuris moterims taip pat puikiai tinka. Sparčiai atliekamas bet kurių iš šių minėtų gėlių pristatymas Vilniuje padės nudžiuginti brangias moteris bet kokia proga.

Kokias gėles išrinkti vyrui

Vyru gėle nuo seno laikomas gvazdikas ir šis pasirinkimas, tiesą pasakius, nėra blogas. Nors daugelis jo vengia dėl sąsajų su sovietiniu palikimu, tačiau ypač vyresnės kartos vyrams gvazdikai yra mėgstama ir visada maloniai priimama gėlė. Na, o juk nebūtina rinktis tik raudonos spalvos žiedus. Ketinant gėles įteikti vyrui, taip pat puikiai tiks geltoni, violetiniai žiedai ir panašūs sodresni atspalviai. Švelnių, moteriškų tonų, patartina vengti. Gėlių žiedai galėtų būti dvispalviai ar net ir daugiaspalviai. Itin priešiškai prieš gvazdikus nusiteikusiems ar tiesiog jų nemėgstantiems, puikus sprendimas galėtų būti smulkiažiedės rožytės, gerberos, galima neatsisakyti minties dovanoti ir narcizus. Paprastai renkant gėles vyrams vengiama puokščių, juk daug solidžiau atrodo pavienės gėlės. Taip pat nereikėtų susigundyti ir įvairiomis dekoracijomis, kaspinėliais ir panašiomis detalėmis. Vyrams kur kas labiau tinka paprastumas. Gėlių pristatymas Vilniuje gali nudžiuginti ne tik moteris, tačiau taip pat ir vyrus, tad jei manote, kad jam tai bus maloni staigmena – kreipkitės nedelsdami.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *