Kaip aš galiu pasiekti nuolatinį plaukų pašalinimą?

parašė , 2014-07-29 12:39

Po vaškavimo, skutimosi ir kentėjimo metų, kad pasiektų lygią odą, kurios jūs taip trokštate, jūs galite galvoti, turi būti geresnis kelias. Kaip aš galiu pasiekti nuolatinį plaukų pašalinimą?

Populiariausias ir ilgalaikis gydymas šiandien yra lazeris ir IPL plaukų pašalinimo technologijos. Lazeris ir IPL gydymas yra paprastai daromi vandens procedūrų salonuose ir dermatologo įstaigose ir yra vis dar norma. Neseniai įžanga naminio IPL prietaisai sukūrė saugų, lengvą ir efektyvų būdą pasiekti nuolatinį plaukų pašalinimą namie. Lazeris ir IPL gydymas gali būti puikiu būdu pasiekti nuolatinį plaukų pašalinimą. Aš norėčiau apdovanoti jus informacija apie abu lazerinį gydymą vandens procedūrų salone taip pat kaip IPL naminis gydymas. Iš pradžių leidžia, aptaria lazerinį gydymą

Ne visi odos ir plaukų tipai yra tinkami kandidatai į lazerinį plaukų pašalinimą. Žmonės su lengva oda ir tamsiais plaukais turi gerus rezultatus. Lazerinė technologija naudoja siaurą bangos ilgį šviesos ir geriausių tikslų tamsūs plaukai. Nesitaiso ant šviesiaplaukio, baltas, raudonas ar žili plaukai.

Lazerinė technologija yra dažniausiai naudojama, kad skirtų į rajonus kūno toks kaip ginkluotus, lūpos, kojos, atgal, bikinio linijos ir krūtinės ląsta. Didesni paviršiai kūno tokie kaip krūtinės ląsta, atgal paimkite daugiau sesijų ir laikas. Tai gali būti didelis brangesnis negu lūpos ar ginkluotas. Šešios iki aštuonios sesijos yra vidutinis skaičius vizitų, kuriuos jis ima efektyviam plaukų pašalinimui su lazeriu. Tai taip pat priklauso nuo kelių faktorių tokių kaip odos tonas, plaukų spalva ir kūno rajono dydis, kuris bus skirtas.

Lazerinio gydymo šalutiniai poveikiai yra minimalūs. Dažniausiai praneštas šalutinis poveikis išsipūstų ar skirto rajono skaudamumas. Tai gali trukti kur nors nuo minučių iki valandų. Apšvietimas ar odos Užtemimas buvo pranešti kai kuriais atvejais. Labai retai turi odos struktūros pakeitimus, išsigąsdamas ar pūslių atsiradimas būtas atsiskaitė kaip šalutinis poveikis. Daugumos šalutinių poveikių gali visiškai išvengti, tyrinėdami ir rasdami tinkamai akredituotą kliniką jūsų rajone. Prieš susitikimo paskyrimą, tikrinkite savo pasirinkimą vietinių tiekėjų ir perskaitykite klinikų apžvalgas, jūs svarstote naudojimą. Aš visada rinkčiau brangesnis ir gerai apžvelgtas per cypimą ir nežinomas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Daugumoje Vandens procedūrų salonų ir plaukų pašalinimo klinikų jūs galite laukti, kad turėsite konsultacijos sesiją. Ši sesija yra paprastai mažiau kaip valanda. Jūs galite suplanuoti aptarti savo pilną medicinos istoriją ir pabandyti bandomąjį lopą, kad pamatytumėte, kaip jūs atsakote į lazerinį gydymą. Jūs taip pat aptarsite kai kuriuos daiktus, kurių jūs turite išvengti anksčiau ir po gydymo, tokio kaip odų rauginimo lovos, klastoti įdegimą, balinimą ar odos prieš gydymą vaškavimą. Gali būti kitas ruošimasis, kad aptartų priklausomai nuo jūsų medicinos istorijos.

Tai ima ant vidutinių 6 – 8 gydymas tarp 15 minučių į valandą kiekvienas lazeriniam plaukų pašalinimui būti efektyvu. Tai skiriasi priklausomai nuo kūno rajono. Ruošimesi dėl gydymo tikslo rajonas turi būti nusiskustas ir valytas. Drėkinamasis kremas turi būti pridėtas nedelsiant po gydymo. Kvepalų produktų, odų rauginimo lovų, garų kambarių ir saunų turi išvengti pašto gydymas.

Kaip Lazerinis plaukų pašalinimas dirba?

Siaurą šviesos bangos ilgį perduoda per odą ir skiria į plaukų folikulą. Šviesa tada kaitina pigmentą plaukuose ir kivirče folikulo, sustabdančio tolimesnį vystymąsi. Kiekvieni plaukai turi tris stadijas savo gyvybės raidos cikle. Lazerinė terapija paveikia pirmąją stadiją, kuri yra vystymosi stadija. Plaukai gali tęsti pasirodyti per besiartinančias savaites. Tai yra plaukai nuo vėlesnių dviejų stadijų, kur plaukai yra iš tikrųjų negyvi, bet pastumti į paviršių. Tai yra, kodėl reikės kelių sesijų, kad paveiktų plaukus pirmoje vystymosi stadijoje. Po kelių gydymo plaukų folikulai pastebimai liausis auginti plaukus.

Intensyvus Pulsavo, šviesa ar IPL yra naujesnė technologija, bet dirba daug tokiu pat būdu kaip lazeris. Svarbiausias skirtumas yra, kad IPL naudoja platesnį šviesos bangos ilgį, kad skirtų į plaukus. Pranašumas, kurį IPL turi per lazerį yra toks, kad IPL paveikia didesnę plaukų ir odos tonų įvairovę. Tai daro IPL greitesnį ir efektyvesnį daugumai žmonių.

Avansų dėka technologijoje, jūs daugiau neturite nueiti į brangius vandens procedūrų salonus ir klinikas ir dolerių mokesčio tūkstančius, kad turėtumėte plaukų pašalinimo gydymą. Yra keli naminiai plaukų pašalinimo prietaisai, pasiekiami ant rinkos šiandien. Keli yra efektyvesni negu kiti ir naudoja technologijų įvairovę, kad pasiektų plaukų pašalinimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *