Kaip paruošti butą nuomai Vilniuje

parašė , 2018-11-21 14:32

Vilniuje nekilnojamojo turto rinka ir toliau auga, didėja, tokie projektai kaip AmberCity žada gyventojams didžiulį postūmį ir naujienas. Pasiūla didėja, nes paklausa irgi auga. NT kainos Vilniuje didelės, o joms augant žmonės skuba įsigyti turto, kol kainos dar labiau nepatiko. Tą daryti verta tiek dėl savo asmeninių poreikių, tiek dėl būsto nuomos. Iš tiesų, būsto nuoma daug kam tampa ir pragyvenimo šaltiniu. Jeigu ir jūs norite išnuomoti būstą, reikėtų apie kai ką pagalvoti ir kelis dalykus nuspręsti.

Apsispręskite, kuriame bute gyvensite patys

AmberCityJeigu planuose NT projektas Pašilaičių mikrorajone ir koks nors senas daugiabutis, reikėtų rinktis, kurioje vietoje gyvensite patys, o kurį išnuomosite. Žinoma, išnuomojus naujos statybos name esantį butą, uždirbsite gal dvigubai daugiau. Tačiau reikėtų žinoti, kad būsto nuomos kainos Vilniuje yra didelės bet kuriuo atveju, net ir senuose daugiabučiuose. Todėl uždirbsite ir išnuomoję prastesnį butą. Pagalvokite, ar didesni pinigai, ar tiesiog gyvenimas gražioje aplinkoje iš tiesų labiau praturtintų jūsų gyvenimą. Daug žmonių sutiktų, kad gyvenant su šeima, auginant vaikus, geriau patiems gyventi naujos statybos name, o kitą, tuščią seną butą tiesiog išnuomoti. Tačiau norint tą padaryti dar reikėtų jį ir paruošti tinkamai.

Išneškite visus daiktus ir net dalį baldų

Jeigu jau nusprendėte, kurį butą nuomosite, tai padarykite paslaugą sau ir nuomininkams: pirmiausia iš ten viską iškraustykite. Tai reiškia, kad reikia iškraustyti ir daiktus, ir dalį baldų, kurie nėra funkcionalūs ir nebus naudojami. Išnešę baldus ar dalį jų, atlaisvinsite vietos nuomininkų asmeniniams daiktams, taip pat jie galimai turės bent keletą savo baldų, pavyzdžiui, rašomąjį stalą ir panašių. Nieko nėra blogiau nei nuomotis butą, kuriame stovi sekcijos, pilnos pridėtos savininkų daiktų. Na nebent tada nuomojama už simbolinę kainą, tačiau kam tai naudinga? Turbūt niekam.

Įvertinkite, ar apsimoka daryti kosmetinį remontą

Prieš nuomojant galima pakelti būsto vertę, kad išnuomotumėte brangiau. Bet reikėtų paskaičiuoti, ar apsimokės. Jeigu remontas tik laikinas, tik nuomos periodui, tai per trumpą laiką neatsipirks. Tarkime, kažkoks kosmetinis remontas, sienų perdažymas. Tačiau, jeigu remontas yra ilgalaikis, tarkime, yra keičiami langai, tuomet jau kita situacija. Tuomet yra tokio remonto esmė kitokia. Tada tai reiškia, kad galima jį nuomoti ir brangiau, o jums pakeisti langai vis tiek pravers, kad ir ką toliau su tokiu butu darysite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *