Kaip prižiūrėti savo kvepalus?

parašė , 2020-12-30 23:01

KvepalaiNors tai gali skambėti keistai, tačiau net ir tokį daiktą, kaip kvepalai vyrams ar kvepalai moterims taip pat reikiama tinkamai prižiūrėti, jei norite, jog jie jums tarnautų ilgai ir neprarastų savo gerųjų savybių. Atrodo, jog kvepalai vyrams ir moterims turi tarnauti jums ir tik jums, nesukant dėl to galvos, bet iš tiesų, jūs taip pat turite pagalvoti ir apie juos – ties įsigyjant ir išsirenkant tinkamiausią kvapą, tiek ir naudojantis pačiais kvepalais. Ne paslaptis, jog kvepintis reikia mokėti – egzistuoja daug mitų, pavyzdžiui, jog kvepalus reikia trinti tarp riešų tam, jog šie geriau kvepėtų. Reikia mokėti ne tik kvepintis, bet ir tinkamai laikyti savo turimus kvepalus, antraip po kurio laiko iš jų liks ne kas kitas kaip pridusęs balzamas, kuris tikrai neteiks džiaugsmo nei jums, nei aplinkiniams.

Jei ant jūsų stalo stovi tik ką nupirkti vyriški kvepalai, natūralu, jog jūs norite, jog jie išliktų tokie kaip yra dabar kuo ilgiau. Ar tai būtų išskirtiniai rankų darbo kvepalai, ar tiesiog eiliniai nebrangūs kvepaliukai iš parduotuvės, jie reikalauja tam tikros priežiūros. Tiesa, ji nėra kažkuo ypatinga ar reikalaujanti labai daug laiko, todėl tuo pasirūpinti gali kone kiekvienas. Jūs tikriausiai jau žinote, jog pagrindinės kvepalų sudedamosios dalys yra įvairūs aliejai ir alkoholis, o kaip žinia, šios medžiagos sąveikauja su aplinka ir gali pakeisti savo pirminę formą. Trys didžiausi bet kurių kvepalų priešai yra karštis, šviesa ir drėgmė.

Visus kvepalus laikykite kuo tamsesnėje vietoje. Negali būti nieko blogiau nei ant palangės padėti kvepalai. Bet kuri vieta, kurioje galima surasti tiesioginių saulės spindulių kvepalams yra netinkama. Po kurio laiko ant saulės bet kurie kvepalai be abejonės pakeis savo kvapą. Patarimas – laikykite kvepalus spintoje arba komodoje, nuo pasaulio paslėpę su savo rūbais. Tokiose vietose taip pat mažiau kaitros, kuri irgi kenkia kvepalams.

Dauguma kvepalų yra išpilstyti į labai gražius buteliukus, tad natūralu, jog juos norisi pastatyti visiems gerai matomoje vietoje. Gaila, tačiau dažnai toks sprendimas tampa itin žalingu patiems kvepalams, todėl stenkitės to nedaryti. Daug žmonių taip pat mėgsta laikytis kvepalus vonioje, tačiau tai labai blogas pasirinkimas. Nors vonios kambaryje dažniausiai nėra labai karšta ar daug tiesioginių saulės spindulių, ten visuomet pilna drėgmės, o drėgmė yra didžiausias kvepalų priešas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *