Kaip pūsti sausas jūsų plaukai, negadindamas to

parašė , 2014-06-08 19:16

Visi žino nuo skaitymo grožio straipsnių, kurie, reguliariai statydami mūsų plaukus karštam, sausam orui nuo smūgio džiovinimo aparato gali padaryti žalą mūsų plaukams, bet kas daro žmones, kurie rašo, kad šitie straipsniai laukia mūsų padaryti, nueikite, kad dirbtumėte su mūsų plaukais, vis dar lašančiais visur? Atrodo, kad jūs tik negalite nugalėti!

Yra sprendimas, nors. Prie kitas penkis žingsnius šiame straipsnyje, jūs galite sausas smūgiu jūsų plaukai, negadindamas to galų labai blogai. Iš tikrųjų, jūsų galai gali net atsidurti geresnėje formoje!

#1 žingsnis: Išplaukite Savo Plaukus Su Teisingu Šampūnu
Jei jūs ketinate užpulti savo plaukus su karšto, sauso oro sprogimu, duokite tam apsauginį skydą iš pradžių. Pabandykite naudoti drėkinantį šampūną; jie yra dažnai žymimi "Sausa Plaukų Formulė," ar kažkas panašaus.

Drėkinamieji kremai šampūne padės neleisti jūsų plaukams būti išdžiovintas per daug kai jūs sausas smūgiu tai. Jei jūs panaudosite straightener ar garbanotą geležį, jie taip pat apsaugos jūsų plaukus nuo sugadinimo prie papildomo karščio nuo tų įrankių.

#2 žingsnis: Susitepkite, Nesilieskite

Kai jūs pratrinate rankšluostį prieš savo plaukus, jūs kuriate trintį. Trintis taip pat išdalyja jūsų plaukų pakenkimą; tai sukelia sausumą ir frizz. Geresnis būdas gauti daugumą vandens iš jūsų plaukų suvynioja jūsų rankšluostį aplink jūsų plaukus švelniai, paskui suspausti rankšluostį, kad tai sugertų vandenį.

#3 žingsnis: Padalykite Savo Plaukus Į Skyrius

Panaudokite savo pirštus ir/ar šukų patarimą, kad skirstytumėte jūsų plaukus į atskirus skyrius. Keturi iki šeši skyriai yra idealus skaičius.

Būkite įsitikinęs, kad nėra jokių raizginių jūsų plaukuose anksčiau, negu jūs pradėsite sectioning jie šalin. Jūs galite sulaikyti savo skyrius atskirus su plaukų sąvaržomis, jei jūsų plaukai yra ilgi ar stori. Jei tai labai trumpa, jūs galite norėti sukurti tiktai du skyrius.

#4 žingsnis: Sausas smūgiu Nuo Šaknies, Kad Duotų arbatpinigių

Visą laiką jūs esate smūgio džiovinimas jūsų plaukai, jūsų smūgio džiovinimo aparatas turi būti apytiksliai šešiais coliais nuo jūsų galvos odos. Kai jūs naudojate tai, perkeliate tai palei jūsų plaukus einančiame žemyn judėjime, prasidedančiame prie šaknų ir judančiame patarimų link. Smūgio džiovinimas su kylančiu į viršų judėjimu pablogina pakenkimą, ir gali išdžiovinti jūsų galvos odą. Pakartokite šį einantį žemyn judėjimą ant kiekvieno jūsų plaukų skyriaus.

Pažymėkite, kad galo tikslas čia nėra jūsų visai galvai, kad jaustųsi visiškai sausas. Jei jūs panaudosite savo smūgio džiovinimo aparatą, kad pašalintumėte kiekvieną paskutinį pėdsaką drėgmės nuo jūsų plaukų, tai jūsų plaukai išdžius, ir gali atsidurti sugadintas ar garbanotas.

Jūs turite išvykti, jūsų plaukai tik slopina pakankamai daug, kad jie baigs džiūti savarankiškai per 5 ar 10 minučių po to, kai jūs sustabdysite smūgio džiovinimą jie.

#5 žingsnis: Susprogdinkite Savo Plaukus Su Šaltu Oru

Kai jūs esate baigtas, džiovindamas jūsų plaukus, įjungiate "vėsią" ypatybę ant savo smūgio džiovinimo aparato, ir smūgį vėsus oras ant jūsų plaukų, švelniai valydamas tai, ar tuo metu, kai pašalinimas susiremia su jūsų pirštais.

Jei pageidaujamas, šepetys anti-frizz ar drėkinantis plaukų serumas, ar net mažas kiekis alyvų aliejaus, per jūsų plaukus, kad sumažintų frizz ir pridėtų švytėjimą.

Išvadoje…

Po šio 5 žingsnių smūgį džiovinančio proceso duos jums lygius, spindinčius plaukus, kurie trunka per jūsų dieną!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *