Natūralus aknės gydymas su arbatos medžio nafta

parašė , 2013-03-11 14:35

Natūralios priemonės yra pripažintos tolimos ir plačios, kadangi jie nėra jungti su atšiauriais šalutiniais poveikiais. Be to, žmonės tampa sąmoningesni sveikata dėl didėjančio supratimo. Nenuostabu, dauguma mūsų ieško natūralių sveikatos priemonių, nepriklausomai nuo ligos ar sveikatos sutrikimo rūšies. Ir aknė nėra jokia išimtis. Jūs žinojote, kad tai yra bendriausias odos sutrikimas? Teisinga, kad tai neiškelia rimtų sveikatos pavojų, bet jūs galvojote, kaip emocionaliai tam pribloškimas gali būti? Jei jūs buvote per problemą, jūs galite išgyventi su situacija. Yra nesibaigiantis pasirinkimas dėl natūralaus aknės gydymo, bet ne visi turi tą patį padarinį. Rezultatas ne tiktai priklauso nuo rūšies greitos paskolos vaisto, bet taip pat ir ant to, kaip jūs atsakote į gydymą
Aptarkime apie elgimąsi su akne su arbatos medžio nafta, būtina nafta, ištraukta iš Melaleuca medžio.

Arbatos medžio nafta yra žinoma dėl jos antiseptinių, antibakterinių ir antigrybelinių savybių. Dėl šitų medicinos ypatybių, tai panaudojama paskola bedarbiui tam, kad gydytų nago infekciją, trichofiliją, pūslelinę, pagrindines utėles ir candida. Bet, kas tai turi bendro su akne? Tai turi kokias nors kosmetines ypatybes? Gerai, tai dirba dviejuose būduose – pirma, tai sunaikina žalingą bakterinį padidėjimą ant odos, ir antra, tai šalina papildomą naftą. Teoriškai kalbėjimas, jūs žinote, kad aknė yra sukelta per daug aktyvių naftos liaukų, kurios išskiria besaikius kiekius sebum, t.y. odos naftą, kuri savo ruožtu įvilioja į spąstus dulkes ir bakterijas. Arbatos medžio nafta yra žolių stebuklas elgimesi su šitomis pagrindinėmis problemomis. Taip, tai gali būti vieneriomis iš geriausių naminių priemonių dėl aknės.

Studijavimas rodo, kad arbatos medžio naftos sprendimas yra taip efektyvus kaip benzoyl peroksidas, bendra antibakterinė sudedamoji dalis, surasta perpriešinguose aknės produktuose ir valikliuose. Iš tikrųjų, tai net palankiau, kadangi tai nesukelia pagerank tikrinimas sluoksniuotumo ir niežėjimo sukelto benzoyl peroksido. Reguliarus atskiestos arbatos medžio naftos vartojimas pašalins pūlių užpildytus spuogus ir atjaunins jūsų odą. Kaip tai panaudojama? Jūs galite tiesiogiai pritaikyti arbatos medžio naftą odai? Ne, iš tikrųjų 5 procentų arbatos medžio naftos sprendimas nėra pakankamas. Jei jūs tiesiogiai taikote koncentruotą naftą, odoje gali sutrinti pūsles, taip geriau pridėti kelis lašus arbatos medžio naftos į jūsų kasdieninį veido valiklį. Jūs galite atskiesti tai su vynuogės sėkla ar jojoba nafta. Ar tik pridėkite, kad du lašai arbatos medžio naftos į 25 ml alavijo vera stingsta ir masažuoja susimaišymą ant paveikto odos rajono.

Kas yra aktyvi sudedamoji dalis arbatos medžio naftoje? Antimikrobinis šios būtinos naftos turtas yra priskirtas sudedamajai daliai, pavadintai terpinen-4-ol, kuris yra gebantis sunaikinti propionibacterium aknę, bakterijos, kuris didėja jūsų zits ir spuoguose. Dabar, daug odos rūpinimosi produktų, tokių kaip geliai, muilai, tonai, valikliai ir veido kaukės vartoja šią naftą kaip aktyvią sudedamąją dalį. Vis dar kiti, kaip Clearade aprūpina natūralų metodą, rydami vitaminą, kad kovotų su akne. Clearade apžvalgos apibūdina, kaip tai dirba ir aiškinti procesą šviesiame būde. Galų gale, tai sumažins skaičių taškelių ir sunkumą pabėgimų ant jūsų odos.

Kai prieita prie natūralių aknės priemonių, jūs turite kultivuoti, ‘nebaigia’ metodo todėl, kad nesilpnėjantis požiūris yra būtinas, kad pamatytų teigiamus rezultatus. Iš tikrųjų, optimistiška mąstysena yra pirmasis daiktas, ties kuriuo jūs turite susitelkti, jūsų ieškojime, kad gautumėte odą be aknės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *