Skausmingi periodai, yra ten kažkas, kad būtų padarytas apie juos?

parašė , 2013-02-25 14:18

Jūs kenčiate nuo skausmingų periodų? greitieji kreditai Jūs nesate vienišas. Dysmenorrhoea (aka skausmingi periodai) yra įprasta problema, patirta daugelio moterų visame pasaulyje. Tai apima skausmą žemesnio pilvo, žemiau atgal, klubų, sacrum ir šlaunų ir apie menstruacijų laiką. Tai galėjo įvykti anksčiau ar einantis po, per, ar kombinacijoje laikų aplink periodą. Skausmas gali svyruoti nuo apribojimo ir aštrus į nuobodų ir traukimas. Problemos pradžia galbūt buvo nesena ar visą gyvenimą trunkanti. Kai kurios moterys neranda to per blogai, tuo tarpu kitiems tai nepakenčiama. Dažnai tai keičiasi nuo ciklo važiuoti dviračiu. Lydintys simptomai tokie kaip galvos skausmas, pykinimas ir viduriavimas yra linkę nueiti su tuo.
Vis daugiau moterų pasisuka paskolos nedirbantiems į akupunktūrą pagalbai su jų dysmenorrhoea. Tai gali padėti žymiai su simptomais. Tai dirba tiesiogiai ties skausmu ir pykinimu, jūs galite jausti neatidėliotino palengvėjimo aprūpinimą. Tai taip pat eina apačioje ir dirba ties priežasties pataisymu. Akupunktūra yra palaikyta kinų vaistinių vaistinių augalų.

Dysmenorrhoea yra perskeltas į dvi kategorijas, pirmines ir šalutines. Pirminis dysmenorrhoea nėra sujungtas prie organinės ligos ir apskritai prasideda paaugliškus metus. Šalutinis dysmenorrhoea gali būti sujungtas prie organinės ligos ir apskritai prasideda vėliau gyvenime.

Kinijos medicina mato dvi kategorijas be to. Jie yra apibrėžti kaip papildomi ir stokojantys tipai. Abu tipai yra toliau padalyti. Papildomi tipai apima stagnaciją qi ir kraujo ar šalto ir drėgno karščio stagnaciją. Stokojantys tipai apima qi ir kraujo stoką ir inksto ir kepenų stoką.

Pirminis dysmenorrhoea.

Pirminis dysmenorrhoea gali būti sukeltas aukštesnių lygmenų prostaglandins B, kurie kontroliuoja lygius raumenis kūno tokius kaip kraujagyslės ir gimda. Tai galėjo prasidėti per paaugliškus metus ir nėra prijungiama su jokiomis organinėmis problemomis. Kadangi moteris artėja prie savo kito periodo, prostaglandins kilimo lygmenų. Per didelis skaičius ilgalaike paskola prostaglandins sukelia lygius raumenis gimdos į per kontraktą, keliantį skausmą. Bet koks perteklius prostaglandins, kurie įeina į kraujotaką gali privesti prie lydinčių simptomų tokių kaip galvos skausmai, pykinimas ir viduriavimas.

Šalutinis dysmenorrhoea.

Šalutinis dysmenorrhoea apskritai prasideda vėlesniame gyvenime ir yra prijungtas su organine priežastimi. Jie svyruoja nuo endometriosis (endometrial ląstelės, besivystančios už gimdos) ar dubens kurstanti liga (PID) į intragimdos prietaisą (IUD) problemos.

Yra bendresnis tipas?

Moterys, kenčiančios nuo papildomo dysmenorrhoea tipo, yra paprastai tie, kas siekia pagalbos nuo adatų terapeuto. Tai yra turbūt todėl, kad skausmas ir susijusios svarstomos problemos yra daug ryškesni. Sukelkite skausmą tokiam kaip aštriam, užpuolimas, apribojimas ir išsipūtimas daugiau yra paplitę pilniems tipams. Pilni tipai taip pat yra linkę būti jausti ankstesni ir per periodą.

Traukimas ir skendimas sensacijų taip pat kaip nuobodus ir skausmo graužimas yra linkę būti daugiau prijungti su tuščiais tipais ir jausti gale ar po to, kai periodas sustojo. Tačiau, tai labai bendra, kad pamatytų moterį, kuri turi papildomos ir stokojančios tipo struktūros kombinaciją ypač, jei ji kentėjo daugelį metų. Ji gali turėti skausmą anksčiau, per arba po jos periodo.

Įprastinės metodikos lengvinti skausmą.

Kenčia dysmenorrhoea, paprastai siekia palengvėjimo nuo skausmo, imdamas ar aspiriną ar ibuprofen. Aspirinas yra švelnus prostaglandin inhibitorius. Ibuprofen yra efektyvesnis prostaglandin inhibitorius. Ibuprofen gali turėti gastrointestinal šalutinius poveikius, kuris yra palengvintas ar išvengtas, gerdamas stiklinę pieno anksčiau vaisto paėmimo. Žr. savo gydytoją, jei jūs turėjote alergiją aspirinui ar kitiems vaistams – ar jei jūs imate kitus vaistus.

Su šalutiniu dysmenorrhoea gali elgtis chirurgiškai toks kaip endometriosis. Jei priežastis yra PID tada, antibiotikų kursas galėtų būti nurodytas. Jei tai yra dėl svarstomų problemų su IUD tada, tai turbūt išimama ar apsikeičiama.

Apie akupunktūrą?

Elgtis su dysmenorrhoea ir Kinijos medicina susikoncentruoja ties skausmo sumažinimu, perkeldamas qi ir kraują taip pat kaip elgdamasis su pagrindine priežastimi. Tai apima pašalinimą pertekliaus ar tonifying stoka. Akupunktūra ir Kinijos žolių medicina yra svarbiausi panaudoti įrankiai. Trys menstruaciniai ciklai mažų mažiausiai yra paprastai būtini, kad pamatytų atsinaujinantį rezultatą. Kai kurios priežastys tokios kaip endometriosis gali paimti iš esmės ilgiau.

Akupunktūra savarankiškai gali aprūpinti greitą palengvėjimą nuo skausmo jaustą dysmenorrhoea. Aš paprašau, kad visi mano pacientai įeitų akupunktūrai tik anksčiau jų laukto skausmo, atvykstančio, kad smarkiai perkelčiau qi ir kraują, tuo būdu lengvinantį skausmą. Kai kurios moterys taip pat įeina per jų skausmingą stadiją, kad ieškotų palengvėjimo, kadangi tai dažnai efektyviau negu skausmą malšinančių vaistų paėmimas. Kinų žolių vaistai yra nurodyti, kadangi gydymo dalis planuoja abiem, lengvina skausmą taip pat kaip adresavimą į pagrindinę priežastį.

Kaip su visomis blogybėmis, kuo anksčiau dysmenorrhoea kankinys ieško pagalbos, tuo anksčiau pakankamas rezultatas bus įvykdytas. Ilgesnės trukmės problemos gali būti ilgesnių gydymo planų priežastis. Akupunktūra ir Kinijos žolių medicina siūlo kitą įgyvendinamą gydymo pasirinkimą dysmenorrhoea kankiniams. Kalbėkite su savo Kinijos medicinos gydytoju, kad pamatytumėte tai, ką jie gali padaryti jums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *