Kokia juvelyrika tinka pasipuošti vestuvėms?

parašė , 2020-03-18 14:59

Vėstuvinė juvelyrikaGražiai pasipuošti vestuvių metu nori ne tik jaunoji, tačiau ir jaunikis, tad nieko keisto, kad vis dažniau vestuvių metu taupoma vedėjų arba muzikantų sąskaita, tačiau tikimasi, kad kiekvienas aprangos akcentas atrodys puikiai. Ypač vertinama vestuvinė juvelyrika, kadangi ji padeda net ir gana paprastus drabužius padaryti kur kas išskirtinesniais ir tuo pačiu gražesniais. Svarbiausia žinoti – į ką verta investuoti ir kas vestuvių metu yra būtina.

  • Žiedai

Žinoma, pirmiausia būtini vestuviniai žiedai, kurie ne tik puošia rankas, tačiau ir simbolizuoja dviejų žmonių sprendimą būti vienas su kitu visą likusį gyvenimą. Dažniausiai pasirenkami minimalistinio stiliaus, auksinės medžiagos žiedai. Tačiau tai nėra taisyklė, tik šablonas.

  • Sąsagos

Vyrai dažniausiai savo marškinių rankoves puošia sąsagomis, kurios vėliau tampa gražiu simboliu primenančiu šią dieną. Žinoma, siūlome rinktis tokias, kurios galėtų būti naudojamos ir kitomis progomis. Tokiu atveju, vėlgi, labiausiai tinka minimalistinio stiliaus.

  • Auskarai

Dažniausiai jaunosios savo ausis ir tuo pačiu visą stilių dekoruoja auskarais. Jeigu tai bus bene Jūsų vienintelis arba pagrindinis papuošalas – tokiu atveju siūlome rinktis kuo masyvesnius. Ypač skoningai atrodo labai dideli papuošalai tokiu atveju, kai dėvite suknelę, kurios pečiai yra nuogi.

  • Vėriniai ir karoliai

Jeigu auskarai Jums neatrodo labiausiai dėmesio verta papuošalas, tokiu atveju puikus pasirinkimas karoliai bei kiti vėriniai, kurie suteikia galimybę atrodyti nuostabiai. Tiesa, vestuvinė juvelyrika nuo kitų papuošalų skiriasi tuo, kad net ir būdama paprasta – ji yra ypatinga, tad siūlome rinktis tokius vėrinius, kurie papuoš visą Jūsų vestuvių stilių.

  • Apyrankės

Galiausiai, visą stilių galima puošti ir apyrankėmis, kurias vis dažniau renkasi ne tik moterys, tačiau ir vyrai. Skoningai atrodo būtent porai kurti apyrankių deriniai, kurie taip pat gali būti nešiojami ne tik vestuvių metu, tačiau ir kiekvieną dieną.

Vestuvinė juvelyrika nebūtinai turi būti pasirenkama pagal tam tikras taisykles. Svarbiausia, kad jie patiktų žmonėms, kurie planuoja ja naudotis, juolab, ji puoštų ir suteiktų daugiau pasitikėjimo savimi. Juk tai smulkmena, kuri gali tapti svarbiausiu šventės akcentu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *