90 % personalinių kompiuterių yra užkrėstas spyware ar adware programomis, yra jūsų kompiuteris

parašė , 2013-01-14 12:31

Paskutiniai apytikriai apskaičiavimai mano, kad iki 90 % Stacionarūs kompiuteriai yra užkrėstas kažkokia spyware ar adware programos forma. Svarbu pasilikti budru ir laikrodis ženklams infekcijos ant jūsų kompiuterio, todėl, kad kai kurios iš šitų programų gali padaryti kažkokią rimtą žalą jūsų kompiuteriui. Pažiūrėkime į dalį svarbiausios piktos programinės įrangos (malware) ženklų įspėjimas stebėti.

Kai jūs atidarote savo naršyklę, jūsų Stacionarūs kompiuteriai pasikeitė? Jei jūs grįžtate ir keičiate nustatymus atgal į jūsų originalų pasirinkimą, jūs galite surasti, kad kitas kartas, jūs atidarote naršyklę, nuo kurios tai pakeičiama vėl, paprastai į skirtingą puslapį paskutinį kartą. Tai yra turbūt vienas iš bendriausių indikatorių, kad jūs turite spyware ant savo kompiuterio, taip, jei tai vyksta, valykite savo sistemą nedelsiant.

Pokštelėjimas-ups yra erzinanti dalis gyvenimo internete, bet jei jūs pradedate gauti pokštelėjimą-ups, pasirodantį, kurie turi jūsų savą vardą ant jų, būti apdairūs. Jei pokštelėjimas-ups pasirodo, net kai jūs nesate prijungtas prie Stacionarūs kompiuteriai ar jūsų naršyklė yra uždaryta, tai jūs neabejotinai turite tikrinti savo sistemą.

Spyware dažnai įdiegia naują mygtukų juostą ant jūsų kompiuterinės sistemos. Taip, jei skirtinga naršyklės ar paieškos mygtukų juosta netikėtai pasirodo, ir gali atrodyti, jūs neatsikratote nuo jos, jūs labiausiai tikėtina turite reikalo su kažkokia forma malware darbe. Net jei jūs sugebate atsikratyti nuo to, galimybės yra tai, tęs grįžti, jei jūs nežinote tiksliai, kaip nunešti visas jo rinkmenas.

Galbūt jūs atradote, kad jūsų Numylėtinių sąraše ‘kišo nagus’. Gali būti, kad kai kurie nauji dalykai atrodė, kad jūs nepripažįstate, ar galbūt kiti dingo. Jei jūs pašalinate juos, ir jie grįžta vėl, tai yra turbūt spyware infekcija.

Malware infekcija gali dažnai daryti jūsų kompiuterį vadovautą iš tikrųjų lėtai. Jei jūs randate, kad atrodo, jūsų sistema pasienka pastoviai 100 %, net kai jūs turite labai procesus, paveikiančius jūsų kompiuterį, tai tikėtina, kad jūsų kompiuteris buvo užkrėstas spyware. Kompiuterio programos reikalingas, kad tam tikras laisvos erdvės kiekis veiktų tinkamai, taip, kai spyware sunaikina visus jūsų išteklius, jūsų kompiuteris gali bėgti nuliūdusiai lėtu greičiu.

Jei jūs randate, kad jūs įstojate, kažkas į Dell kompiuteriai ieško baro, ir užuot ėję, kur jūs laukiate, kad jūs užbaigiate visiškai skirtingoje paieškos sistemoje, tai tai yra tikėtinas malware, paėmė ranką.

Tikrinkite savo modemą, jei jūs galite, ir matyti tai, ką žibintas daro, kai jūs iš tikrųjų nenaudojate interneto. Jei yra žibinto mirkčiojimas, ar kažkas ant jūsų ekrano mano, kad duomenų perkėlimas įvyksta, yra įtariami. Malware turbūt siunčia ar gauna informaciją be jūsų žinių.

Deja, yra taip pat įvairovių adware ir spyware, kuris neįspėja jūsų į jų buvimą apskritai. Tokiu būdu jūs turite tikrinti savo sistemą kaip rutina, net jei jūs nesilaikote jokių infekcijos įspėjimo ženklų iš anksto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *