Alergija prieš sinuso infekciją – aš turiu alergiją ar sinuso infekciją?.

parašė , 2013-01-12 18:44

Nosiniai simptomai paveikia milijonus amerikiečių visada. Bet yra tai alergija ar sinuso infekcija? Kas yra skirtumas? Kaip tai turi reikšmę?

Alergiškas Rhinitis

Alergiškas rhinitis (šienligė) yra alergiškas atsakymas žiedadulkėms ar kitoms mikroskopinėms dalelėms ar organizmams. Alergiško rhinitis simptomai apima:

Niežtinčios, vandeningos akys

Susigrūdimas sms siuntimas

Čiaudėjimas

Skysta nosis

Šalčiai ar gripas gali sukelti kai kuriuos iš šitų tų pačių simptomų, bet yra paprastai lydimi karštinės, gerklės uždegimo, ir kūno skausmų. Šalčiai, tipiškai paskutiniai apytiksliai septynios dienos, paskui nueikite. Bet su alergija, simptomai trunka ilgiau. Ir alergijos simptomai įvyksta numatomoje struktūroje: alergijos simptomai yra linkę dalyvauti, kai žiedadulkių skaičiavimai yra aukšti, ir nueina, kai jie yra žemesni

Sinuso Infekcija

Sinuso infekcija (sinusitas) yra įsiliepsnojimas vienas ar daugiau sinuso ertmių kaukolėje. Sinusai turi mažą atidarymą į nosinę ertmę ir būdavo normaliai tik pildomi greitasis kreditas oro, bet kai jie tampa blokuoti ir užpildyti skysčio, jie tampa veislynu mikrobams, kurie sukelia infekciją. Jie gali apimti bakterijas, virusus, ir grybus. Pagrįstas laikotarpio simptomais dalyvauja, sinusitas yra klasifikuotas kaip aštrus, chroniškas, ar pasikartojantis

Aštrus Sinusitas

Aštriame sinusite, pirmini simptomai trunka apytiksliai 7-28 dienos ir apima:

Veido skausmas/spaudimas

Nosinis tvankumas

Nosinis paleidimas

Kvapo praradimas

Kosulys/susigrūdimas

Papildomi simptomai gali apimti:

Karštinė

Blogas burnos kvapas

Nuovargis

Dantys sukelia skausmą

Sveikatos priežiūros profesionalas padarys aštraus sinusito diagnozę, kai asmuo turės du ar daugiau simptomus ir/ar storą, žalią, ar geltoną nosinį paleidimą. Gydymas dėl alergijos yra paprastai simptomiškas. Jie apima vaistus tokius kaip antihistamininiai vaistai, vaistai nuo slogos, ir nosinis corticosteroids. Antibiotikai nėra būtini. Nevaistinės priemonės tokios kaip nosinė irigacija buvo įrodytos naudingos be to.

Chroniškas Sinusitas

Žmonės su chronišku sinusitu gali turėti kitus simptomus 8 savaites ar daugiau:

Veido susigrūdimas/pilnumas

Nosinė serveriai.lt kliūtis/blokavimas

Pūliai nosinėje ertmėje

Karštinė

Nosinis paleidžia/išblukina ponosinį drenažą

Papildomi chroniško sinusito simptomai gali apimti:

Galvos skausmai

Blogas burnos kvapas

Nuovargis

Dantys sukelia skausmą

Gydytojas gali elgtis su sinusitu su simptomišku vaistu ar antibiotikais sunkiais atvejais. Antibiotikų pervartojimas turi vadovaujančiuosius gydytojus, kad būtų daugiau rezervuotas antibiotikų nurodyme. Nosinė irigacija buvo įrodyta efektyvi, be to, pagalboje palengvinti simptomus sinusito ir palaikyti nosinę sveikatą.

Viena Sąlyga Gali Privesti prie Kito

Tai labai bendra alergijai, kad privestų prie sinusito. Nosinis alergijos priežasties išsipūtimas išlyginimo nosinių pasažų, kurie gali privesti prie blokuoto sinuso. Sinuso infekcija gali tada vystytis dėl blokavimo.

Nosinė alergija ir sinusitas paveikia kūną skirtingai ir yra elgti kitaip, tokiu būdu svarbu žinoti skirtumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *