Bitės žolės žiedadulkių alergijos simptomai: kas yra atsakymas?.

parašė , 2013-01-12 17:30

Jūs turite bitės žolės žiedadulkių alergijos simptomus? Priklausomai nuo kur jūs gyvenate, jūs galėtumėte kentėti nuo sunkios alergijos ar visai ne.

Tikras iššūkis yra toks, kad yra vis dar labai daug žmonių, kurie nežino, kreditas nuo 18 metu kur jų alergija atvyksta iš. Jei alergija kyla iš aplinkos tada neabejotina, kad jūs galite pajudėti, ar jūs galėjote pabandyti naudoti bitės žiedadulkes, kad palengvintumėte simptomus.

Kodėl Žiedadulkės Galėtų būti Geros, kad Panaudotų, kad Elgtųsi su Alergija

Pasakyti, kad žiedadulkės galėtų būti geros, kad panaudotų, kad elgtųsi su alergija yra viršuje debatams ir buvo kurį laiką, bet faktas lieka, kad daugelis turi pasisekimą su tuo. Tikrovė už to yra tokia, kad žmonės gauna gripo šūvius padaryti juos apsaugotus į gripą, bet kad padarytumėte tai jums duoda gripą
Tokiu būdu tai yra tas pats su žiedadulkėmis; jūs gaunate žiedadulkes išvaduoti save jūsų alergijos žiedadulkėms.

Yra taip pat teorija, kuri tvirtina, hcg dieta kad vienintelis būdas palengvinti simptomus yra, imdamas žiedadulkes nuo srities, kurioje jūs gyvenate. Tai yra todėl, kad ne visi rajonai turi tą patį klimatą, tokiu būdu net augindami gėles, laukines, jūs negalite gauti to paties wildflowers kiekvienoje valstybėje ar šalyje, tokiu būdu žiedadulkės yra skirtingos. Turėkite prasmę?

Kas Žiedadulkėse Padeda Su Alergija

Kad suprastume, kaip žiedadulkės padeda su alergija, mes turime kalbėti apie tai, kas yra jose, kurios tikisi. Žiedadulkės turi savyje daug vitamino E, ir mes žinome, kad vitaminas E yra naudingas su alergija todėl, kad tai yra antioksidantas, kuris padeda trukdyti alergijai ar kitiems virusiniams sirgimams, kad įeitų į kūną.

Vitaminas C yra didelis alergijai todėl, kad ne tiktai yra tai antioksidantas, bet tai skatina baltą ląstelės gamybą, kuri atsikrato bakterijų ir infekcijos. Žmonės negalvoja apie alergiją greita paskola kaip apie bakterinę problemą, bet jie yra. Tai yra, kodėl mamos visada sako, kad jų vaikai paimtų daug vitamino C.

Cinkas yra kitas rėmėjas į žiedadulkes todėl, kad žiedadulkės yra taip turtingos Cinko. Cinkas yra didžioji apsaugota nešančioji raketa, ir jis padeda kūnui gyti. Cinkas yra gana galingas mineralas, ir mokosi Mėjo Klinikoje, mano, kad Cinkas gali padėti trumpinti šalčius ir mažinti nosinės alergijos simptomus.

Tai yra didelis daiktas, kad išgirstų todėl, kad labai daug žmonių susiduria su pavasariu ir vasara su didele baime, žinodami, kad jie yra alergiški beveik viskam. Cinkas gali taip pat būti pakaitalu tiems, kas yra alergiškas Goldenseal.

Išvadoje, yra kelios teorijos apie, kaip panaudoti bitės žiedadulkes, kad atsikratytų nuo alergijos simptomų, bet jie dirba?

Keli sako, kad jūs turite paimti žiedadulkes, kurios yra gimtosios į jūsų sritį, tuo metu, kai kiti tik nusprendžia išgydyti vaistais. Žiedadulkės yra pakrautos vitaminu A, C, ir E, kurie yra visas raktas palengvinime alergijos ir šalčių. Tai yra, kodėl žiedadulkės buvo efektyvios taip daug pagalboje gauti palengvėjimą nuo jų nosinių alergijos simptomų.

Aplankykite mano puslapį ant Bitės Žiedadulkių Alergiška Reakcija, kad pasimokytumėte, jei bitės žiedadulkės yra pavojingos, jei jūs turite alergiškas reakcijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *