Šventės alergeno nepageidaujamų žmonių sąrašas – 4 dirgikliai, kad sumažintų per šventes.

parašė , 2013-01-12 16:21

Tempimas lauke bugienis ir medžio pakėlimas gali padaryti jūsų spirito nukritimą ypač, jei oro kokybė krinta be to. Jei jūs būsite alergiškas ar astminis, šalindamas kitus 4 alergenus nueis ilgas kelias creditai į sukūrimą jūsų švenčių, linksmų ir ryškių.

Valykite—, Tai yra faktas gyvenimo, kuris niekada neketina nueiti visiškai. Ir su visais mūsų technologiniais avansais tai yra vis dar tikras skausmas. Iškasdamas dekoravimą ir kitus šventės dalykus, kurie buvo sukaupti rūsyje, garažas, mansarda, ar drabužinė gali iš tikrųjų aptemdyti orą su visomis rūšimis dalelių, kurios sudaro dulkes. Tiek daug, kiek jūs norėtumėte į, neatsikratykite tuo.
Pabandykite siurbti dekoravimą klubo nuoma Vilniuje prieš jų trikdymą per daug. Ir nesigėdinkite dėvėjęs kaukę. Geriau, kad pažiūrėtų nedaug juokingas negu patirties astma ar alergija užsiplieskia tiesiog viduryje sezono. Naudojant plastmasinius konteinerius ar kitą didelį laikymą konteineriai sutrukdys dulkėms sėsti į kiekvieną dalyką. Be to, siurbdamas vieną didelį konteinerį yra kelias, lengvesnis negu atskirų dalykų tonų siurbimas.

Aromatas—Šventės yra visi apie kvapus ir atmintis, kurias jie sukelia. Jei jūs esate alergiškas ar astminis, tie tie patys kvapai gali sukelti atmintis ir net baimę reakcijos, kurią jie gali priversti jūsų kūną turėti.

Nueikite lengvas ant žvakių, smilkalo ir papildinio oro fresheners. Vietoj to greiti kreditai pabandykite natūralesnius pagrįstus kvapus tokius kaip cinamonas, gvazdikėliai, ir kiti vaistiniai augalai ir prieskoniai.

Jei jūs žinote, kurie aromatai siunčia jūsų kūną į greitinančiąją pavarą, yra įsitikinę, kad įspės šeimą ir draugus. Jie turbūt išvalytų orą negu turėti jus susirgti ant jų laikrodžio.

Rūkykite—Su uždraudimu rūkymo labai daug restoranų ir kitose visuomeninėse vietose, tapo daug lengviau išvengti šio dirgiklio. Tačiau, privačiuose šventės rinkimuose, kurie galbūt nėra atvejis.

Jei dūmai yra vienas iš alergenų, kurie sukelia jus, didelės problemos nesumyšta paklausti apie rūkymą anksčiau, negu jūs priimsite kvietimą. Net maži kiekiai dūmų nuo židinių gali sukelti problemas. Tokiu būdu apgaubkite sujungimo vietą

Juodžemis ir Pelėsių Sporos—, Jei jūs įvedate gyvus žalumynus dekoravimui, saugokitės juodžemio ir pelėsių, kurie gali turėti pradžios augimą. Jei jūs labai turite alergiją kokiam nors juodžemio tipui, jūs galėtumėte norėti galvoti apie suklastotą dekoravimą. Jūs esate teisus, kad nėra nieko, kas užuodžia taip gerai kaip pušis per šventes, bet tai yra ne, jei tai reiškia, kad jūsų sveikata nukentės.

Apribojimas šitų alergenų per šventes ir kiekvieną dieną yra proaktyvus dar negrobikiškas būdas kontroliuoti respiracines sąlygas. Ir kitas efektyvus kelias į drastiškai ir nuolat mažina gabenamus oro transportu alergenus, turi skverbtis nuo oro su aukšta efektyvumo dalele, suimančia (HEPA) filtras.

Nepaisant daugelio avansų, kuriuos medicina padarė, gydytojai vis dar sutinka, kad geriausias būdas sumažinti respiracinį įsiliepsnojimą išvengia gaiduko. Ir oro filtravimas padeda daryti, kurie vyksta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *