Akupunktūra padeda vėžio pacientams

parašė , 2017-05-18 22:00

Per metus, vėžys uždirbo didelę reputaciją kaip viena iš pasirodančių mirties priežasčių visame pasaulyje. Per ilgus metus vesti didelį mokslo tiriamąjį darbą, daug gydymo pasirinkimo vėžiui pasirodė. Tačiau, nepaisant šiuolaikinių gydymo metodų tinkamumo, akupunktūra sugebėjo būti vienu iš plačiausiai panaudoto alternatyvaus gydymo pasirinkimo šiai grasinančiai gyvenimu ligai.

Vėžys Ir Jo Gamtos Vėžys yra rimtų ligų klasė, kuri yra pirmiausiai charakterizuota nenormalaus ląstelės augimo ir skyriaus. Tai klasifikuojama pagal tipą ląstelės, kuri pradžioje paveikia organą. Ligi šiol, daugiau kaip 100 vėžio tipų buvo jau diagnozuoti. Bendriausi vėžio tipai apima endometrial, dvitaškį ir rektinis, plautis, pūslė, krūtinė, leukemija, melanoma, non-Hodgkin Lymphoma ir inkstų vėžys

Tai tampa gyvenimo grasinimu, kai sugadintos ląstelės pradeda pasidalyti į nenormaliai ir nesulaikomai būdas, kuris priveda prie sudarymo masių ar gabalų, paprastai žinomų kaip navikai. Kai šitie gabalai auga, tai gali neigiamai paveikti virškinimo, respiracinių, cirkuliuojančių ir nervų sistemų funkcijas.

Vėžio simptomai paprastai keičiasi priklausomai nuo vėžio vietos. Nuovargis, karštinė, mažakraujystė, besaikis prakaitavimas ir nepaaiškintas svorio netekimas yra kai kurie iš bendriausių vėžio simptomų. Kai vėžio ląstelės pasklido į smegenis, pacientai paprastai kenčia nuo galvos skausmų, priepuolių ir svaigulio. Ant rankos, kai tai sklinda į plautį, pacientai normaliai patiria dusulį ir kosėjimą. Kai kepenys yra paveiktos, gelta, kuri yra normaliai lydima trapių, trapių ir skausmingų kaulų bus labiau tikėtina patirta.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Vėžio Gydymas Per metus, didelis studijavimas buvo vestas, kad nustatytų vėžio gamtą, kaip tai vystosi ir kaip tam gali sutrukdyti. Dauguma žmonių nusileidžia vėžio vaistams, gydymui ir terapijai, kad išliktų. Dauguma atvejų, vėžio pacientai laikosi sveikesnės ir labiau prisidedančios gyvensenos, kad įveiktų vėžį.

Gydymas iš tikrųjų keičiasi pagal stadiją vėžio, vėžio taip pat kaip amžiaus ir paciento sveikatos sąlygos tipą. Šiuolaikinis gydymas dėl vėžio apima radiaciją, chirurgiją, chemoterapiją, hormono terapiją, geno terapiją ir imunoterapiją.

Tuo metu, kai kiti žmonės nusileidžia šiuolaikiniam gydymui, kai kurie pacientai naudoja alternatyvius ir tradicinius gydymo metodus turint reikalų su vėžiu. Akupunktūra yra iš tikrųjų vienas iš bendriausio alternatyvaus gydymo dėl vėžio. Tyrinėjimas rodo, kad akupunktūra gali padėti vėžio pacientams jų sąlygos gerinime. Kas yra tiesa už šio reikalavimo?

Kaip Akupunktūra Padeda Vėžio Pacientams, Daug oncologists dabar rekomenduoja akupunktūrą savo pacientams vadovaujančiuose vėžio simptomuose taip pat kaip simptomuose, jungtuose su vėžio gydymu. Tyrėjai tvirtina, kad akupunktūra padeda vėžio pacientams vadovaujančiame skausme, pykinime, vėmime, sausoje ir skausmingoje burnoje ir gerklėje, taip pat kaip karštuose antplūdžiuose.

Akupunktūra mažina sunkumą vėžio gydymo susietų simptomų, kurie apima skausmą, išsipūtimą ir įsiliepsnojimą, tuo būdu besibaigiantį į pažemintą vaistą skausmui. Kai sensoriniai neuronai ir raumenys yra paskatinti, jie siunčia signalą į centrinę nervų sistemą, kad išleistų endorphins, kurie tarnauja kaip kūno natūralūs skausmą malšinantys vaistai.

Taip daug žmonių žinotų, chemoterapija yra paprastai sekama intensyvaus vėmimo ir pykinimo. Akupunktūra gali padėti sumažinime dažnio ir intensyvumo pykinimo, vemdama taip pat kaip karštų antplūdžių moterų su krūties vėžiu.

Sausa, skausminga gerklė ir burna gali taip pat būti lauktos, patirdamos vėžio gydymą dėl pažemintos seilių gamybos. Pagal tyrinėjimą, akupunktūra gali padėti sumažinime poveikio šitų šalutinių poveikių, tuo būdu leidžiančių pacientą suvalgyti, išgerti ir ryti normaliai. Akupunktūra yra taip pat naudinga elgimesi su daug vėžio susietais simptomais, kurie apima krūtinės ląstos skausmą, kaulo skausmą, svaigulį, svorio netekimą, viduriavimą, kosulį, apetito, susirūpinimo, nuovargio ir depresijos praradimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Mažindama intensyvumą ir šitų simptomų atsitikimo dažnį, akupunktūra sugeba suteikti vėžio pacientams tinkamą aukštos kokybės miego kiekį. Ilgame prabėgime, tai baigiasi į pagerintą gyvenimo kokybę.

Ką Vėžio Pacientai turi Pasakyti Apie Akupunktūrą nėra jokio egzistuojančio įrodymo, kad akupunktūra turi gebėjimą gydyti ar išgydyti vėžį. Dauguma tyrinėjimų mano, kad akupunktūra gali tiktai padėti šios grasinančios gyvenimu ligos simptomų palengvinime.

Dauguma atvejų, akupunktūra yra panaudota vėžio pacientų, kad palengvintų pykinimą, kuris yra dažnai sukeliamas chemoterapijos. Išskyrus sumažinimą atsitikimo ir karštų blyksnių intensyvumo, akupunktūra yra taip pat naudinga pacientams pagalboje jaustis labiau susilpninta. Taip pat, tai gerina visaapimančią sveikatą būdama vėžio pacientų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *