Šventės alergijos išlikimo vadovas – 5 būdai valdyti alergiją per šventes

parašė , 2017-06-02 08:20

Už trijų savaičių po Helovino yra, kai pirštinės atitrūksta, ir dauguma mūsų pasidaro rimta apie šventes tos staklės priekyje. Ar jūs esate įdomus namie ar apžiūrėjimas upės ir per mišką senelei, ar kitų giminaičių namus, nėra niekada per ankstyva, kad pradėtų susitelkti ties alergijos vadyba. Kitų 5 daiktų darbas padės jums gėrėtis sezonu.

Pasakykite Taip Vitaminams—Pateikimas jūsų kūno maistingos medžiagos, kurių tam reikia, imant vandeninius tirpius vitaminus, kasdien gali drastiškai gerinti jūsų fizinę ir emocionalią sveikatą. Jie kelia jūsų imuninę sistemą ir daro jūsų kūną natūraliau gabų kovoti su simptomais, kuriuos dirgikliai gali sukelti.
Vitamino Įtampa B, C, D, E, ir Coq10 padidins jūsų ištvermę ir iš viso gerai buvimo jausmą. Jų paėmimas nuolatos padės laikyti jų lygmenis stabilius jūsų kūne.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs kada nors praleisite dieną, jūs pastebėsite skirtumą to, kaip jūs jaučiatės nedelsiant. Būdas jūs jaučiatės dienomis, kai jūs neimate jų, nustebins jus.

Šis pasiūlymas nėra reikštas, kad paimtų medicinos patarimo vietą, kad visada, konsultuokitės su savo gydytoju, kad įsitikintumėte, kad profesionalas mano, kad tai yra gera mintis be to.

Pasirinkite Savo Kompaniją—, Jūs turbūt gausite kvietimų toną. Svarstykite aplinkybes rūpestingai anksčiau, negu jūs priimsite. Jei galimas, atšaukite kvietimus, kur jūs žinote, kad oras bus storas su dirgikliais.

Namai su numylėtiniais, rūkaliais, ir/ar net iškvepintų žvakių pertekliumi gali sulaikyti jus per daug savaičių. Įsiliepsnojimas yra sunkus bet kuriuo metu metų ir gali būti ypač įtemptas jums ir tiems, kas myli jus, kai jūs esate kartu šventėms.

Būkite Paruoštas—Kartais nepriklausomai nuo to, kiek atsargumo jūs imate, jūs jausite savo alergijos simptomus pradedant paimti kontrolę. Visada kelionė su "Planu B" turint omenyje. Jums, kuris gali būti perpriešingais antihistamininiais vaistais, ar nurodymu, nurodytu jūsų alergologo, kad sustabdytų simptomus anksčiau, negu jie taps sunkiai suvaldomi.

Dalelės filtrai, kurie gali nunešti skirtingas dydžio daleles turi būti bet kokio efektyvaus valytojo dalimi. Jie turi apimti išankstinius filtrus matomoms dalelėms, HEPA nematomam particulates, ir anglinį audeklą, kuris gali nunešti ir dujinius teršalus ir daleles.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Filtruokite Savo Orą—-Net su visais technologiniais avansais, kurie buvo padaryti moksle, vienas iš patikimiausių būdų patirti alergijos palengvėjimą vis dar išvengia bet kokių gaidukų simptomai.

Naudojant orinę valomąją priemonę padeda jums vengti gaidukų ir mažina reikalingumą imtis labiau grobikiškų priemonių, kad valdytų įsiliepsnojimą.

Filtruokite Kitų Žmonių Orą—, Jei jūsų planai, apimdami lankantis per naktį toli nuo namų, turėdami orinę valomąją priemonę, kuri yra gana portatyvi, kad važiuotų su jumis yra gera mintis. Tai reiškia, kad švarus oras yra visada kaip arti kaip artimiausia parduotuvė, kur bebūtų šventės randa jus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *