Afrodite

Knygos recenzija: pamaitinkite savo kūno teisę – daktaro lendon kalvis, md

parašė , 2017-10-28 07:39

Smith pradeda savo knygą, duodamas nedaug istorijos to, kaip jis pasiekė, ten kur jis buvo tuo laiku. Mokytas kaip standartinis medicinos gydytojas, jis pasidarė nuvargintas standarto allopathic procedūra: diagnozuokite ligą ir elkitės su vaistais. Jis manė, kad maistas buvo naudingas ir kai John Kitkoski susisiekė su juo, jie sugebėjo dirbti išvien, kad išvystytų programą, kad išlygintų kūno chemiją (šarminis ir rūgštis). Kadangi uoslė yra prijungta prie smegenų, jų programa turi prasmę. Šiuo metu tyrinėjimo ir išsivystymo, jie sugebėjo dokumentuoti tai iš tikrųjų kraujo tyrimų rezultatai, sutarti su vieno gebėjimu kontroliuoti jų sveikatą prie kvapo ir skonio.
Skaityti visą straipsnį “Knygos recenzija: pamaitinkite savo kūno teisę – daktaro lendon kalvis, md” »

Antioksidanto kaukės ir gydymas, kad padarytų namie

parašė , 2017-08-12 13:20

Antioksidantai yra laisvi radikalūs žmonės, ieškantis maisto atliekų, kurie neutralizuoja kenksmingus atomus, molekules ir jonus tas priežasties senėjimas.

Vaisiai ir daržovės yra aukšti antioksidantuose ypač tie, kurie turi savyje Vitaminą A, C E K ir Niacin.

Šitie natūralūs antioksidantų šaltiniai siūlo turtingą pašalpą jūsų odai ypač kai sujungtas su aliejumi ir pagrindais, kurie padeda atgabenti, jų puoselėjimas turi naudos giliai į jūsų odos sluoksnius.

Kai kurios antioksidanto sudedamosios dalys kurias jūs galite panaudoti odos rūpinimosi receptuose apima:
Skaityti visą straipsnį “Antioksidanto kaukės ir gydymas, kad padarytų namie” »

Šventės alergijos išlikimo vadovas – 5 būdai valdyti alergiją per šventes

parašė , 2017-06-02 08:20

Už trijų savaičių po Helovino yra, kai pirštinės atitrūksta, ir dauguma mūsų pasidaro rimta apie šventes tos staklės priekyje. Ar jūs esate įdomus namie ar apžiūrėjimas upės ir per mišką senelei, ar kitų giminaičių namus, nėra niekada per ankstyva, kad pradėtų susitelkti ties alergijos vadyba. Kitų 5 daiktų darbas padės jums gėrėtis sezonu.

Pasakykite Taip Vitaminams—Pateikimas jūsų kūno maistingos medžiagos, kurių tam reikia, imant vandeninius tirpius vitaminus, kasdien gali drastiškai gerinti jūsų fizinę ir emocionalią sveikatą. Jie kelia jūsų imuninę sistemą ir daro jūsų kūną natūraliau gabų kovoti su simptomais, kuriuos dirgikliai gali sukelti.
Skaityti visą straipsnį “Šventės alergijos išlikimo vadovas – 5 būdai valdyti alergiją per šventes” »

Odos rūpinimosi gydymas dėl aknės – ką jūs turite žinoti

parašė , 2016-02-28 10:41

Odos Rūpinimosi Gydymas dėl aknės yra visada dideliame reikalavime, kadangi tai labai paplitę odos sutrikimas. Beveik kiekvienas (daugiausia moteriškas) turi turėti reikalo su akne bent jau vieną kartą jų gyvenime, ypač kai jie yra jauni. Aknė paprastai nepaveikia suaugusio, ir vaikas, kenčiantis nuo aknės, yra net retesnis. Kai kurie žmonės mano, kad aknė yra infekcinė, bet tai yra tik paprastas prietaringumas. Tai yra, kodėl svarbu žinoti apie aknę iš pradžių anksčiau, negu jūs sieksite pagalbos aknei. Aknė nėra liga; tai yra odos sutrikimas, kuris išeina, kai plaukų folikulai ir odos liaukos yra uždegti. Plovimas paviršinio aliejaus ant jūsų veido vienišo ne būtinai padeda sustabdyti aknę todėl, kad tai pagaminama odos apačioje. Kaip sustabdyti aknę? Paprasti metodai, kad atsikratytų nuo aknės greitai yra vaistų naudojimas, laikydami švarią odą ir exfoliating
Skaityti visą straipsnį “Odos rūpinimosi gydymas dėl aknės – ką jūs turite žinoti” »