Antioksidanto kaukės ir gydymas, kad padarytų namie

parašė , 2017-08-12 13:20

Antioksidantai yra laisvi radikalūs žmonės, ieškantis maisto atliekų, kurie neutralizuoja kenksmingus atomus, molekules ir jonus tas priežasties senėjimas.

Vaisiai ir daržovės yra aukšti antioksidantuose ypač tie, kurie turi savyje Vitaminą A, C E K ir Niacin.

Šitie natūralūs antioksidantų šaltiniai siūlo turtingą pašalpą jūsų odai ypač kai sujungtas su aliejumi ir pagrindais, kurie padeda atgabenti, jų puoselėjimas turi naudos giliai į jūsų odos sluoksnius.

Kai kurios antioksidanto sudedamosios dalys kurias jūs galite panaudoti odos rūpinimosi receptuose apima:
Migdolo Valgis

Alfa-LipoicAcid

Apple Hello. Apple Cider Vinegar Hello. Abrikosų Žaliava

Argan Nafta

Baklažanas

Avokadas

Alfa-HydroxyAcid

Morkos Sėkla

Vaistinė ramunė

Vyresnysis Flower

Pav.

Guajava

Medus

Kivio Vaisius

Melionai

Apelsinas

Granatas

Rosehip Nafta

Dažinio dygmino nafta

Saulėgrąžos Valgis

Saulėgrąžos Nafta

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kai kurios iš šitų sudedamųjų dalių taip pat siūlo kitą antisenėjimą, atjaujinimą ir daug kitos pašalpos jūsų odai ypač kai sujungtas specifinėse kombinacijose ar kiekiuose, kurie aktyvina maistingas medžiagas ir ypatybes, kurias jūs norite sugerti į jūsų odą.

Jūs galite padaryti daug savo darbo skincare receptų per minutes, namie vartodamas aliejų įrašytas į sąrašą virš greta būtino aliejaus, kuris yra didelis kaip serumai ar mišiniai, kurie skiria į jūsų unikalius odos reikalavimus.

Avokado veido kaukės ir Medaus veido kaukės atrodo yra kai kurie iš žinomiausių ir populiarių receptų, bet čia yra daugelis daug kitų, kad jūs galite padaryti, kurie turi labai galingą & galinga pašalpa jūsų odai.

Naudojant aliejų kaip Macadamia, Saldus migdolas ar Kokosinis aliejus jūs galite padaryti maistingus drėkinamuosius kremus su tik dviem kitomis sudedamosiomis dalimis. Jūs galite tada pridėti būtiną aliejų:

Raudonos venos

Rosacea

Sausa oda

Aknės randai

Nutįsimas pažymi

Niežtinti oda

Egzema

Raukšlės

Amžius pastebi

Spalvos keitimas

Tamsūs ratai

Išpurtusios akys

Ir daug daugiau…

Jūs galėtumėte norėti žinoti šiame punkte, jei šitie receptai iš tikrųjų dirbs ar jei jie reikalingas viso ryšulio laiko ir sudėtingas į šaltinio sudedamąsias dalis.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Atsakymas yra, kad daug kasdienių vaisių, veggies, riešutų ir aliejaus turi savyje "aktyvias sudedamąsias dalis" kaip Coq 10, Papain, Retinol, Peptides, AHA Antioksidantai…, sąrašas tęsia.

Kadangi šitos sudedamosios dalys yra naujos, ir jų koncentruotoje formoje jie gali tiekti savo nutriceutical pašalpą tiesiogiai į jūsų odą.

Jūs galite padaryti puikų receptą savo odai bet kokią metų dieną, ar jo vasara ar žiema, ar jūs turite aknę ar amžiaus taškelius ar bet kokią kitą odos svarstomą problemą, su kuria jūs norite turėti reikalo.

Pradėkite nuo pagrindinio drėkinamojo kremo, padaryto iš pagrindinio aliejaus ir vaško ar avokado/medaus kaukių, ir pridėkite kitas "aktyvias sudedamąsias dalis" ar būtiną aliejų, kad tiktumėte jūsų saviems odos reikalavimams.

Per jūsų laiką ar piniginį biudžetą, jūs galite palaikyti gražią sveiką odą namie.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *