Populiarių antisenstančių produktų sudedamųjų dalių padarinių supratimas

parašė , 2017-07-24 16:16

Daug moterų pradeda naudoti antisenstančius produktus, kai jie pasisuka trisdešimt, tuo metu, kai kiti pradeda anksti kaip savo trečiojo dešimtmečio vidurį. Kad ir kada jūs nusprendžiate padaryti taip, svarbu surasti produktą, kuris tenkina jūsų odos rūpinimosi norus. Kad padarytumėte tai, jūs turite pasimokyti apie produkto sudedamąsias dalis ir jų jūsų odos padarinius.

Yra kai kurios populiarios natūralios sudedamosios dalys, panaudotos ant antisenstančių produktų:

Vynuogės Kamieninės ląstelės

Su jo antikurstančiomis ypatybėmis, Vynuogės Kamieninės ląstelės kovoja su bauginančiais senėjimo ženklais efektyviai. Be to, jie atsikrato nuo laisvų radikalų, kurie gadina odos ląstelių struktūrą. Vynuogės Kamieninės ląstelės taip pat saugo odą nuo žalingų padarinių UV spindulių, pagrindinės odos senėjimo priežasties
Studijavimas rodo, kad šitos augalo kamieninės ląstelės, kai sujungtas su kitomis antisenstančiomis ypatybėmis, gali padidinti odos ląstelių regeneracijos efektyvumą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Vaisiaus Rūgštys

Vaisiaus rūgštys, ypač Alfos-Hydroxy Rūgštys (AHA), palaiko jūsų odos jaunatvišką švytėjimą. Jie taip pat išlygina odos toną, laiko jūsų odos firmą, ir mažina aknę ir kitas dėmes. Be to, vaisiaus rūgštys yra populiarus exfoliants. Šitos natūraliai įvykstančios sudedamosios dalys mažina odos ląstelės sąryšį ir leidžia ląstelės atnaujinimui įvykti laisviau.

Daug antisenstančių produktų vartoja vaisiaus rūgštis kaip jų sudedamųjų dalių dalį, kadangi jie gali sumažinti pasirodymą amžiaus taškelių ir apšviesti randus. Jie taip pat skatina elastin ir collagen gamybą, kurie trukdo jūsų odai sagging ir turėti raukšles.

Ginkgo Biloba

Ginkgo Biloba ne tiktai didina kraujotaką ir atmintį, tai saugo visaapimančią sveikatą odos ląstelių, taip pat. Su jo galingomis antioksidanto ypatybėmis, tai gali atsikratyti laisvų radikalų lengvai. Be to, antikurstančios ypatybės Ginkgo Biloba gali sumažinti atsitikimą tam tikrų odos sąlygų, tokių kaip egzema ir rosacea.

Peptides

Collagen-panašūs peptides turi gilius ir intensyvius raukšlių padarinius. Pagal Nacionalinį Centrą dėl Biotechnologijos Informacijos, jie gali paskatinti bendrą ląstelės medžiagų apykaitą, kuri mažina visą raukšlių paviršių. Tyrinėjimas taip pat rodo, kad collagen-panašūs peptides yra efektyvūs mažėjime vidutinio ir viso ilgio ir raukšlių gylio.

Retinol

Retinol yra Vitaminas išvestinis žodis, kuris didina collagen gamybą ir išlyginti odos spalvos keitimą. Tai taip pat didina naujų odos ląstelių gamybą, kuri laiko jus atrodantis jauna ir nauja. Retinol taip pat mažina pabėgimus, kadangi jis neleidžia priemaišoms ir negyvoms odos ląstelėms blokuoti poras.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kai jūs naudojate retinol-pagrįstus antisenstančius produktus, pridėkite sunscreen prie savo odos rūpinimosi režimo. Pagal odos rūpinimosi ekspertus, jautrumas į saulės šviesą yra bendras šalutinis poveikis. Kai kurie Beaute MD apžvalgos, antisenstančių produktų prekės ženklas, kuris įgyja pagrindą ant rinkos, taip pat mini, kad jūs galite patirti kažkokį niežtintumą ir raudonumą, kuris gali nueiti po kelių dienų. Jei simptomai išsilaiko, tačiau, geriau lankyti jūsų dermatologą.

Teisingo antisenstančio produkto radimas nėra sudėtingas. Užimkite laiką, kad ištyrinėtumėte sudedamąsias dalis, kad žinotumėte tai, ką produktas gali padaryti į jūsų odą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *