Žalia arbata padeda aknei?

parašė , 2017-07-07 16:32

Aknė gali ne tiktai sukelti niežtinčią, skausmingą odą, bet tai gali taip pat būti negražus, paliekant randus, kurie gali paimti metus, kad užgytų viršuje. Natūralios naminės priemonės yra saugi priemonė tvarkymo probleminio rumbo, neturėdamos imti žalingo nurodymo vaisto. Kuo greičiau jūs pradedate sutvarkyti savo aknę, tuo greičiau jūs atrodysite didysis tam ypatingam atvejui. Galima sužinoti, kaip išgydyti aknę su žalia arbata.

Tuo metu, kai perjungimas į žalios arbatos gėrimą gali būti naudingas jūsų kūnui, jūs iš tikrųjų pakartotinai panaudosite savo senus žalius arbatžolių maišelius šiam vaistui. Jūs naudosite lengvą metodą, kad išspręstumėte jūsų aknės problemas.
Po to, kai jūs baigėte naudoti savo žalią arbatžolių maišelį, sumažinote jį atidarytas su žirklėmis ir tuštinate turinius į mažą stiklinę ar puodelį. Jums reikės būdo prisitaikyti, arbata išvyksta į jūsų veidą. Geriausias kelias padaro pastą iš to.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Medus yra kitas naudingas būdas padėti jūsų odai užgyti skubiai. Pridėkite mažiausią medaus kiekį, jūs galite, kad padarytumėte susimaišymą su jūsų arbatos lapais. Sumaišykite tai į pastovumą, kuris padarys tai lengva prisitaikyti prie jūsų veido.

Jūs norėsite išplauti savo veidą iš pradžių prieš jūsų žalios arbatos aknės susimaišymui kreipimas. Garantuokite, kad jokios kosmetikos priemonės ar losjonai nelieka ant jūsų veido. Panaudokite augalinio aliejaus įkurtą muilą, kadangi dauguma bendrų muilo parduotuvės prekės ženklų yra padaryti iš gyvūno taukų, ir bakterijos, kurios sukelia aknę mėgsta tai.

Paskui, pritaikykite savo žalią arbatos susimaišymą. Išleiskite tai sėdėti apytiksliai dešimt minučių. Tai yra puikus laikas atsipalaiduoti kubile, ar perskaityti knygą. Šio laiko pabaigoje, glostykite sausas. Jei jūsų aknė yra bloga, jūs galite norėti padaryti gydymą bent jau trys kartai dieną.

Kitas metodas vartoti žalią arbatą švariai odai turi suvartoti arbatą tiesiogiai nuo jūsų puodelio. Garantuokite, kad tai nėra per karšta prieš to naudojimą, kad išplautų jūsų veidą. Suvartokite vėsų vandenį, kad skalautumėte šalin paskui.

Jei jūs dirbate, ar kažkur sudėtinga išplauti jūsų veidą, jūs galite padėti arbatos puslapį plastmasiniame užtrauktuko spynos krepšyje ir metimą jūsų rankinėje ar kišenėje. Prausyklos skalavime teabag po karštu vandeniu, ir naudojimas, kad, kad duotų jūsų veidui greitą iššluosto. Jūs galite norėti pakartotinai naudoti savo arbatžolių maišelį. Tik išspauskite vandenį ir atidėkite jį krepšyje, ir jūs galite pakartotinai naudoti jį vėl. Išmesta korta dienos pabaigoje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Žalia arbata turi savyje antioksidantus, kurie neutralizuoja laisvus radikalus, kurie gali sukelti vėžį ir ligą kūne. Tai naudinga pagalboje ne, tiktai gydo viršuje aknę, bet kontroliuoti bakterijas ta priežasties aknė.

Kai tik jūsų oda pradeda sutvarkyti, jūs sugebėsite sumažinti savo odos rūpinimosi režimą, bet jūs turite tęsti naudoti savo žalią arbatos gydymą dėl aknės bent jau kas tris dienas.

Su pastangų mažu kiekiu, jūsų linkusi į aknę oda turi pradėti išaiškinimą. Netrukus jūs jausitės laimingas ir įsitikinęs, kad jūs pristatote savo geriausią veidą pasauliui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *