Šlapiminis nesivaldymas: kuo tai yra ir kaip įveikti tai

parašė , 2017-06-21 23:37

Apytiksliai 25 milijonai žmonių kenčia nuo to, kas žinoma kaip šlapiminis nesivaldymas. Tai yra, kai jūsų dubens grindų raumenys tampa susilpninti. Beveik 75 procentai 25 milijonų žmonių, kenčiančių nuo šios sąlygos, yra moterys. Tie, kas turi šią problemą liudija netyčinį šlapimo praradimą. Yra įvairių tipų nesivaldymo, nuo per daug aktyvios pūslės, kad pabrėžtų nesivaldymą. Tie su pūslės vėžiu yra pavojuje dėl šlapiminio nesivaldymo. Šitie asmenys turi konsultuotis su naturopathic oncologist.

Kas Yra Šlapiminio Nesivaldymo Simptomai?

Šlapiminio nesivaldymo kankiniai gali parodyti simptomus, kurie yra kartais silpninantys, nepatogūs ir sukelia susirūpinimą. Tyrėjai Suomijoje paėmė daugiau kaip 3 700 žmonių apžvalgą, ir buvo manyta, kad ši sąlyga tipiškai sukelia šlapiminį būtinumą
Įkyriausia sąlyga buvo įtampos nesivaldymas. Tie, kas turi tai yra linkę turėti šlapiminį tekėjimą, kosėdami, juokdamiesi ar čiaudėdami. Potraukio susilaikymas sukelia dažną ir staigų nesulaikomą reikalingumą nueiti į vonią.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Aukštesnė Raumens Masė Mažina Įtampos Nesivaldymą

Tai labai teisinga ir tikėtina, kodėl mes matome šią svarstomą problemą vyresnių post-menopausal moterų prieš jaunesnes moteris. Pagal studijavimą, surastą Amerikos Geriatrinės Visuomenės Žurnale, moterys, kurios turėjo liesesnį raumenį masinis ar stiprus pagriebimas sumažino galimybę kada nors, kad turėtų įtampos nesivaldymą. Buvo taip pat manyta, kad šitos moterys buvo linkusios turėti stipresnes dubens grindis.

Jei jūs turite reikalo su šlapiminiu nesivaldymu ir pūslės vėžiu, konsultuokitės su naturopathic oncologist apie jūsų sąlygą. Naturopathic oncology gali būti panaudotas, kad pagerintų abi sąlygas natūraliai.

Kaip Sustiprinti Jūsų Dubens Grindis

Kaip su bet kuo įsibrauna jėga kūnas, jūs sugebate padidinti savo dubens grindų naudojimo pratimo jėgą. Vienas iš geriausių būdų padaryti tai yra su kegel pratimais. Tai gali būti įvykdoma, pastumiant kaip, jūs šlapinatės, paskui sulaikydamas tai apytiksliai 10-30 sekundžių (jūs galite nueiti ilgiau stipresnis, kuriuo jūsų dubuo tampa). Tai pakartojama daugialypiai laikai per dieną komplektuose 10. Jūs turite kalbėti su savo gydytoju apie to darbą tinkamai.

Kiti būdai jūs galite pagerinti ar sutrukdyti šlapiminiam nesivaldymui, yra, darydamas sekantį:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Apsaugokite savo dubenį, mažindamas įtampą, spręsdamas ir darydamas sunkų veiksmą.

Try Tai Chi, kad garantuotų jūsų kūną yra mokytas pajudėti per visus lėktuvus (ne, tik persiunčia). Žinoma, kad tai padidina jūsų dubens raumenis.

Garantuokite, kad jūsų kūnas vienijasi nuo galvos į klubus. Tai patrauks jūsų raumenis ir pagerins balansą. Tai taip pat padeda sutrukdyti žemesniam juosmens skausmui.

Naturopathic oncologists padėjo vėžio pacientams su savo šlapiminiu nesivaldymu. Šitie tie patys metodai gali būti panaudoti bet ko, kad pagerintų jų dubens raumenis, gerindami jų sveikatą ir gyvenimo kokybę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *