Odos rūpinimosi gydymas dėl aknės – ką jūs turite žinoti

parašė , 2016-02-28 10:41

Odos Rūpinimosi Gydymas dėl aknės yra visada dideliame reikalavime, kadangi tai labai paplitę odos sutrikimas. Beveik kiekvienas (daugiausia moteriškas) turi turėti reikalo su akne bent jau vieną kartą jų gyvenime, ypač kai jie yra jauni. Aknė paprastai nepaveikia suaugusio, ir vaikas, kenčiantis nuo aknės, yra net retesnis. Kai kurie žmonės mano, kad aknė yra infekcinė, bet tai yra tik paprastas prietaringumas. Tai yra, kodėl svarbu žinoti apie aknę iš pradžių anksčiau, negu jūs sieksite pagalbos aknei. Aknė nėra liga; tai yra odos sutrikimas, kuris išeina, kai plaukų folikulai ir odos liaukos yra uždegti. Plovimas paviršinio aliejaus ant jūsų veido vienišo ne būtinai padeda sustabdyti aknę todėl, kad tai pagaminama odos apačioje. Kaip sustabdyti aknę? Paprasti metodai, kad atsikratytų nuo aknės greitai yra vaistų naudojimas, laikydami švarią odą ir exfoliating

Valymas ir exfoliating oda yra turbūt geriausias gydymas dėl aknės. Tačiau, jūs neturite manyti, kad žmonės gauna aknę todėl, kad jie neplauna savo odos per dažnai. Odos valymas per daug taip pat pablogins daiktus. Jei jūs išsimaudysite per daug, jūs tiktai apsunkinsite inkštirus ir whiteheads, kuris gali parengti juos ir sukurti daugiau spuogų. Valiklis kaip Cetaphil yra efektyvus odos rūpinimosi gydymas dėl aknės. Kiti švelnūs valikliai yra Neutrogena Aknė, Maudosi, Aveeno Aknės baras ir Benzoyl Peroksido penkių procentų baras. Kad sulaikytumėte jūsų odą sveiką, jūs turite nunešti sluoksnį negyvų odų prie exfoliating. Jūs neturite daryti to kiekvieną dieną, dukart kiekvieną savaitę turi pakakti. Panaudokite švarius veido krūmynus ekslapiškam veidas po to su švelniu valikliu plovimo. Tai labai padeda negyvų odos ląstelių kiekio mažėjime. Tai taip pat nuleidžia kiekį purvo ir besaikės naftos, kurie turi potencialą, kad užkimštų poras. Tai padeda trukdyti aknei ateityje ir švarios odos paslaptyje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).p pastūmėjimas ({});

Aiškios odos laikymas yra didelis odos rūpinimosi gydymas dėl aknės. Mintis sustabdo porų užteršimą pastoviai. Bet koks losjonų, sunscreens ir kosmetikos priemonių jūs naudojate reikalingumą būti laisvas nuo naftos. Kai kurie pasiekiami losjonai panėšėja į Sudėtingus 15, kuris yra bealiejinis ir neleidžia jūsų odai tapti sausas. Jei jūs esate sudomintas dėl įdegimo tada, jūs galite panaudoti sunscreens kaip Coppertone Bealiejinis Sunscreen ar Neutrogena. Jūs turite išvengti naudoti plaukų produktus ir gelius todėl, kad jie yra apskritai labai aliejiniai. Produktai, kurie neužkemša porų yra pažymėti kaip noncomedogenic. Jei jūs matote tai produkte tada, saugu panaudoti.

Kai kurie vaistai gali taip pat būti geru šaltiniu odos rūpinimosi gydymo dėl aknės. Benzoyl Peroksidas yra labai populiarus vaistas aknei ir gali būti įsigytas per prekystalį. Tai gydo spuogus, išjungia naftos vamzdžius ir užmuša bakterijas, kurios gali pabloginti aknę. Jūs turite vengti panaudoti per daug šio vaisto. Tiktai panaudokite tai penki procentai su kitu geliu ar losjonu. Jūs turite padaryti tai tiktai kartą per dieną (po jūsų veido plovimo), verčiau anksčiau, negu jūs užmigsite. Jei jūs nenaudojate jokio kito vaistų tipo tada, jūs galite panaudoti du kartai už dienos po vienos savaitės. Jūs galite panaudoti dešimt procentų sprendimą, jei jūsų aknė negerėja po vieno mėnesio. Accutane yra kitas populiarus vaistas dėl odos rūpinimosi gydymo dėl aknės. Tai numatoma sunkioms aknės formoms, kadangi tai labai galinga. Tai tiktai pasiekiama per gydytojų nurodymą po profesinės konsultacijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *