Garbanoti burtų lazdelės saugumo patarimai ir geriausios garbanotos burtų lazdelės

parašė , 2016-02-12 09:24

Saugumas vadovauja, naudodamas garbanotą burtų lazdelę

1) Kaip su visais kitais elektriniais prietaisais, rūpinimasis turi būti paimtas, naudodamas garbanotą burtų lazdelę šalia vaikų ir numylėtinių.

2) prietaisas neturi niekada būti panaudotas šalia vandens. Daug moterų naudoja burtų lazdelę savo voniose. Keli rimti nelaimingi atsitikimai įvyko, ypač per pradžią rytinio antplūdžio. Atsiminkite, kad prietaisas yra vis dar, ‘elektriškai gyvena’, net kai jungiklis yra IŠUNGTAS.

3) svarbiausias daiktas, kurį jūs turite padaryti yra, ‘Išjungia’ prietaisą ir nuneša kaištį, kai tik jūs baigėte naudoti įrankį. Natūraliai, jūs neturite niekada panaudoti prietaiso duše ar kur tai gali nukristi atsitiktinai kubile ar kriauklėje. Taip pat, jei prietaisas tikrai krinta netyčia vandenyje, nesiekite ir ištraukite tai
Pirma, išjunkite prietaisą ir nuneškite kaištį; tiktai tada jūs galite nunešti tai nuo vandens. Panašiai, prietaisas neturi taip pat būti panaudotas atvirame ore, ypač kur yra aerozolių/purkštuvų dabartis.

4) Rūpinimasis turi taip pat būti paimtas, naudodamas įrankį šalia ar ant nedarbingų žmonių ir vaikų.

5), Jei jūs jaučiate, kad prietaiso virvė yra sugadinta, jūs turite nedelsiant nutraukti naudojimą. Papildomai, jūs neturite pabandyti suremontuoti prietaisą savarankiškai; vietoj to, turėkite tai taisytas ekspertų ar nupirkite naują. Garbanotos burtų lazdelės virvė turi būti laikyta toliau nuo įkaitintų paviršių.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

6), Kai prietaisas yra vis dar užkimštas – jis neturi būti paguldytas, jei jūs nenaudojate ypatingų keraminių lėkščių, kad ilsėtumėtės jis.

7) įkaitintas barelis neturi niekada būti paliestas tiesiogiai, ir jūs turite garantuoti apsauginės karščio pirštinės naudojimą (dauguma aukščiausių prekės ženklų suteikia vienas prietaisą).

8) barelis neturi taip pat niekada panaudotas šalia akių ar nutrauktos odos.

9) Garbanotos burtų lazdelės, darytos barelius su tourmaline ir keraminiu padengimu, pasidaro karštos per sekundes, prašom įsitikinti, kad jūs neliečiate jų plikomis rankomis.

10), Jūsų plaukai turi taip pat būti švarūs ir sausi anksčiau prietaiso ant to naudojimo.

11) vienetui turi leisti įkaisti 30 iki 40 sekundžių, ir dauguma prekės ženklų gali būti panaudoti su kintamąja srove 60 HZ 120 V parduotuvių.

12) Prieš naudojimą prietaiso garbanojimui ar plaukų tiesinimui, įsitikinkite, kad jūs naudojate karščio saugojimo serumą ir purkštuvus. Tai neleis plaukų rankenai būti sugadintas.

Temperatūriniai garbanotos burtų lazdelės ir jūsų Plaukų nustatymai surenka

Pažymėkite, kad yra skirtingas šilumos reguliavimas tam, kad garbanotų skirtingus plaukų tipus. Tai yra daugiau taip, tuo atveju, jei jūs naudojate garbanotą burtų lazdelę, turėti reguliuojamą temperatūrą. Skaitmenine forma kontroliuotuose prietaisuose bendra elgesio taisyklė yra:

1) Žemai nustatydamas (250 F) trapiems, puikiems ir spalvotiems elgtiems plaukams

2) Vidurkio nustatymas (310 F) vidutiniams storiems plaukams

3) Vidurkis aukštai (330 F) storiems ir banguotiems plaukams

4) Aukštas Max (360 iki 395 F) sunkiai, kad suktųsi ar labai stori plaukai.

Atsiminkite, kad, nuosekliam plaukų modeliavimui, daugumai aukščiausių burtų lazdelių prekės ženklų šiandien, naudoja valdžios bangą sulaikyti barelį be perstojo įkaitintą. Prie kitas šitas ankščiau paminėtas saugumo instrukcijas, jūs galite gauti tuos pačius tikslumo lygmens plaukus, tvarkančius namie, kadangi jūs būtumėte salone su gera kokybe garbanota burtų lazdelė.

Taip pat, daug moterų padaro klaidą vynioti jų plaukus aplink barelį per ilgą laiką. Mintis už to yra; didesnis laiko trukmė, ilgiau garbanos truks. Tai nėra teisinga. Jei jūs naudojate gerą burtų lazdelę ir naudojate rekomenduotą temperatūrą jūsų plaukų tipui, tai jūs turite gauti gerus rezultatus po 5 iki 8 sekundžių.

Mano Nuomonė Dėl Geriausių Garbanotų burtų lazdelių

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kaip vartotojas, kuris panaudojo daug garbanotų burtų lazdelių, aš mėgau kelis prekės ženklus, apimdamas vienerius iš mažesnių žinomų vieno dolerio banknotų: Amika 25 mm garbanota burtų lazdelė turi pasukamą virvę, kurią aš suradau ganėtinai praktinis, kadangi ji įvynioja ne ryšulį kaip kiti modeliai. Tai turi teflono padengtą tourmaline barelį, ir šio prietaiso pagriebimas yra daug geresnis kai palyginti su keliais kitais kategorijoje. Barelis taip pat smailėja žemyn, tokiu būdu jūs gaunate natūralesnes žiūrinčias garbanas.

Ant neigiamo aspekto, yra vartotojų apžvalgų, kurios sako, kad šis produktas pasidaro per karštas. Bet būtent tai burtų lazdelė, kaip manoma, padaro, tokiu būdu aš esu abejojantis, kaip tai yra neigiama savybė. Jei jūs imate deramą rūpinimąsi, dėvėjimo karščio saugojimo pirštines taip pat kaip serumą, kad sutrukdytumėte plaukų pakenkimui, jūs turite būti puikus.

Antras produktas kurį aš rekomenduoju yra Remington C195 kintamosios srovės burtų lazdelė, kuri naudoja sutraiškytą perlą, kuris kuria neigiamus jonus. Neigiama jonų technologija gali duoti jums, lygina frizz-laisvus plaukus. Tai turi kūgišką barelį, ir jūs galite taip pat apsaugoti savo rankas nuo nudegimų vartojant lydinčią pirštinę, kuri yra gana žavi!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *