Kas yra alterative?

parašė , 2016-01-24 15:17

Alteratives yra vaistiniai augalai, kurie atkurs deramą funkciją kūno ir padidins sveikatą ir gyvybingumą. Apskritai jie veikia, kad pakeistų kūno medžiagų apykaitos procesus, kad kūnas galėtų užgyti. Jie dirba įvairovėje kelių nuo pagalbos su maistu į pašalinimą. Daugelis šitų vaistinių augalų tipų gerina kūno gebėjimą pašalinti eikvojimą per inkstus, kepenis, plaučius ar odą.

Alteratives gali būti panaudotas saugiai daugeliu skirtingų sąlygų kaip palaikančios priemonės, bet turi būti galvotas iš pradžių, kur chroniškos kurstančios ar išsigimstančios sąlygos egzistuoja. Jie apimtų odos ligas, įvairius tipus artrito ir plačią autoapsaugotų problemų kategoriją.
Alteratives skirtingoms kūno dalims

Yra tam tikrų vaistinių augalų, kuriems gerai tinka skirtingoms kūno sistemoms.

Cirkuliuojanti sistema:

Šitų vaistinių augalų veiksmai nėra specialiai šiai sistemai, bet jie padės cirkuliacijoje, kuri padeda kūnui veikti jo viršūnėje. Limfiniam šios sistemos aspektui padeda Skaldytojai, Baksnoti Šaknį, Chaparral ir Echinacea.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Respiracinė sistema:

Svarbiausi Alteratives plaučiams ir Respiracinei sistemai visumoje yra Mullein, Kraujo Šaknis, Saldymedis, Česnakas ir Auksinis Antspaudas.

Virškinimo sistema:

Alteratives, kuris dirbs ties kepenimis, kasa ir kitais virškinimo organais yra labai svarbus žolių medicinoje. Mažas pasirinkimas apimtų Mėlyną Vėliavą, Varnalėšą, Bogbean, Fringetree, Česnaką, Dilgėles, Sarsaparylių ir Geltoną Doką.

Šlapiminė sistema:

Daug žolininkų, kurie naudoja šituos vaistinius augalus diuretikams yra taip pat šlapiminis alteratives. Jie galbūt apima Buchu, Skaldytojus, ir Bearberry.

Atgaminamoji sistema:

Bendri Alteratives tipai turi vertę į šią sistemą, bet specifinius Alteratives, kurie padeda šiai sistemai, yra Black Cohosh, Mėlynas Cohosh, Neteisinga Vienaragio Šaknis, Auksinis Antspaudas, Avietė išvyksta, ir Pamatė Palmetę.

Raumenys ir Skeletas:

Daug Alteratives yra svarbūs, čia apimdami Black Cohosh, Bogbean, Bladderwrack, ir Varnalėšą.

Nervų sistema:

Padėdami kūnui būti visi, visi Alteratives padeda įtemptai nervų sistemai, bet Pasque Gėlė ir Raudonas Dobilas yra ypač naudingi kaip Alteratives su nervine veiksmu.

Oda:

Odos sistema yra, kur dauguma Alteratives yra panaudoti taip, vaistinių augalų sąrašas yra didelis. Alteratives dažnai naudodavo odai, yra Varnalėša, Skaldytojai, Echinacea, Figwort, Fumitory, Kalno Vynuogė, Raudonas Dobilas, Sarsaparylius ir Geltonas Dokas.

Alterative Vaistiniai augalai

Juodas Cohosh-kraujas Mėlyna kaip šaknis Flag-Bogbean-Burdock-Chaparral-Cleavers-Echinacea-Figwort-Fringetree-Fumitory-Garlic-Guaiacum-Golden Grape-Nettles-Pasque antspaudo kalno Gėlė – Baksnoja Pagrindinės karalienės Raudoną kaip džiaugsmas Clover-Sarsaparilla-Sassafras-Wild Indigo-Yellow Doką

Alteratives & jų Antrinis ieškinys

Antikatarinis Veiksmas:

Echinacea, Česnakas, Auksinis Antspaudas, Dilgėlės, Baksnoja Šaknį, Laukinis Indigas

Antikurstantis Veiksmas:

Mėlyna Vėliava, Bogbean, Skaldytojai, Auksinis Antspaudas, Guaiacum, Sarsaparylius

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Antimikrobinis Veiksmas:

Kraujo Šaknis, Buchu, Chaparral, Echinacea, Česnakas, Auksinis Antspaudas, Pasque Gėlė, Baksnoja Šaknį, Laukinis Indigas

Antispazminis Veiksmas:

Black Cohosh, Kraujo Šaknis, Česnakas, Pasque Gėlė, Raudonas Dobilas

Sulaikantis kraujavimą Veiksmas:

Auksinis Antspaudas, Dilgėlės

Kartus Veiksmas:

Bogbean, Varnalėša, Auksinis Antspaudas

Prakaito varomasis:

Česnakas, Karalienės Džiaugsmas, Sarsaparylius, Guaiacum

Diurezinis Veiksmas:

Mėlyna Vėliava, Bogbean, Buchu, Varnalėša, Skaldytojai, Dilgėlės, Sarsaparylius, Guaiacum

Emmenagogue Veiksmas:

Neteisinga Vienaragio Šaknis, Juodas & Mėlynas Cohosh

Atsikosėjimą lengvinantis Veiksmas:

Kraujo Šaknis, Mullein, Raudonas Dobilas

Kepenų Veiksmas:

Mėlyna Vėliava, Bogbean, Varnalėša, Česnakas, Auksinis Antspaudas, Fringetree, Kalno Vynuogė, Baksnoja Šaknį, Geltonas Dokas

Hypotensive Veiksmas:

Black Cohosh, Česnakas, Dilgėlės

Nervine Veiksmas:

Black Cohosh, Pasque Gėlė, Raudonas Dobilas

Vulnerary Veiksmas:

Skaldytojai, Auksinis Antspaudas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *