Uv kūno grietinės vartojimas kiekvieną dieną

parašė , 2015-12-23 07:22

Nors dauguma mūsų vertina mūsų veidus daugiau, negu likusi dalis mūsų kūno, vis dar reikia verstis vartojimu UV kūno grietinės kiekvieną dieną, tuo labiausiai jei jūs esate statytas saulės karščiui. Taip, mūsų veidas yra labiausiai tikėtinas pažeidžiamiausia dalis, kad sugautų visą, kad ultravioletinė radiacija, bet likusi dalis mūsų kūno vis dar turi būti apsaugota su lygiu dėmesio kiekiu.

Kam Reikia Šio Apsaugos Tipo?

Beveik kiekvienam, kas susiliečia su įniršusia saule reikia apsaugos. UV kūno grietinė yra pritaikyta tiesiogiai odai, kad padėtų sugerti ar atspindėti žalingą ultravioletinę radiaciją nuo saulės. Kuo teisingesnis jūsų oda, tuo aukštesnė apsauga jums reikės. Kad būtų ant saugios pusės, UV kūno grietinės vartojimas yra rekomenduotas kiekvienam

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kur Jūs galite Gauti Šią Apsauginę Kūno Grietinę?

Kosmetinės parduotuvės turi juos. Iš tikrųjų, dauguma kosmetikos priemonių turi gebėjimą apsaugoti jūsų odą specifiniam laikotarpiui. Bet jei jūs norite surasti sunscreen, kuris suteiks jums visišką kūno apsaugą, jūs galite ieškoti interneto geriausių produktų lauke rinkoje šiandien. Jūs surasite gausus jų, ir jie yra labiausiai tikėtina efektyvūs. Pasirinkite tokį, kuris gauna geras apžvalgas ir iš vartotojų ir iš odos sveikatos ekspertų.

UV kūno grietinės vartojimas yra lengvas. Pagavimas yra įsitikinime, kad jis yra religiškai taikomas.

Po to, kai jūs prausėtės po dušu ir anksčiau, negu jūs apsirengsite darbui ar mokyklai, pritaikysite sunscreen savo kūnui. Jūs galite manyti, kad jūs tiktai turite pritaikyti tai rajonams, statytiems saulei, bet labai rekomenduojama, kad jūs taip pat apimtumėte rajonus, paslėptus po jūsų apsirengimu. Kreipkite ypatingą dėmesį į svarbius rajonus kaip jūsų veidas, jūsų pečiai ir jūsų rankos. Ant jūsų veido, jūsų nosis, žandai ir kakta yra rajonai, kurie pastoviai gauna saulės karštį. Pastovus pakartotinis kreipimasis gali taip pat būti būtinas ypač, jei jūs esate po saule per ilgai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kaip Jūs Vystote Rutiną?

Visada turėkite matomą grietinę. Padėkite tai priekyje savo puošeivos ar šalia vertybių, kurias jūs labiausiai tikėtina niekada neketinate užmiršti. Šiuo atveju, kai jūs užmirštate pritaikyti juos, jūs būsite primintas apie tai, kai jūs pakelsite savo krepšį ar savo laikrodį. Kai tik jūs išvystėte rutiną, tai taps jūsų dalimi. Jūs neužmiršite apie tai net per jūsų apsiperkančią dieną, kai jums reikės pakartotinio papildymo.

Papildoma apsauga yra taip pat būtina. Visada dėvėkite savo saulės akinius, skrybėlę ar skėtį. Tai toliau padės jūsų sunscreen, paskutiniam ilgiau. UV kūno grietinės vartojime, reikia, kad jūs taip pat įtrauktumėte pagalbą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *