Tiesa apie namines priemones dėl aknės ir nedaugelio, kurie iš tikrųjų dirba

parašė , 2015-12-07 13:21

Kai prieita prie naminių priemonių dėl aknės, tinklas yra užlietas visomis rūšimis patarimo dėl natūralios, vidaus medžiagos kuris visa pretenzija pataisyti aknę vienaip ar kitaip. Priklausomai nuo kur jūs ieškote (ir net kaip jūs einate apie savo paieškas), geriausias naminis vaistas dėl aknės yra ar citrinos sulčių veido masažas ar krūmynas česnako ir imbiero ant veido; ir, priklausomai nuo jūsų lygmens tolerancijos keistoms mintims, geriausias vaistas gali net godžiai ryti rutulį smulkiai pagrindo gvazdikėlių, sumaišytų su alyvų aliejumi, ar kasdienine aktualia pastos paraiška, jūs praeinate susimaišantis muskato riešutas su nauju pienu!
Taip, koks yra tai!? Jie visi dirba, ir kas? Ir šitos priemonės gali dirbti išvien? – Ir yra taip, prie kuris proporcijos ir planas!?

Gerai, tiesa yra, todėl, kad yra nepaprastai mažų statistinių duomenų, pasiekiamų ant naminių priemonių bendrame – nekalbant apie tuos aknei ten, nėra joks būdas pasakyti tikrai, jei jūs nebandote jų. Vienintelis įrodymas, kad jie dirba yra beveik visada anekdotinis.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ir nors teisinga, kad keli padės su akne, sudėtinga pasakyti tiksliai, kurie dirbs jūsų tam tikroje odoje ir prie kuris laipsnis. Raktas rinkimesi šitų priemonių, todėl, turi bandyti: parinkimas tokio, kuriam tai patogiausia jums, ir laikymas jo kada nors, kad pamatytų, kaip jūsų oda reaguoja anksčiau, negu jūs nuspręsite pabandyti kažką kita.

Tie, kad darbas daugumai žmonių, tačiau, turi tam tikras ypatybes bendrai. Dauguma jų, pavyzdžiui, paprastai turi acidic gamtą, kuri padeda pravalyti poras ir švelniai pakelti negyvas odos ląsteles; kiti turi antibakterines ir antikurstančias ypatybes, kurios daro juos tinkamais natūraliais antibiotikais ir odos hileriais. Pagrįstas mano dideliu tyrinėjimu (ir metai asmeninės patirties su jais), sekantis yra kai kurie iš tų, kurie dirbo taip gerai daugelio aknės kankinių:

Citrinos Sultys (ir Geriamoji soda)

Dėl jo acidic gamtos ir kitų sudedamųjų dalių tame, citrinos sultys (be bet kokio cukraus!) padeda pravalyti poras ir suminkštinti mažyčius negyvos odos dribsnius, kad jie atitrūktų lengviau ir natūraliai, palikdami jūsų odą, švarią ir naują.

Viskas kurį jūs turite padaryti yra ėmimas medvilninis rutulys, panardinti tai į sultis, ir paskui švelniai masažuoti jūsų veidą, kreipiant ypatingą dėmesį į paveiktas vietas. Paskui ne daugiau, kad 15 minučių, jūs galite skalauti su daug šilto vandens. Tai puiku, kad susivienytų į jūsų reguliarią valančią rutiną. Kitas paprastai panaudotas naminis vaistas šiuo tikslu yra geriamosios sodos sprendimas. Be pagalbos pravalyti poras, geriamoji soda užmuša bakterijas ir padeda ekslapiškas oda be to.

Alavijas Vera (ir Česnakas)

Paprastai vadintas kaip "gamtos stebuklo gydymas," Alavijas Vera, kaip žinoma, turi kai kurias iš stipriausių antibakterinių ir antikurstančių daugelio vaistinių augalų ypatybių ten. Augalo gelis gali būti pritaikytas į paveiktas vietas po to, kai jūs valėte odą. Jūs turite sugebėti jausti jo raminančius oda padarinius nedelsiant. Kitas populiarus, efektyvus naminis vaistas tai panaudojama panašiais tikslais yra česnakas. Tai neturi tapti netikėtumu, kadangi Česnakas ir Alavijas yra labai artimai susieti augalai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kitos Svarbios "Priemonės"

Be to, į šitas natūralias priemones jūs galite pabandyti namie, yra kitų daiktų, kurie gali padėti daug. Jie apima stebėjimą jūsų dietos, gėrimą daug vandens, ir bendros asmeninės higienos maksimizavimo (aknę sukeliančios bakterijos, pavyzdžiui, gali būti perleistas per prakaitą ir prakaitavimą į jūsų pagalvės dangas ir rankšluosčius, ir svarbu išplauti ir keisti juos reguliariai).

Taip, ten jūs turite juos: efektyviausias ir populiarus visų naminių priemonių dėl aknės. Vienas kritiškas daiktas, kad žinotų yra, kad aknė yra daug gilesnė problema negu tik spuogai ar inkštirai ant jūsų veido ar krūtinės ląstos ar atgal – tie yra paprasčiausiai paviršiniai simptomai. Aknė gali tiktai iš tikrųjų būti išgydyta su vientisu metodu gydymo, kuris atkreipia į gilesnes priežastis dėmesį, ir gydo jūsų aknę ilgam nuo lauke.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *