Kas daro puikų spuogų gydymą? iš naujo atraskite tai, kas jūs manėte, kad jūs žinojote apie spuogus

parašė , 2015-11-18 18:09

Kaip odos rūpinimosi ir sveikatos temų ir ankstesnio aknės kankinio tyrėjas ir rašytojas, patirtis išmokė mane, kad viena iš didžiausių klaidingų pažiūrų tarp žmonių su spuogais ir spuogų gydymo ieškojimu yra tikėjimas, kad jų spuogai yra tam tikra odos sąlyga, kuri gali būti pataisyta, elgdamasi su oda. Nors truputį absurdiškas, tikėjimas ir kaip nesuvaldomas tai yra nėra visas tas nustebimas.

Daug dalių odos rūpinimosi pramonės – būti ja dermatologas, kuris žada priversti jūsų spuogus dingti su reguliariomis žievėmis ar medikamentais, kurie garantuoja, kad išgydys juos prie kažkokios aktualios paraiškos – klesti ant to paties tikėjimo; ir tų pramonės šakų marketers padarė ir tęsia padaryti didelį darbą tvirtinti šitas mintis rinkoje.
Tai yra visa bauda galutiniam rezultatui, taip, bet tai nepadeda kankiniams daug; ir, nors mes nupirkome į klaidingą pažiūrą, mes visi sužinojome iš patirties, kad šis metodas vienišas nėra pakankamai, kad išspręstų problemą ir tiktai sulaikys mus ant bėgtakio neapibrėžtai. Mes juntame – teisingai – kad yra daug geresnis spuogų gydymo metodas, kuris duos mums ilgalaikius rezultatus, kurių mes norime. Gale, bet koks gydymo, kurį jūs nusprendžiate išbandyti, kitos rodyklės turi vesti jus ir padavimą kaip aiškūs ženklai, kad gydymas tikėtina bus efektyvus ir duos jums trunkantis rezultatai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Grožis Yra Oda Giliai

Kaip išdėstytas anksčiau, elgdamasi su jūsų spuogais, kadangi tiktai paviršinė svarstoma problema apie jūsų odą yra didžiulė klaida ir neduos jums trunkantis rezultatai. Spuogai yra tik didesnės problemos simptomai, žino kaip aknė, kuri yra didžia dalimi sukelta daug gilesnių vidaus neatitikimų kūne.

Tai nėra teisinga, kad susitelktų ties odos gydymu vienišu. Teisingas metodas yra toks, kuris žiūri į jūsų spuogus kaip į ženklą daug gilesnės problemos jūsų visame kūne, ir, todėl, elgiasi su juo iš vidaus lauke – ne susitelkimas ties aktualiomis paraiškomis vienišomis.

Kai Jūs Valgote Medžiagą, Medžiaga Vyksta

Citavimas nuo praėjusios amerikiečių Medicinos asociacijos Žurnalo svarstomos problemos: "Dieta nevaidina jokio vaidmens daugumos pacientų aknės gydyme… net, tam tikrų maistų dideli kiekiai klinikiškai nepablogino aknės." Nustebimas, teisė!? Ir, kas net nuostabiau yra, kad, jei jūs nuėjote pas beveik bet kokį medicinos gydytoją prieš kelis metus ir paklausėte, jei buvo kokių nors sąsajų tarp dietos ir spuogų, beveik jie visi būtų susitarę su Žurnalo nuomone tuo laiku!

Šiandien, tačiau, nauji įvykiai medicinos tyrinėjime pradeda nurodyti, kad išvalytų koreliacijas tarp to, ką jūs valgote ir jūsų aknės valstybė. Jūs manytumėte, kad tai turėjo būti akivaizdu prieš daugelį metų taip daug aknės (spuogai), kankiniai pastebėjo dramatiškus pokyčius savo odoje, kai tam tikri maistai buvo pridėti ar pašalinti jų dietoje, bet, gerai, aš manau štai kodėl, kad mes taip pat turėjome "Elektros šoko Terapiją" praeityje!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Taip, bet koks gydymas, kuris neima dietos į rimtą pranešimą yra turbūt ne vertas jūsų laikas, pinigai ir energija.

Vientisas Gydymo Metodas

Trumpas, kas būtina ir tikėtina užbaigs aknę geram yra vientisas metodas elgimosi su ja: mintis, kad, kad elgtųsi su problemos dalimis, nepakankamai pažiūrėti į tas dalis individualiai, bet greičiau pažiūrėti į problemą kaip visą.

Taip, tuo metu, kai didelis odos valiklis, pavyzdžiui, gali turėti savo vietą, kas net svarbiau nuolatiniams rezultatams yra sistema, kuri riša visa tai kartu tokiais daiktais kaip dieta, pratimas ir kiti elementai, kurie yra būtini, kad atkreiptų į vidinius neatitikimus dėmesį be to. Kitaip tariant, puikiausias spuogų gydymas yra toks, kurį jūs neturite gydyti nuo spuogų apskritai, bet kūno visumoje. Tai yra tai, kas daro spuogų gydymą puikų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *