Sangrūdos kovojimo įrankių arsenalas

parašė , 2015-10-31 14:36

Pripažinkite tai, jūs turite sangrūdą. Svečiai galbūt nepastebi to, jūsų sutuoktinis galbūt nepamato to, bet tai yra ten. Jūs turite stalčių, drabužinę, automobilį, ar rajoną jūsų gyvenimo, užpildyto sangrūdos, ar ne? Jūs esate kitaip sėkmingas asmuo su ‘purvina maža paslaptimi’? Sallie Felton yra čia su sąmojo ir išminties įrankio juosta, kad padėtų jums atsikratyti nuo jūsų sangrūdos jos paskutinėje knygoje, tituluotoje, "Kodėl aš negaliu Atsikratyti nuo Šios Sangrūdos?" Felton knygos smūgis taškelis geriau negu aukšta stiklinė limonado karštos vasaros dieną. Jos knyga kalba su vidine netvarka maker/hoarder kiekvieno viduje iš mūsų. Ji siūlo protingus pasiūlymus (t.y.: organizuokite vaikų praėjusių 14 gimimo dienų fotografijų krūvą, paaukokite dalykus vietiniam geraširdiškumui, baikite sisteminimo sistemą, ir taip toliau
, ir padeda su paprastais pratimais, kuris keičia skaitytojų mąstyseną apie dalykus, su kuriais jie anksčiau negalėjo atsiskirti. Felton turi jos skaitytoją klausti savęs: aš MĖGSTU tai? Man REIKIA to? Tai NAUDINGA?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ji nepriima sprendimų savo skaitytojams; ji tiesiog veda juos teisinga kryptimi ir aprūpina įrankius, jie turi sėkmingai atsikratyti nuo sangrūdos. Jos rašymas yra doras ir užjaučiantis kaip balsas draugo ir patikėjo patikimu asmeniu. Jūs baigsite jos knygą ir turėsite mažiau sangrūdos jūsų gyvenime, bet jūs surasite save, norėdamas daugiau Sallie ir jos sąmojo ir išminties (geras daiktas, ji turi žiniatinklio svetainę, klausinėti jos vardą ir žodžio sangrūdą). Tai nėra tik knyga, kad skaitytų, tai yra pradžia gražaus santykio tarp skaitytojo ir trenerio. Jūs jausitės taip gerai apie jūsų sangrūdos gyvenimo išvalymą, kad jūs iš pradžių derėsite, kad padėtumėte kitiems daryti tą patį. Felton, kaip geras draugas ir patikimas asmuo drąsina skaitytojus būti negailestingas, kadangi ji klausia, "jūs dėvite viską savo drabužinėje?" (Kam nereikia kažko, prašydamas to?)

Būkite atviras, kad pasikeistumėte, likti pagrįstas, ir neužmiršti apie tą protinę sangrūdą taip pat. Felton padės jums daryti gyvenimo pakeitimus, jūs turite turėti daugiau kambario savo drabužinėje, taip pat kaip galimybė reikalauja grąžinti valdžią jūsų gyvenime ir keičia jūsų mąstymą. Užuot besijautęs irzliu, susigėdusiu, ar susinervinęs, jūs surasite laiką sau savarankiškai, jūs sugebėsite surasti daiktus skubiai, kai jums reikės jų, ir jūs didžiuositės pasidalydamas savo pasiekimais su kitais (pabandykite susilaikyti nuo jūsų drabužių spintos namų kelionėse įtraukimo…, tai viliojantis, kai net drabužinės pažiūri tai nuostabu). Ne tiktai Felton knyga padeda jums kovoti su fizine sangrūda, protine sangrūda, ir popierine sangrūda, bet ji taip pat padeda jums su jūsų šventės partijos planavimu, bakalėjos apsipirkimu, ir pasiūlo dovanas per jos žiniatinklio svetainę taip pat kaip neįkainojamą dovaną atsikratymo savarankiškai nuo sangrūdos. Pokalbis apie arsenalą užpildė sangrūdos combatting įrankius! Jūs daugiau neklausite:" Jei aš esu Taip Protingas – kodėl aš negaliu atsikratyti nuo šios sangrūdos?"

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *