Akupunktūra – senovinis ir slaptas metodas!

parašė , 2015-01-14 11:38

Per žmonių šimtmečių tūkstančius panaudojo akupunktūros gydymą, kad išgydytų jų sirgimus. Akupunktūra yra iš tikrųjų medicinos technika, kuria verčiasi, apimdama įterpimą adatų per paviršių odos tam tikruose kūno punktuose, kuriuos pavadina acupoints. Skirtingi tipai akupunktūros ir skirtingi adatų tipai yra panaudoti su įvairiais akompanimentais kaip elektra ir moxibustion, kad elgtųsi su įvairiais sirgimais. Manoma, kad akupunktūros praktika atsirado iš Kinijos. Tačiau, yra nesutarimo, kurį tai sukūrė Basser.

Šiandien akupunktūros praktika pasklido tolimas ir platus ir daug šalių po visą pasaulį praktikos akupunktūros technika, kad išgydytų daug sirgimų. Kvalifikuotas ir gerai mokyti adatų terapeutai verčiasi šiuo gydymu kiekvienas su žemais energijos lazeriniais spinduliais tuo metu, kai kiti naudoja magnetinį acupoints BBs
Mikroakupunktūra yra gydymas, kur 48 netradiciniai acupoints yra surasti ant kojų ir rankų ir perverti adatomis.

Auriculotherapy yra kitaip žinomas kaip ausies pradūrimas. Tuo verčiasi su postulavimu, kad ausis yra kūno organų žemėlapis. Panašiai kiti adatų terapeutai turi kitą supratimą kaip iridology, kur rainelę laiko kūno ir refleksologijos žemėlapiu kame, koja yra žemėlapis.

Manoma, kad akupunktūra yra labai efektyvi pacientuose, kenčiančiuose su AIDS, astma, artritu, alergija, inkstų problemomis, Skambučio paralyžiumi, bronchitu, krūtinės didinimu, depresija, vidurių užkietėjimu, svaiguliu, šalčiais, viduriavimu, narkomanija, vaisingumo problemomis, nuovargiu, epilepsija, gynecologic sutrikimas, fibromyalgia, didelis kraujospūdis, galvos skausmai, karšti antplūdžiai, migrena, irzlus žarnos sindromas, paralyžius, nakties enuresis ar bedwetting ir pašto akupunktūra. Tai taip pat labai efektyvu su žmonėmis su seksualine disfunkcija, išialgija, smūgiu, rūkymu, vizijos problemomis, sinusu ir bet kokiais kitais sirgimais.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Daug medicinos anekdotų dėl akupunktūros gydymo efektyvumo pasirodė. Tačiau, daugeliu atvejų buvo platus diapazonas sėkmės pavyzdžių tarp tų, kas patyrė akupunktūros gydymą dėl įvairių sirgimų. Mokslinis studijavimas įrodė rezultatus, kad akupunktūra tikrai atneša palengvėjimą nuo skausmo ir kitų sirgimų kaip artritas, epilepsija, galvos skausmai ir taip toliau.

Tačiau, daug studijavimo ir mokslinių įrodymų liudijo, kad akupunktūros gydymas tikrai duoda naudos tiems su tam tikromis sąlygomis, ypač prie aprūpindamas geriausią palengvėjimą nuo skausmo. Tuo pačiu metu, tai ne visada aprūpina palengvėjimą keliems su tam tikru ar tie patys sirgimai kaip kitas. Nors akupunktūra tikrai turi savo pros dauguma atvejų, ji taip pat turi savo argumentus prieš., Pavyzdžiui, asmuo, kuris kenčia sunkią širdies problemą gali norėti įsitraukti į širdies chirurgiją, o ne pabandyti akupunktūros gydymą, kuris galbūt nėra efektyvus tam tikrais atvejais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *