Sulfatas laisvas pleiskanų šampūnas: nusižudymas su pleiskanų problemomis

parašė , 2014-12-29 20:16

Anksčiau Pasirodymo Sulfato Laisvas Pleiskanų Šampūnas

Pleiskanos yra vienas vaikystės sirgimas, su kuriuo lengvai elgėsi. Aš normaliai gaunu tai tiek dažnai, kad tai tapo antra gamta man. Po kelių valandų saulėje, darydama griežtą žaidimą tinklinio su draugais, mano galvos oda pradeda parausti ir pradėjo niežėti. Tai taip pat vyksta per Kalėdų šventes, kai oras šalo, ir aš esu statytas ekstremaliai drėgmei. Kitas daiktas kurį aš žinojau buvo, kad mano galvos oda gauna niežtinčią pradžią nuo viršūnės ir žemyn į ausies dalies rajoną. Aš normaliai spręsdavau šį smulkų suerzinimą, valydamas mano plaukus, keli smūgiai ir niežtintumas dings – valandėlę. Po kelių valandų, scenarijus pakartos save vėl, ir mano galvos oda pasiekia, kad pasisuktų blogiausiam šį kartą, nuo pastovaus įsibrėžimo

Jūsų galvos įbrėžimas nėra pagrindinis daiktas, kai jūs esate paauglys. Ką tai tik reikšdavo, yra, kad jūsų galva yra niežtinti. Bet kadangi jūs pasidarote vyresnis ir įsitraukiate į kolegiją, kur jūs turite pargriauti galvas su savo profesoriais ir konkuruoti su likusia dalimi studentų liaudies, įbrėždamas galvą tampa problema. Tai yra ženklas tuštumos pilkame dalies rajone! Tai labiausiai paplitę kvailystės ir kvailo elgesio ženklas! Bet kokios jūsų kūno dalies įbrėžimas yra silpnybės ženklas. Protingi žmonės neįbrėžia jokios kūno dalies. Kūno dalių judėjimas ir srautas specifiniame ir gerai koordinuotoje madoje. Vadinasi, pleiskanos su visomis jos neatskiriamomis problemomis, tapo viena gąsdinimo skelbimo pažinčių skyrelyje svarstoma problema, kuri turėjo būti, išsprendžia nedelsiant.

Laikai tada buvo lengvi. Mano vidutinės klasės tėvai nupirko mus šampūnas, kuris buvo žinomas dėl pleiskanų kontrolės. Produkto vardas buvo Galva ir Pečių šampūnas. Tai buvo ganėtinai efektyvu, ir tai pasiekia, kad valytų paauglio plaukus labai greitai. Po trinkimo, plaukai tampa cypiančiu švariu ir nauju užuodimu. Kad išvengtume pleiskanų sugrįžimo, mes buvome priversti pakeisti šampūną kartą per mėnesį, tokiu būdu mes neįprantame į vieną šampūno tipą. Tačiau, buvo laikų, kai mes užmirštame, ir tais laikais mūsų galvos odos iš tikrųjų pasidarė niežtinčios. Vėl, tai buvo išspręsta labai greitai vartojant kitą anti pleiskanų šampūną, kuris buvo stipresnis šį kartą. Mes buvome priversti panaudoti Nizoral Išgydytą vaistais šampūną, kad kontroliuotume niežulį ir dribsnius, kuris pasiekia, kad didėtų mūsų galvos odose. Galva ir Pečiai plius nutrūkstantis Nizoral šampūno naudojimas pasiekė išspręstą dauguma mūsų pleiskanų problemų.

Era Sulfato Laisvas Pleiskanų Šampūnas

Prieš erą šampūno be sulfatų, viskas mes žinojome apie mūsų plaukų plovimą, buvo, kad tai turi būti cypiančia ir minkšta teise po maudymosi. Mes niekada neprieštaravome tam, kokios sudedamosios dalys buvo panaudotos vonios muiluose, nei šampūno, kad mes turėjome papratimą valyti mūsų plaukus. Jei mes atvykstame iš dušų, daugiau niežinčių nuo kokios nors kūno dalies, tai mes įvykdėme mūsų maudymosi ritualus tobulai gerai. Ką mes padarėme tada buvo muilas savarankiškai dukart, kad ištrauktų purvą, ir; trinkite dukart, kad garantuotumėte, kad mūsų plaukai buvo cypiantys ir švytintys švarus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Dabartis tačiau, yra kritiškesnis tam, ką mes naudojame mūsų kūnuose, kad valytume save. Nuodugnus medicinos studijavimas buvo padarytas, kuris parodė tam tikrų sudedamųjų dalių besimaudančiuose būtiniausiuose dalykuose, kad yra laikyti žalingi kūnui. Naudojimas sulfato, kuris labiausiai buvo paplitęs, valydamas sudedamąją dalį, muiluose ir trenka yra dabar abejojamas jos blogam kūno padariniui. Klegesys dabar naudojimui sulfato, laisvas šampūnas, kad pakeistų antipleiskanas trenka tai, kurį mes naudojome per ilgą laiką dabar atvykdavo tolyn. Buvo parodyta, kad galvos ir Pečių šampūnas, kuris yra ilgo laiko numylėtinis iki šiol, turėjo šį žalingą komponentą jų greitoje pardavimo šampūno linijoje. Žmonės, kurie turi pleiskanas dabar ieško alternatyvų produktų, kurie yra saugesni panaudoti negu tradiciniai vieno dolerio banknotai.

Sulfatas Laisvi Pleiskanų Šampūno Produktai

Daug produktų, tarp daugelio kitų, atsirado, kad atkreiptų į problemą dėmesį kaip minėtas, ir jie yra:

1. Kombinacijos duetas Gryno ir Pagrindinio Antipleiskanų Šampūno su Arbatos Medžio Nafta ir Rozmarinu ir jos dublikato kondicionieriumi, su tomis pačiomis organinėmis sudedamosiomis dalimis. Šitie du produktai yra sulfatas ir paraben laisvas – dvi žinomos žalingos sudedamosios dalys, dabar išvengtos daugumos žmonių. Produktai taip pat turi savyje žinomą anti pleiskanų sudedamąją dalį 2 % salicylic rūgštis, kuri yra sunki ant pleiskanų, bet yra švelni ant galvos odos. Produktas kvepia maloniai arbatos medžio nafta ir rozmarinu ir yra gana švelnus, kad būtų panaudotas kasdienis. Bet padaryti šį produktą, efektyvų pleiskanų kontrolei, tai turi būti sukama su vienu kitu produktu, kuris yra taip pat sulfatas ir paraben-laisvas.

2. Zerran Aliejinis Plaukų Pleiskanų Šampūnas yra kitas produktas, kuris yra sulfatas ir kvapnus laisvas. Tai naudoja botanikos sudedamąsias dalis kaip kava ir arbatos medžio ištraukos, kad nuramintų galvos odą. Formulė yra taip pat paraben laisva ir gyrimasis pažeminti aliejinumą, sluoksniuotumą ir niežėti dėl pleiskanų. Tai yra labiausiai žinomo Zerran Kompanijos produkto. Produktas neturi savyje jokio pridėto aromato, bet kvapo eukalipto ir natūralių arbatos medžio naftos gūsių iš to, kai tik jūs atidarote ir naudojate produktą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *