Natūralus rimbo vystymasis – kaip gauti ilgas, gražias blakstienas

parašė , 2014-12-13 17:28

Kiekvienas mėgsta mintį apie ilgai skanių storų rimbų turėjimą. Kai kurie iš mūsų gimstame su jais, kai kurie iš mūsų nesame per daugelis mūsų, galėjo turėti storesnius sveikesnius rimbus, jei mes žinojome, kaip panaudoti gamtos turtus, kad padarytume didžiąją dalį to, ką mes turime.

Blakstienos yra sudarytos iš keratin, kaip yra visi plaukai ant mūsų kūnų. Taip pat kaip plaukai ant mūsų galvų, mūsų rimbų struktūra yra neapsaugota nuo žalos ekologijai ir kasdienio dėvėjimo ir ašaros.

Laikas tarp natūralus procesas plaukų, iškrintančių ir pakeistų kito, mes galime apsaugoti šitą "struktūrą", laikydami juos sveikas, pastorėti ir stiprus nuo jų šaknų į jų patarimus.
Taip pat kaip jūsų plaukai – jūsų rimbų laikymas sąlygojo spindintis, ir sveikas priverčia juos išsiskirti ir atrodyti ne tiktai storesnis, bet ilgesnis ir sodresnis.

Natūralus aliejus kaip Kokoso riešutas ir Jojoba aliejus daro tiksliai tai, maitindami ir drėkindami, storėdami lauke ir lyginimo rimbus. Augalo ištraukos kaip Alavijas vera ir varnalėšos šaknis yra taip pat labai geros statybai ir jūsų blakstienų struktūros palaikymui.

Kiti naudingi vaistiniai augalai ir augalai šiam darbui yra, yra Rozmarinas, Levanda ir Vaistinė ramunė.

Sąlygojimas Blakstienos Naftos Mišinio Pailginimo

Jūs galite padaryti vaistą dėl blakstienų, naudodamas pagrindą 1 Tbsp Alavijo Veros sultys, 1 Tbsp Jojoba ar Kokosinė nafta ir 1 tsp Vaistinės ramunės arbata (stiprus – vienas arbatžolių maišelis pamirkytas 1/4 verdančio vandens puodelyje)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pritaikykite šį sąlygojimo susimaišymą savo rimbams su sena blakstienų tušo burtų lazdele, kuri buvo išplauta gerai šiltame muiluotame labai karštame sūriame vandenyje, kad nuneštų blakstienų tušą ir bakterijas.

Kreipkitės du kartus per dieną ir nuneškite perteklių su medvilniniu pumpuru ar medvilniniu rutuliu. Jei jūs dėvite blakstienų tušą per dieną, jūs galite nuspręsti skalauti mišinį šalin po rytinės paraiškos ir paskui pritaikyti jūsų blakstienų tušą.

Tai yra labai maitinantys receptai jūsų blakstienoms, ir tai apsaugos juos nuo džiovinimo ir trapumo.

Jei jūs norite pridėti kažkokią SPF apsaugą, jūs galite pridėti 1/2 tsp sezamo naftos į mišinį.

Jei jūs turite lengvesnius rimbus ir norite "nudažyti" jūsų blakstienas natūraliai, jūs galite panaudoti 1/4 puodelio sutraiškytus juodus graikinio riešuto lukštus, 1 tblsp išminčiaus vaistinius augalus, ir vaistinės ramunės arbatžolių maišelį, pamirkytą karštame vandenyje 1 iki 2 valandas. Jūs galite tada pritaikyti šį aušintą įtemptą susimaišymą savo rimbams du kartus per dieną su medvilniniu pumpuru ir palikti jį ant švelniai nudažyti jūsų rimbus ilgainiui.

Jūs galite pridėti kitas sudedamąsias dalis prie blakstienos serumų, bet jie yra dideli jautriai odai, ir akys taip yra tinkamos daugumos odos tipų.

Pabandykite šituos receptus, pritaikytus jūsų blakstienoms mėnesį, ir jie turi pažiūrėti ir jaustis storesni, labiau spindintys ir atrodyti ilgesni.

Jūsų savų grožio produktų sukūrimas gali būti atpalaidavimu ir praturtinančiu procesu, ir gelbėja jus ryšulys ant jūsų grožio biudžeto!

Tokiu būdu pasilinksminkite duodamas šį ėjimas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *