Kas yra jūs – iš tikrųjų

parašė , 2014-11-17 15:27

Jei kažkas klausia jūsų, "Kas yra jūs?" jūsų atsakymas turbūt apims jūsų vardą, jūsų darbą, kažką apie jūsų partnerį, kažką apie jūsų šeimą, ir taip toliau. Bet ši faktų kolekcija iš tikrųjų iliustruoja, kuo jūs iš tikrųjų esate? Tikėtina, kad kažkokiame punkte jūsų gyvenime jūs stovėjote prieš veidrodį ar stebėjote atspindį savęs savarankiškai ramiame baseine vandens ir apgalvojote, "Kas yra aš." Atsakymas kurio jūs ieškojote neturėjo nieko bendro su faktiškais daiktais, bet širdingu noru žinoti save artimesniame ir giliame lygmenyje. Jūs siekėte atsakymo nuo savo sielos, savo dvasios, jūsų teisingiausias pats. Jei jūsų patirtis buvo kažkas kaip mano, jums galbūt davė paslaptingus švystelėjimus į atsakymui, bet niekas nebetonuoja
Žinoma, yra dalių jūsų, kuriuo jūs esate, kurie yra pasidalinti su kiekvienu. Mes esame visi mokytojai. Mes esame visi studentai. Mes esame visi ieškotojai. Mes esame visi kelionėje. Bet, jei jūs panėšėjate, aš vieną kartą buvau, jūs norite žinoti tai, ką jūs, kaip manoma, mokote, ką jūs, kaip manoma, studijuojate, kai jūs surasite kad, kurio jūs siekiate, ir kur jūsų kelionė ima jus?

Kol žmonės panaudojo rašymą, jie apgalvojo šituos klausimų tipus; ir prieš rašymą, šitie klausimų tipai buvo perduoti per žodinę tradiciją ir dažnai įtrauktas legendas ar pranašauja. Daug žmonių turi neteisingą suvokimą, kad mūsų protėviai buvo per užsiėmę, bandydami išlikti, kad apgalvotų kažką už jų kito valgio ir kaip surasti tinkamą pagalbininką. Tiesa yra mūsų protėviai, labiausiai tikėtina, turėjo daug artimesnį santykį su jų pats, negu daugelis šiandien tiki, yra galimas. Mūsų protėvių didžiausi norai išėjo į orbitą aplink jų poreikio saugumą, intymumą, draugiškumą, jaudinimąsi, užuojautą, meilę. Skirtingai nuo mūsų šiandien, jie nebuvo apkrauti žemyn prie, "nori". Nori neturi būti supainiotas su poreikiu. Poreikis yra visuotinis. Mūsų poreikis prieš penkiasdešimt tūkstančių metų yra tas pats šiandien. Tačiau, mūsų nori, yra labai skirtingi, ir šiandienėje visuomenėje vaidmuo "nori", ir "poreikis" buvo pakeistas, kuris sukėlė didelę ligą mūsų pasauliui., Pavyzdžiui, asmeniui nereikia didelio namo, jie nori didelio namo; jiems reikia saugumo ir pastogės.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Mūsų protėviai turbūt, dauguma atvejų, turėjo visus ar daugumą jų patenkintų norų. Ant jų poreikio sutikimo jie galėjo pasisukti į gilesnius klausimus. Jie dažnai pasirūpindavo gamta atsakymams todėl, kad tai yra, kur dauguma atsakymų yra ir kadangi žmonės yra gamtos dalis, jie išmoko pažiūrėti savęs savarankiškai viduje gilesniems atsakymams. Taip, ką jie studijavo? Kokius atsakymus jie gavo? Gerai, kadangi jūs galėtumėte laukti, atsakymai keičiasi su kiekvienu asmeniu, bet yra daug atsakymų, kurie yra visuotiniai nepriklausomai nuo mūsų stoties gyvenime. Kad surastumėte visus atsakymus, jūs turite pradėti gyjančią kelionę. Kodėl gyjanti kelionė? Kadangi, kadangi mes gyjame, mes atidarome kanalus į atsakymus, kurių mes siekiame, kurie buvo uždaryti dėl traumos ir/ar skausmo, kurį mes iškentėme. Majų kalbos suklupo ant visuotinio atsakymo į, "Kas yra aš?" Kitas kartas, kažkas užduoda jums šį klausimą, atsimena Majų kalbas, ir tiesiog atsako, "aš esu kitas jūs." Ar "Lak’ech Ala K’in"

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *