Anti senstantys odos rūpinimosi pagrindai

parašė , 2014-11-02 23:33

Anksčiau, negu mes kalbėsime apie antisenėjimą, galbūt mes turime iš tikrųjų apibrėžti senėjimą ir poveikį, kurį tai turi ant mūsų kūnų ir mūsų sveikatos.

Kadangi mes žinome, senėjimas yra natūralus; tai vyksta dėl išsivystymo organų, audinio ir ląstelių kūne. Yra natūralus senstantis procesas (toks kaip judėjimas nuo vaikystės paaugliui į pilnametystę) ir sukaupti padariniai senti (tokie kaip saulės pakenkimas, rūkant ir besaikis gėrimas).

Mūsų oda yra sudaryta iš dviejų svarbiausių sluoksnių:

– Epidermis išorinis sluoksnis mes matome. – Dermis yra sluoksnis tiesiogiai po epidermiu.
Kadangi mes senstame, dermis thins, ir mes patiriame kraujo atsargų praradimą. Collagen gamyba taip pat mažėja, kuris savo ruožtu skatina plonų linijų ir raukšlių išsivystymą.

Kai mes prarandame collagen, mes prarandame elastingumą, kuris suteikia mūsų odai pasipriešinimą ir gebėjimą "atsigauti", kai tik tai buvo ištempta (nuo šypsojimosi, susiraukiant ir taip toliau). Elastingumo praradimas yra ypač pastebimas žmonių, kurie leidžia daug laiko saulėje, tokio kaip tie, kas dirba atvirame ore, ar saulė maudosi.

Kuo plonesnis mūsų oda yra, tuo trapesnis tai tampa. Prakaito ir naftos liaukų praradimas (nuo dermis) prisideda prie sausesnės odos, kuri savo ruožtu daro odą labiau linkusią į raukšles.

Taip, kad padėtume apsaugoti mūsų odą, mes turime panaudoti produktus, kurie padeda sulėtinti ar uždrausti senstantį procesą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Yra kai kurios labai bendros sudedamosios dalys, kurios tikrai padės su tuo. Ieškokite:

Hyaluronic Rūgštis – Hyaluronic Rūgštis (HA) yra nuostabus angliavandenis, kuris riša prie vandens, duodančio tai kieta klampi kokybė (panašus į želatiną). Apytiksliai 50 % kūno Hyaluronic Rūgšties aprūpinimo atvyksta iš odos audinio, bet kadangi mes senstame, mūsų natūralus gebėjimas pagaminti tai smukimas. Studijavimas taip pat surado, kad mažytės molekulės viduje HA gali išsaugoti tūkstantis kartų savo svorį vandenyje, padėdamos putlinti odą ir užpildyti tas raukšles!

Retinol – Retinol yra forma Vitamino A, kad kai taikytas odos aktams kaip antioksidantas, kad padėtų nulupti ląsteles kuria geriau, sveikesnės ląstelės. Tai skatina gamybą collagen, kuris yra baltymas, kuris palaiko odos struktūrą (esantis pastovesnės odos priežastis).

Augalo Ištraukos – Motinos Gamta žino geriausiai, tokiu būdu ji turi prasmę, kad kosmetinės kompanijos pasisuka į ją antisenėjimui ir odos rūpinimosi patarimui. Augalo ištraukos turi gebėjimą maitinti odą nuo giliai dermis viduje. Jie taip pat aprūpina pašalpą tokiu kaip būdamas antibakterinis, antikurstantis, ir antigrybelinis, kurie padeda aknės, žvynelinės ir rosacea kankiniams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *