Skincare virš 50 moterims

parašė , 2014-10-17 07:32

Kai aš pasisukau 40, aš pastebėjau, kad oda ant mano veido iš tikrųjų pradėjo pasikeisti. Tai buvo labai sausa, sluoksniuota, aptempta. Ne labai gražus apskritai. Aš nuėjau į vietinę farmaciją, kur pardavėjas grožio skyriuje paklausė manęs, ką aš panaudojau ant savo veido. Aš pasakiau jos muilą, ji beveik nualpo! Oh ne, ji atsakė, jūs negalite panaudoti MUILO ant savo veido! Ji tęsė pasakyti man, kad mano amžiaus laiku (kas yra aš? dinozauras?) Aš iš tikrųjų turėjau panaudoti švelnų valiklį, gerą dieninį drėkinamąjį kremą ir gerą naktinį drėkinamąjį kremą. Taip, aš palikau parduotuvę su apytiksliai 100$ produkto verte.
Gerai, aš turiu sutikti, kad ji buvo teisinga. Aš nedelsiant pastebėdavau savo odos pakeitimą. Tai nebuvo taip sausa daugiau ne, dalis sluoksniuotumo nuėjo, ir kažkoks elastingumas sugrįžo. Tokiu būdu aš pradėjau galvoti rimtai apie skincare. Aš supratau, kad moterys, ar mergaitės, reikalingumas pradėti rūpintis jų oda ankstyvo amžiaus laiku, kai JOKIE senėjimo ŽENKLAI neįvyksta dar.

Anksčiau, negu jūs išsirinksite, kuriuos produktus nupirkti, jūs turite žinoti, kokią odą jūs turite. Yra jūsų oda, aliejinė, sausa, ar kombinacija dviejų, su nafta t-zonoje. Pirma jūsų rutinos dalis yra ryte. Jūs norėsite valyti veidą su geru valikliu. Jei jūs turite sausą odą, ieškote produktų, kurie turi savyje santalmedį, rozmariną, ir morkos sėklą. Aliejinei odai, nueikite su lemongrass, eukaliptu, ir ylang ylang. Po valymo, jūs panaudotumėte toner. Derinimas padeda atjauninti odą ir nuneša bet kokius toksinus, kuriuos valiklis paliko. Derinimas yra taip pat padarytas du kartus per dieną, rytas ir naktis po valymo. Levandos vanduo, ar sultys alavijo vera yra galbūt geriausias toners normaliai odai, tuo metu, kai alavijas vera sultys, pakilo vanduo, ar obuolio sidro actas atskiestoje formoje yra geras sausai odai. Jei jūs turite sausą odą, nesiartinate prie toners su alkoholiu. Alkoholis bazavosi, toners yra geri aliejinei odai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kitas žingsnis drėkina. Dienai, ieškokite vienas su SPF bent jau 25, ir tai saugo prieš UVA/UVB spindulius. Ieškokite sudedamųjų dalių, kurios yra užtveriančios, humectant, ar minkštiklis. Occlusives, kurie apima dimethicone, petrolatum, žibalą, ir lanoliną, formuoja barjerą ant epidermio, neleisdami vandeniui būti prarasti, kai oda yra statyta, kad džiovintų orą ar vėją. Humectants, tokie kaip glicerinas, sorbitol, natris hyaluronate, šlapalas, propylene glikolis, alfa hydroxy rūgštys, ir cukrus, traukia vandenį į odos ląsteles, priversdami odos paviršių išpūsti labai truputį – tokiu būdu laikinai to sukūrimas atrodyti lygesni ir laisvi nuo raukšlių. Minkštikliai pildo erdvę tarp grublėtų ar lupančių odos ląstelių, lyginimas odos paviršius. Lanolinas, mineralinė nafta, ir petrolatum yra užtveriantys atstovai, kurie taip pat tarnauja kaip minkštikliai.

Naktinį laiką, jūs norėsite valyti ir derinti vėl. Tada jūs suvartosite gerą naktinę laiko grietinę. Grietinė naktį bus šiek tiek sunkesnė negu dienos laiko grietinė, ir, žinoma, jums nereikia SPF apsaugos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *