Alavijas vera sveikatos pranašumas

parašė , 2013-11-18 14:49

Maža Aloe Vera History

Šio augalo įrašai egzistuoja ant Sumerian molio tablečių nuo anksti kaip 2200 pr. Kr. Senovinė civilizacija Egipte, Kinijoje, Graikijoje, Romoje, Indijoje, ir Arabijoje visas panaudotas alavijas vera vienaip ar kitaip. Ar tai turėjo išgydyti sergantį ar pridėti kažkokį toną ir struktūrą į jų odą, jie pasirodė baimėje to, ką šis tariamai nenaudingas augalas galėjo įvykdyti.

Net Mahatma Gandhi, didelio ištvermingumo ir jėgos vyras, išgėrė alaviją, kad išlaikytų jį visur jo ilgame fasts.

Ir Gandhi buvo teisus, alavijo augalas, kurį jis suvartojo turi savyje 12 vitaminų, 20 mineralų, ir 75 maistingas medžiagas, kurios padarė jį sveikesnį negu labiausiai net per jo pasninkavimo laiką.
" Jūs klausiate manęs, kas buvo slaptos pajėgos, kurios išlaikė mane per mano ilgą fasts. Gerai, tai buvo mano tvirtas tikėjimas Dievu, mano paprasta ir taupi gyvensena, ir Alavijas, kurio pašalpą aš atradau savo atvykimo metu į Pietų Afriką 19-ojo šimtmečio pabaigoje." – Mahatma Gandhi

Yra apytiksliai 400 skirtingų rūšių alavijo augalų, kiekvienas turintis savyje įvairias naudingas ypatybes. Tačiau, tiktai vienas buvo pripažintas už jo neįtikėtinus raminančius ir gyjančius gebėjimus – Aloe Barbadensis Miller.

Pašalpa ant Išorės

Kai taikytas išoriškai, Aloe Barbadensis Miller aprūpina collagen ir

elastin į odą, kuri atkuria odos lankstumą ir duoda jam jaunatvišką pasirodymą. Taip pat, nuo Alavijo Vera ir mūsų oda turi artimai atitikimą PH balansas, mūsų oda sugeria Alaviją Vera iki keturių kartų greičiau negu vanduo ar bet koks kitas vaistinis augalas ir praeina septynis sluoksnius odos statančios ir atkuriančios ląstelės nuo giliausių sluoksnių. Per savaites – net dienos, jūs sugebėsite pamatyti savo odą tampant labiau jaunatviškas, spinduliuojantis, ir sveikas.

Vidinė Istorija

Vaistinės ypatybės Alavijo Vera apima antikurstančią ir antiartrito veiklą, antibakterinę ir hypoglycemic padariniai. Kai Alavijas, Vera yra nuryta, tai dirba nuo vidaus, kad pagerintų odos toną, struktūrą, ir elastingumą, natūraliai didinant energijos lygmenis, keliant apsaugotas funkcijas, ir remontuojant DNR. Visuomenėje, kur tiek daug mūsų maisto maistiniai trūksta ir užpildytas chemikalų, gerai žinoti, kad yra kažkas, kurį mes galime išgerti, kad grąžintume kritiškai būtinas maistingas medžiagas mūsų kūnui. Dėl visų ankščiau paminėtų ypatybių ir daugiau, tai sugeba sutrukdyti ligoms tokioms kaip vėžys ir AIDS. Alavijo Vera buvo taip pat įrodyta, kad padidintų efektyvumą vėžio gydymo ir sutrukdytų bjauriems šalutiniams poveikiams tokiems kaip radiaciniai nudegimai, kurie įvyksta po gydymo.

Tokiu būdu ten jūs turite tai. Ar jūs esate sveikas ir ieškantis didėjimo, ar jei jūs kovojate su pagrindine liga, Alavijas, Vera yra teisingas pridėjimas į jūsų sveiką gyvenseną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *