Purkštuvo odų rauginimo įranga – saugus įdegimas

parašė , 2013-11-04 12:00

Kiekvienas žino, kad besaikis neapsaugojimas, kad nukreiptų saulės šviesą gali privesti prie užgaulaus įdegimo. Antra, tai gali taip pat privesti prie žalingesnių sveikatos svarstomų problemų. Galimybė pažeidimų ant jūsų odos, deginančios, ir odos vėžys toks kaip melanoma, gali baigtis dėl kontakto su pavojinga kraštutine violetine radiacija. Saulės spinduliai nėra iš tikrųjų vienintelė priežastis, kuri gali nepataisomai kenkti odai ir galbūt tapti pavojinga, saulės odų rauginimo lovos taip pat kaip kabinos gamina panašius pavojingus UVA spindulius.

Geresnis pakaitalas pavojingiems saulės šalutiniams poveikiams yra vartojant purkštuvo įdegimo įrangą. Tai dirba su natūraliu ir saugiu sprendimu padėti jums gauti patrauklų įdegimą. Aktyvus komponentas tamsiame saulės odų rauginimo sprendime yra DHA (Di-Hydroxy-Acetone)
Natūralaus kelio metodas valė gliceriną tiesiai nuo cukranendrės, DHA aprūpina gebėjimą temdyti asmens odą be bet kokių neigiamų sveikatos šalutinių poveikių.

FDA buvo įgaliotas DHA vartojimui kaip kosmetika, kuri daro tai nekenksminga panaudoti. Tikras DHA prikimba į epidermį taip pat kaip lėtai temdo jį visur kelias valandas, ir netrukus jūs pasieksite savo savą maksimaliai galimą įdegimą. Tuo metu, kai nėra absoliučiai jokios pavojingos radiacijos, cheminių šalutinių poveikių, ar net pavojingų degančių galimybių, purkštuvo įdegimo įrangos vartojimas yra įvertintas kaip efektyviausias ir geriausias metodas, kad gautų žavų įdegimą, kurio jūs norite.

Greta pranašumų turėti purkštuvo odų rauginimo įrangą jūsų namuose, tamsus odų rauginimas prideda sluoksnį saugumo jūsų poroms ir odai, kuri yra saulės šviesos apsaugos elementas, atitinkantis kelis SPF. Papildomas saulės maudymasis, turėdamas SPF dvylika ar galbūt daugiau duos jums geriausius rezultatus.

Jūs turėsite naudos ant Purkštuvo – ant odų rauginimo, ar jūs perkate odų rauginimo įrangą ar padedate paslaugoms iš purkštuvo odų rauginimo salono. Rezultatas, kurį jūs gausite yra tas pats plius tai, duos jūsų prie saulės pabučiuoto odai natūralų ir sveiką švytėjimą.

Daug žmonių nori nupirkti purkštuvo odų rauginimo įrangą, kad pasiektų natūralų ir sveiką žiūrintį įdegimą, kurio jie nori. Palygintas turėti salono paslaugą, tai išgelbės jus laikas ir pinigai, kai jūs nupirksite savo savas purkštuvo odų rauginimo įrangas. Įsitikinkite, kad jūs rūpestingai perskaitote instrukcijas, ar jūs iš tikrųjų žinote, kaip panaudoti įrangą prieš prašymą, tai į odą, kad išvengtų nuo odų rauginimo susiejo nelaimingus atsitikimus. Odų rauginimas yra geras ypač, jei jūs pritaikėte jį tinkamai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *