Tiesa atskleidė: 5 odos neteisingi supratimai

parašė , 2013-10-20 17:34

Metai atgal, mano mama paprašė, kad aš išimčiau fotografijos albumą kelionės, į kurią mes leidomės į Kanadą, Vankuverį, ir prieš dvejus metus prieš tai. Man buvau 24 metai tada. Aš buvau keltas siaubą, kad pamatyčiau, kad aš neatrodžiau taip jaunatviškas kaip, kuo aš turėjau papratimą būti prieš trejus metus prieš tai. Mano veidas prarado savo švytėjimą ir gyvumą; aš nesupratau šio pakeitimo, kadangi mano laikas praėjo kaip garvežys, turėti dirbti, šeima ir kiti įsipareigojimai. Aš žinojau, kad aš turėjau daryti dėl to kažką, ir aš beveik jaudinau, kaip aš stebėsiu savo vestuvinę dieną!
Jei jūs turite tas pačias problemas kaip aš, pradėkime šią kelionę kartu, kad surastumėte mūsų naują odą ir atjaunintumėte tai. Aš noriu, kad jūs sugebėtumėte atrodyti kaip diva kiekvienu kartu dienos ir turėti nepriekaištingą odą, kuriai žmonės pavydės jums. Man reikėjo metų, kad nuspręsčiau surinkti tai, ką aš turiu, mokosi apie odą pradedant mano saviįsisąmoninimu į šį puslapį. Aš pabandžiau labai daug produktų abu ir perprekystalis ar nurodžiau dermatologų ir manęs, nebuvo niekada patenkinti. Aš negimstu su gražia, nepriekaištinga oda net nepaisant to, kad mano mama yra. Aš neturėjau laimės. Aš turėjau paauglišką aknę, ir mano oda nebuvo niekada tas pats vėl.

Tai yra, kai aš sužinojau tai iš "daktaro Denese Paslapčių Nesenstančiai Odai" tai…

Mintis apie vieną stebuklo grietinę, kuri jaučiasi gerai ir sugeba tiekti gilius pakeitimus jūsų odos pasirodymui yra tiktai mokslinis neteisingas supratimas. Nėra nieko produktas – nesvarbu, kaip brangus – kuris gali padaryti visa tai. Tai žengia keliuose kasdieninio odos rūpinimosi žingsniuose, kad tiektų rezultatus.

Jei grietinė jaučiasi gerai ant jūsų odos, ji gali padaryti mažai jūsų odai todėl, kad drėkinančios dalelės, kurios privertė ją jaustis gerai gali blokuoti svarbių imitavimo sudedamųjų dalių absorbciją.

Odos rūpinimasis turi būti atskirtas į bent jau dvi frazes:

1 fazė. Stimuliuojanti oda fazė Lengvasvoriai, greiti patrauklūs serumai, kurie gali paskatinti odos savą collagen mechanizmų statyba, tiekite stiprius vitaminus, ir suminkštinkite linijų pasirodymą, darydama odą, storesnę ir elastingesnę.

2 fazė. Odą patvirtinanti fazė Ši drėkinanti fazė, kai darytas storo serumo ar grietinės, gali padėti atkurti odą lipid barjeras ir trukdyti vandeniniam praradimui, patvirtindama odą.

Dauguma žmonių praleis pirmą fazę, manydami, kad tai nesvarbu. Aš turiu kombinacijos odą su aliejine T-zona ir sausesnius žandus ir panaudotas, kad manyčiau, kad daugelio sluoksnių ant mano odos prašymas padarys mano odą labiau net aliejinę. Nuo tų laikų, kai aš pasimokiau apie tai, aš stropiai pradėjau nuo 1 fazės kiekvieną rytą. Pabandykite tai savaitę, jūs pamatysite tam tikrus pakeitimus!

Apskritai, žmonės mano, kad odos rūpinimasis, kuris laikinai erzina odą yra blogas. Odos rūpinimasis turi jaustis gerai visada. Tai yra kitas neteisingas supratimas.

Kad gautumėte padarinius stimuliuojančios oda fazės, jūs turite panaudoti stiprias sudedamąsias dalis. Pirmiausia, jūs galite jausti dilgčiojimą ar net pamatyti mažą raudonumą. Jie yra ženklai, kad produktas dirba. Odą patvirtinanti fazė, kuri nedelsiant seka kompensuos pradinį dilgčiojimą ir padarys jus odos jausmu drėkintas ir patogus po kitų kelių minučių.

Jei dilgčiojimas bus per daug, kad turėtų pradžiai, aš manysiu, kad jūs taikote daugiau drėkinamojo kremo. Neėskite, tai sumažės iš tikrųjų greitai.

Pagaliau, jūs manote, kad ekslapojimas ar perekslapojimas gali plonas oda ilgame prabėgime?

Jūs būsite nustebintas žinoti, kad ekslapojimas iš tikrųjų skatina odos storį, ir jūs trukdėte savo pasisekimui į nesenstančią odą.

Viena iš svarbiausių minčių odos rūpinimosi moksle yra, kad oda yra dinamiškas organas. Kuo daugiau jūs nutrinate tai, tuo daugiau tai tirština ir auga. Ekslapojimas skatina ląstelinę apyvartą ir collagen gamybą, kuri galų gale gerina linijų ir raukšlių žvilgsnį.

Kitas neteisingas supratimas – pagrindiniai ir brangūs odos rūpinimosi prekės ženklai naudoja paskutines mokslines sudedamąsias dalis.

Siaubingai, brangiausios pagrindinės kosmetikos priemonės nėra odos mokslo pagrindinėje pozicijoje. Dažnai reikia pagrindinių kosmetikos priemonių kompanijų metų, kad apimtų naują, efektyvią sudedamąją dalį – ir paskui tiktai naudojimas mažyčių kiekių, kurie gali pasiūlyti minimalią pašalpą. Ši praktika yra gera rinkodarai, bet blogai rezultatų pasiekimui.

Aš niekada nenugrioviau 200$ ant SK-2 produktų anksčiau, taip pat tikėdamas faktu kad daug geresnė marketingo kompanija palyginti su odos rūpinimosi kompanija nuo skaičiaus garsenybės patvirtinimo ir bėgančių skelbimų ant laikraščio. Aš lankau dermatologą vietoje, kadangi ji sugebės surasti produktus, kurie yra tinkamai pasiūti mano odai. Jei jūs turite jautrią odą, visada darykite alergijos lopo testą anksčiau, negu jūs pabandysite kažką naujo ant savo veido.

Pagaliau, jūs iš tikrųjų manote, kad SPF 15 yra tinkama apsauga prieš saulę?

Ar jūs praleidžiate saulės bloką visi kartu?

Daktaras Denese rekomenduoja, kad mes panaudotume SPF 30 nepriklausomai nuo to, ar mes esame viduje ar atvirame ore. Taip pat geriausia suvartoti dienos grietinę su pastatytu – SPF 30 apsaugos vietoj dviejų žingsnių proceso (iš pradžių dienos grietinė be apsaugos ir paskui sunscreen).

Saulė yra viena didžiausia senstančios odos priežastis. Tai ardo collagen odoje. Jei jūs prarandate collagen, oda thins ir tampate mažiau elastingas. Todėl, geriausias būdas apsaugoti jūsų odą dėvi SPF 30 kasdienis, lietus ar švytėjimas.

Tai neturi niekada per vėlai skirti jūsų odai dėmesio, kurį tai užsitarnauja – ir niekada per vėlai auklėti save apie paskutines naujoves odoje rūpinasi, kurie padeda jums atrodyti jaunesni dabar.

Pradėkime šią kelionę kartu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *