Alergija ar juodžemio invazija?

parašė , 2013-10-06 19:30

Kosėjimas, švokšdamas, ir skysta nosis? Yra tai, laikas nueiti perka butelį Benadryl tiems erzinantiems alergijos simptomams, ar jie galėjo būti daug sunkesnės problemos indikatoriais? Juodžemio neapsaugojimo simptomai negali pasirodyti kaip nieko daugiau kaip paprastas, kasdienis, alergijos simptomai, bet ilgalaikiai padariniai galėjo būti daug sunkesni, ir kai kuriais atvejais net gyvenimo grasinimas. Juodžemis gali egzistuoti faktiškai visur ir mūsų esančiose viduje, ir lauke aplinkose, ir todėl, kad neapsaugojimo simptomai nepasirodo kaip nieko daugiau kaip alergija, gali būti sudėtinga identifikuoti, jei jūs nesate pažįstamas su kitais juodžemio vystymosi ženklais.
Pirmame žvilgtelėjime, juodžemio neapsaugojimas gali pasirodyti kaip paprasti alergijos simptomai. Raudonos akys, sunkumo kvėpavimas, kosėdamos ir net galvos skausmai, yra visi simptomai, kuriuos dauguma žmonių gali patirti dėl paprasto sezonų pakeitimo. Jie yra taip pat tie patys simptomai, kuriuos dauguma žmonių išvystys, jei jie įeis į kontaktą su juodžemio sporomis. Lygmenys simptomų, ir dažnai daro, gali keistis nuo asmens asmeniui. Kūdikiai ir pagyvenę žmonės yra pavojingiausi, kad išvystytų alergiškas reakcijas suformuoti sporas, bet bet ką, kas turi imuninės sistemos stoką, yra labiau imlus juodžemio neapsaugojimo simptomams. Jie nėra vieninteliai žmonės, kurie gali turėti alergiškas reakcijas, bet jie yra paprastai pirmi name, laiko, kad išvystys simptomus.

Dėl to, kad simptomai, kad suformuotų neapsaugojimą taip artimai primena normalią alergiją, svarbu, kad jūs esate pažįstamas su kitais ženklais juodžemio vystymosi be tik simptomų. Jei jūs turėjote kokią nors drėgmę, didėja ar vandeninis pakenkimas anksčiau simptomų pradžios, tai tai yra paprastai geras juodžemio vystymosi indikatorius kadangi drėgnos aplinkos labai greitina juodžemio sporų vystymąsi. Jei jūs pradedate pastebėti stiprų suplėkusį kvapą paveiktoje vietoje, tai jūs turite neabejotinai sulaikyti akį atidarytą fiziniams juodžemio vystymosi ženklams. Spalvos keitimas lubų ar sienų jūsų namuose, ar net grindų deformavimas yra paprastai geras juodžemio vystymosi ženklas be to. Tai galėjo būti sukeliama nuo paprasto vandeninio pakenkimo, bet kur yra vandeninio pakenkimo, juodžemis yra paprastai ne toli už.

Svarbu tinkamai elgtis su bet kokiu juodžemiu, kurį jūs turite augimą savo namuose, kad neleistumėte didesnėms problemoms vystyti ateityje. Jei jūs tiesiog balinate paveiktą vietą, bet nenunešate juodžemio visiškai, jūs galite vis dar turėti alergišką reakciją į negyvas sporas. Juodžemis nėra kažkas, kas turi būti paimtas lengvai, ir jei jūs esate abejojantis apie, kaip tinkamai nunešti juodžemį, paskui susisiekdamas su patvirtintu profesionalu yra turbūt jūsų geriausias metodas. Tai gali būti pricy kartais, kad turėtų profesionalą nunešti juodžemį, bet tai daug geriau negu pakeitimas viso skyriaus jūsų namų, ar net blogiau, hospitalizuota. Juodžemio apžiūros gavimas iš anksto galėjo turėti visą reikšmę, turėdamas reikalo su juodžemiu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *