Į kelionę lėktuvu ir dar pigiu bilietu!

parašė , 2013-10-04 11:31

Kokius esminius reikalavimus dauguma žmonių kelia kelionei, o tiksliau – transporto priemonei, padedančiai pasiekti reikiamą tikslą?  Neabejotinai pastaroji turi būti:

·         Greita;

·         Patogi;

·         Praktiška (finansine prasme).

Pagal šiuos kriterijus vertinant lėktuvus, prie pirmųjų neabejotinai būtų galima pridėti pliusus. O kaip su paskutiniuoju? Ilgą laiką kelionės lėktuvu buvo laikomos finansiškai pajėgesnių žmonių privalumu, tačiau šiandien lėktuvų bilietai neretai parduodami už kainą, priverčiančią dažną netikėti savo akimis. Aišku, tai priklauso arba nuo jūsų sėkmės, arba atkaklumo. Pirmu atveju gali taip sutapti, jog rezervuojant bilietą pasitaikys palankios bilietų kainos arba netikėtai pamatysite jus dominantį pasiūlymą. Tačiau tokia sėkme gali pasigirti ne kiekvienas: dažniausiai reikia skirti nemažai laiko, ieškant tenkinančio kainos varianto.

Dėl kokių priežasčių į keliones lėktuvu galime leistis pigiau? Viena iš akivaizdžiausių priežasčių – konkurencija. Kaip ir kiekvienoje veiklos sferoje, norint pirmauti, reikia rasti būdų kaip prisivilioti kuo daugiau klientų. Lietuvoje skrydžius vykdo keletas oro kompanijų, neretai jos skraidina į tuos pačius oro uostus. Tad ką daryti, jog rinktųsi būtent jus? Bene pagrindinis koziris – pigūs lėktuvų bilietai. Aviabendrovėms finansiškai labiau apsimoka pakilti su pripildytu lėktuvu, nei pustuščiu, nors ir pardavus bilietus didesne kaina.

Būtina paminėti, jog jūs nebūtinai mokėsite būtent tą kainą, kuri jus suviliojo. Reikia atkreipti dėmesį, kad kai kurios aviabendrovės neįskaičiuoja oro uosto ir kuro mokesčių – juos pridėjus lėktuvų bilietai automatiškai pabrangsta. Tas pats ir su bagažu: jei vešitės didesnį kiekį nei leidžiamas nemokamo bagažo svoris, turėsite papildomai primokėti. Tačiau tai jokiu būdu nereiškia, jog skrydžių bendrovės jus bando apgauti: gundo maža kaina, o galiausiai paaiškėja, kiek reikės mokėti iš tikrųjų. Visa informacija, kas įeina į pradinę kainą, o kas bus apmokestinama vėliau, turi būti ir yra pateikiama. Tiesiog žmonės dažnai yra išsiblaškę, neatsakingi, galbūt nelaikantys lėktuvų bilietų pirkimo proceso reikšmingu dalyku, tad nesivargina gilintis į papildomas detales. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *