Laktozės nepakantumas ir laktozė laisva informacija gyvensenos pagerinimui

parašė , 2013-09-18 09:55

Laktozės nepakantumo padarinys

Laktozės nepakantumas buvo sujungtas su daugeliu fizinių simptomų. Daugeliui žmonių, tai gali būti klastinga ir beveik nepastebėta letargija ar svorio padidėjimu. Kiti kenčia nuo žalojimo migrenos ir "autoapsaugotų" tipo simptomų, kurie gali nepalankiai paveikti jūsų gyvenseną.

Kažkoks tyrinėjimas sujungė pieninę su prostatos vėžiu, krūties vėžiu, renka 1 ir renka 2 diabetą, nutukimą, aukštą cholesterolį, ir širdies ligą.

Pieno ir pieno produktai yra visiškai saugūs daugumai žmonių, bet kitiems, tai gali būti tyliu (ar ne tiek tylu) kokybiškos gyvensenos naikintojas.
Tai galėtų būti verta tikrinti pamatyti, jei nepieninė ar iki pieninės apribota dieta gerina jūsų gyvenimo kokybę. Ribodamas jūsų Pieninį suvartojimą trumpą laiko tarpą, negali būti jokios reakcijos, ar jokio pakeitimo, ir jūs galite grįžti į savo normalią dietą. Antra, jei jūsų migrena dingsta, jūsų cholesterolio lašai, jūsų kraujospūdis stablises, jūsų energijos padidėjimas, jūsų kūnas atrodo lengvesnis, jūsų skrandis rimsta, ir jei jūs tik JAUČIATĖS GERESNIS, kuris galėtų sakyti jums kažką.

Jūs laikėte ėjimą Nepieniniu?

Aš maniau, kad tai buvo tik vienas iš tų susižavėjimų atrodė, kurie buvo populiarūs ir tipiški tam, kokį Naują amžių, Natūralus terapijos guru skatino.

Tai yra, kol poros sveikatos svarstomų problemų, kurios tykojo mano fone nepradėjo pasirodyti. Tai yra, kai ėjimas Nepieninis (ir be glitimo) buvo siūlytas man. Imdamas, "Gerai tai verta bandymo metodo" aš nusprendžiau nunešti Pieninę ir Glitimą nuo mano dietos.

Padarinys buvo beveik neatidėliotinas. Papildomas svoris atitrūko be pastangų, mano kraujospūdis (kuris buvo truputį gerinamas vaisto), nukrito į, ir palaikė gerą lygmenį, ir aš turėjau bendrą prasmę jaustis geresnis.

Po kiek laiko, kai aš iš naujo įvedžiau kai kuriuos Pieninės mažus kiekius, aš pradėjau jausti pilvo nepatogumo mažus kiekius. Matyt per tuos metus aš patyriau šį nepatogumą, bet nepripažinau, kad tai buvo potencialiai mažo laktozės nepakantumo laipsnio rezultatas. Dabar, po trumpo periodo to nepatogumo neturėjimo, aš pastebiu, kad greitai po valgymo ar pieno produktų gėrimo tai sugrįžta. Tas nepatogumas nėra silpninantis, bet tai pastebima, ir aš įtariu laktozės nepakantumo rezultatą.

Laktozės nepakantumas nėra kažkas, kas kiekvienas turi gyventi su, bet jei ėjimas nepieninis trumpą laiko tarpą rodo, kad tai gali paveikti jus tada, tai verta tikrinti tai.

Prieš bet kokių esminių pakeitimų į jūsų dietą sukūrimą patariama, kad jūs konsultuotumėtės su savo patikėtu sveikatos apsaugos specialistu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *