Patarimai sveikiems žiūrintiems plaukams

parašė , 2013-09-05 07:48

Gerai mergaitės, (ir galbūt kai kurie vaikinai), mes visi turėjome tai… BLOGA PLAUKŲ DIENA! Mes rėkiame OMG, aš NEGALIU IŠEITI KAIP TAI! Tai gali visiškai naikinti mūsų dieną, mūsų savaitę, mūsų mėnesį. Tai priverčia mus sugriauti, piktas, sumažintas, ir beveik pražūtingas. Yra kai kurie naudingi patarimai, kad išvengtų šitų labai baisių dienų.

Patarimas 1. Jums reikia riebių rūgščių. Jūs skaitote teisingai, imdamas vienas iki trys, 250 vaistinės agurklės naftos, vakarinės šviesiai geltonos naftos ar sėmenų tepalinės miligramo kapsulių padeda laikyti jus plaukus (ir nagai btw) drėkintas. Jie yra visi turtuoliai omegoje 3 riebios rūgštys.
Patarimas 2. Citrusiniai vaisiai nėra tik tam, kad suvalgytų… čiurkšlę keli ant jūsų galvos. Aš padariau tai, kai aš buvau vaikas, citrinos sultys, kad išleisčiau natūralias įsimintiniausias vietas. Pagal kai kuriuos garsenybės kirpėjus, tai gali dirbti, ir nėra kenksminga jūsų plaukams.

Patarimas 3. Užmeskite akį į plaukų slinkimą. Mes visi žinome, kad kažkoks plaukų slinkimas per dieną yra ganėtinai normalus. Tačiau, jei jūs pradedate pamatyti neįprastą praradimo kiekį, konsultuokitės su gydytoju. Galėjo būti galvos odos infekcijos, tai galėjo būti ankstyvu pradžios nuplikimu (kuris gali įvykti moterų), ar, tai galėjo būti maistine stoka.

Patarimas 4. Pritaikykite kaukę kartą per savaitę. Jūs galite nupirkti vienas iš parduotuvės, ar jūs galite pabandyti savo darbo kaukę. Jūs galite padaryti vienas su prinokusiu avokadu, sutrintu, ir sumaišyti tai su vienu kiaušiniu. Pritaikykite šį susimaišymą šlapiems plaukams. Avokadai yra labai turtingi vitaminų, riebių rūgščių, ir mineralų, kurie gali padėti atkurti blizgesį. Palikite kaukę ant 20 minučių ir skalavimo lauke labai gerai. Kartokitės kartą per savaitę sugadintiems plaukams, ar kartą per mėnesį normaliam.

Patarimas 5. Norėkite didelių kvapnių plaukų? Sumaišykite lašą ar dvejus jūsų mėgstamų kvepalų į gelį prieš prašymą, ir jūs ne tiktai turėsite didelius žiūrinčius plaukus, bet tai užuos gražu taip pat.

Patarimas 6. Būtinas aliejus iš tikrųjų yra būtinas. Sumaišydamas kelis lašus būtino aliejaus į jūsų šampūną, jūs galite paversti plaukus, besimaudančius į žolių patirtį! Atskieskite 8 uncijų butelį šampūno pusiau su vandeniu ir pridėkite apytiksliai 20 būtinos levandos naftos lašų.

Patarimas 7. Jūs galite pabandyti daryti kai kurias plaukų priemones namie, kad taupytumėte kai kuriuos pinigus. Panaudokite vieną dalies obuolio sidro actą ir du dalių labai šiltą vandenį. Tai padeda sulaikyti jūsų galvos odos PH balansą. Tai taip pat išleidžia natūralias raudonas įsimintiniausias vietas. Po šio susimaišymo prašymo, sulaikykite tai ant kelias minutes, paskui išplaukite plaukus kaip paprastai.

Patarimas 8. Bet kas nori kai kurių kiaušinių? Sumaišykite vieną kiaušinį su šampūno mažu kiekiu, kreipkitės į plaukus ir atostogas ant 5 minutes. Skalavimas gerai. Šis susimaišymas jei pildytas baltymo, kuris yra labai geras jūsų plaukams.

Patarimas 9. Sulaikykite plaukus apkarpytus reguliariai. Tai padeda nupjauti sugadintus galus, perskelti galus, ir laiko plaukus, atrodančius nauja.

Patarimas 10. Botanikos aliejus toks kaip alyva, jojoba, ir saldus migdolo aliejus yra visi labai geras jūsų plaukams. Jei jūsų plaukai yra stori ir sunkūs, pabandykite kokosinę naftą. Galbūt darbų stebuklai! (manykite, kad aš turėsiu pabandyti tą vieną). Atidrėkinkite savo plaukus, pritaikykite naftą mažuose kiekiuose, kol plaukai nėra visiškai apimti, danga su dušo kepure ir šiltu rankšluosčiu pusvalandžiui, paskui skalaukite ir šampūnas kaip paprastai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *