Gražios odos paslaptis

parašė , 2013-08-23 14:49

Mūsų oda, ypač veido, yra mūsų sielos ir gyvenimo atspindys. Kad oda atrodytų gaivi, jauna, ne per daug riebi ar ne per daug sausa, neužtenka turėti gerus genus. Oda reikalauja kasdienės priežiūros. Ji dažnai mums tiesiog šaukte šaukia apie mūsų pačių problemas. Oda stipriai ir greit reaguoja į netinkamus maisto produktus ar net nereguliarų maitinimąsi. Dažniausiai pastebimi pabėrimai veido srityje, išsausėjusi ir pakitusi odos spalva. Dažniausiai galvojame, kad veido prausiklių pakanka tam, kad turėtume neprilygstamą veido odą. Ir dėl to dažniausiai užmirštame, kad be galo svarbus mūsų odai yra vanduo ir įvairios veido procedūros.

veido procedurosPagrindiniai kriterijai, norint išsaugoti odos grožį:

  • Kasdien prauskite veidą šaltu vandeniu. Tik nepamirškite naudoti prausimosi gelio ar putų. Jos padės pašalinti nešvarumus po ilgos dienos vakare ir rytais atgaivins ir pažadins Jūsų odą.
  • Nepamirškite dar vienos gaivinamosios procedūros – kasdienio valymo su toniku.
  • Nepamirškite pastovaus veido drėkinimo. Drėkinimui naudokite maitinantį ar drėkinantį kremą, priklausomai nuo Jūsų odos tipo.

Nepamirškite stebėti savo veido odos, jos reakcijų į Jūsų naudojamas kosmetikos priemones. Pasistenkite rasti labiausiai tinkantį veido kremą, toniką ir kasdienio prausimosi priemones. Pasistenkite nenaudoti kreminės pudros, jeigu turite bent mažiausių odos problemų. Leiskite odai pailsėti ir išvalyti poras. Naudojama pudra dažniausiai tik užkemša poras ir neleidžia veido odai lengvai kvėpuoti.

Norint išsaugoti savo odą ir užtikrinti ilgalaikį drėgnumą bei elastingumą karts nuo karto atlikite veido valymą. Veido valymą rinkitės pagal odos tipą. Tuomet gausite patį geriausią rezultatą. Galite palepinti savo odą ir kosmetologijos kabinete pasidaryti drėkinančią veido kaukę. Įvairios veido procedūros padės išsaugoti gražią ir švytinčią veido odą.

Depiliacija grožio salone. Privalumai:

  • Visų pirma, didžiausias privalumas yra tas, kad atlikus depiliaciją grožio salone Jums nereikės rūpintis depiliacija kur kas ilgesnį laiką.
  • Atauga kur kas retesnis ir minkštesni plaukeliai, priešingai, nei atlikus depiliaciją su peiliukais. Nors tai kur kas greitesnis ir pigesnis variantas, bet rezultatas po procedūros nepalyginamai prastesnis – plaukeliai atauga greitai ir tikrai nesilpnesni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *