Depiliacija

Depiliacijos būdai ir priemonės

parašė , 2020-08-23 17:17

Depiliacijos priemonėsDepiliacijos priemonių yra įvairių, todėl palaikyti kūno odą švelnią ir glotnią nebėra taip sunku. Sunkiausia atrasti tai, kas odai tiktų ir nesukeltų jokių nemalonių reakcijų, bėrimų ar skausmo. Vienos pasirenka nuolat skusti plaukelius, kitoms skustukai lemia bėrimus. Tuomet pasirenkamas vaškas, cukrus ar kitokios priemonės, leidžiančios ilgiau mėgautis švelnia oda. Šiais laikas būdų mėgautis švelnia oda yra labai daug, todėl labai pravartu apie kiekvieną žinoti reikalingą informaciją ir suprasti kokiais atvejais rinktis tam tikrą būdą yra geriausia, koks jo poveikis.

Pirmiausia reikia apsispręsti kokių rezultatų tikimasi. Vienoms visiškai ne problema kasdien rūpintis plaukelių šalinimo, tačiau yra moterų, kurioms tikrai nesinori savo laiko gaišti kasdien tokiam dalykui. Laiko taupymo sumetimais norisi kaip įmanoma ilgiau džiaugtis švelnia oda. Tokiais atvejais depiliacijos kremai ar skustukai tikrai nėra geriausias pasirinkimas, nes ilgalaikio rezultato jie nesuteikia.

Depiliacija vašku pasirenkama vis dažniau. Kai kurioms tai nėra maloni procedūra, visgi šioks toks skausmas ar nemalonumas procedūros metu tikrai yra jaučiamas. Rasti įmanoma labai įvairaus vaško u skirtingais ingredientais, todėl jie pritaikyti ir jautresnės odos savininkėms. Pašalinus plaukelius su vašku, galima džiaugtis glotnia oda apie 4 savaites, todėl tai itin patogu vasaros laikotarpiu. Tinkamo vaško depiliacijai rasti galite – https://kosmetikosparduotuve.lt/. Kitos panašios depiliacijos priemonės yra iš cukraus. Principas visiškai toks pats, rezultatai irgi išlieka panašų laikotarpį, tačiau cukrus tinkamesnis toms moterims, kurios linkusios į alergijas ir bijo naudoti vašką.

Skaityti visą straipsnį “Depiliacijos būdai ir priemonės” »

Gražios odos paslaptis

parašė , 2013-08-23 14:49

Mūsų oda, ypač veido, yra mūsų sielos ir gyvenimo atspindys. Kad oda atrodytų gaivi, jauna, ne per daug riebi ar ne per daug sausa, neužtenka turėti gerus genus. Oda reikalauja kasdienės priežiūros. Ji dažnai mums tiesiog šaukte šaukia apie mūsų pačių problemas. Oda stipriai ir greit reaguoja į netinkamus maisto produktus ar net nereguliarų maitinimąsi. Dažniausiai pastebimi pabėrimai veido srityje, išsausėjusi ir pakitusi odos spalva. Dažniausiai galvojame, kad veido prausiklių pakanka tam, kad turėtume neprilygstamą veido odą. Ir dėl to dažniausiai užmirštame, kad be galo svarbus mūsų odai yra vanduo ir įvairios veido procedūros.

veido procedurosPagrindiniai kriterijai, norint išsaugoti odos grožį:

  • Kasdien prauskite veidą šaltu vandeniu. Tik nepamirškite naudoti prausimosi gelio ar putų. Jos padės pašalinti nešvarumus po ilgos dienos vakare ir rytais atgaivins ir pažadins Jūsų odą.
  • Nepamirškite dar vienos gaivinamosios procedūros – kasdienio valymo su toniku.
  • Nepamirškite pastovaus veido drėkinimo. Drėkinimui naudokite maitinantį ar drėkinantį kremą, priklausomai nuo Jūsų odos tipo.

Skaityti visą straipsnį “Gražios odos paslaptis” »