Depiliacijos būdai ir priemonės

parašė , 2020-08-23 17:17

Depiliacijos priemonėsDepiliacijos priemonių yra įvairių, todėl palaikyti kūno odą švelnią ir glotnią nebėra taip sunku. Sunkiausia atrasti tai, kas odai tiktų ir nesukeltų jokių nemalonių reakcijų, bėrimų ar skausmo. Vienos pasirenka nuolat skusti plaukelius, kitoms skustukai lemia bėrimus. Tuomet pasirenkamas vaškas, cukrus ar kitokios priemonės, leidžiančios ilgiau mėgautis švelnia oda. Šiais laikas būdų mėgautis švelnia oda yra labai daug, todėl labai pravartu apie kiekvieną žinoti reikalingą informaciją ir suprasti kokiais atvejais rinktis tam tikrą būdą yra geriausia, koks jo poveikis.

Pirmiausia reikia apsispręsti kokių rezultatų tikimasi. Vienoms visiškai ne problema kasdien rūpintis plaukelių šalinimo, tačiau yra moterų, kurioms tikrai nesinori savo laiko gaišti kasdien tokiam dalykui. Laiko taupymo sumetimais norisi kaip įmanoma ilgiau džiaugtis švelnia oda. Tokiais atvejais depiliacijos kremai ar skustukai tikrai nėra geriausias pasirinkimas, nes ilgalaikio rezultato jie nesuteikia.

Depiliacija vašku pasirenkama vis dažniau. Kai kurioms tai nėra maloni procedūra, visgi šioks toks skausmas ar nemalonumas procedūros metu tikrai yra jaučiamas. Rasti įmanoma labai įvairaus vaško u skirtingais ingredientais, todėl jie pritaikyti ir jautresnės odos savininkėms. Pašalinus plaukelius su vašku, galima džiaugtis glotnia oda apie 4 savaites, todėl tai itin patogu vasaros laikotarpiu. Tinkamo vaško depiliacijai rasti galite – https://kosmetikosparduotuve.lt/. Kitos panašios depiliacijos priemonės yra iš cukraus. Principas visiškai toks pats, rezultatai irgi išlieka panašų laikotarpį, tačiau cukrus tinkamesnis toms moterims, kurios linkusios į alergijas ir bijo naudoti vašką.

Norinčioms išvis atsisveikinti su plaukeliais galima rinktis procedūras lazeriu. Po tam tikro kiekio apsilankymų pas specialistę, galima džiaugtis neataugančiais plaukeliais, todėl visuomet oda bus glotni. Vėliau užtenka profilaktiškai apsilankyti lazerio procedūrose labai retai, vos kartą per metus, jog rezultatai būtų palaikomi.

Panašią, bet ne taip greitai veikiančią procedūrą galima atlikti ir namuose su fotoepiliatoriais, kurie laikui bėgant irgi leidžia atsisveikinti su plaukeliais. Iš pradžių plaukeliai atauginėja silpnesni, o galiausiai išvis nebe atauga. Žinoma, nuolat efektą reikia palaikyti. Būtent tokios depiliacijos priemonės nuolat populiarėja ir tampa mėgstamos vis daugiau moterų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *